PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند شدن بعد از Manual کردن Ip دهی ؟؟

Dark-man
15-05-2007, 16:51
با سلام خدمت دوستان ..

آقا من روی ویندوز ویستا هایی که در یک شبکه lan به صورت دامین با سیستم windows 2003server هنگامی که ip گیری آنها را از حالت اتوماتیک(DHCP) خارج می کنم و می خواهم که آنها با ای پی هایی که می دهم کار کنند سرعت آنها پایین می آید و کلا کند می شوند ( البته من این کار را می کنم تا Default gateway را بردارم تا دستگاه ها به اینترنت ADSL شبکه وصل نشوند ) ....می خواستم ببینم کسی از دوستان می تونه منو کمک کنه تا از این کند شدن سیستم جلوگیری کنم و یا به طریقی اینترنت آن دستگاه را قطع کنم .....

ممنون

H A M E D
15-05-2007, 17:23
اگر شما مي خوايد كه كامپيوتر هاتون با هم شبكه باشن ولي بقيه نتونن از اينترنت استفاده كنن خوب اون كانكشن اي دي اس ال رو Share نكنيد. در ضمن اگر آي پي دهي رو درست انجام بدين هيچ تاثيري روي سرعت نميذاره.

majids1
15-05-2007, 18:00
دوست عزيز تنظيم IP به صورت دايناميك و دستي هيچ ربطي به سرعت عمليات كامپيوتر نداره اگر منظور شما هنگام Login كردن است بايد بگم گزينه Dynamic DNS رو غير فعال كنيد و در مورد تنظيم Default Gateway هم بايد بگم مي توانيد به DHCP سرور بگيد كه Default Gateway رو براي كلاينت ها نفرسته

Dark-man
15-05-2007, 18:12
من می خواهم فقط بعضی از دستگاه ها داشته باشن اینترنتو ....باور کنید مشکلی هم در آی پی دهی ندارم فقط Gate way را بر می دارم

majids1
15-05-2007, 22:31
خوب دوست من بهترين كار اين است كه در نرم افزار اينترنت شيرينگ محدوديت رو اعمال كني چون اين جوري هر كي Gateway رو ست كنه دوباره به اينترنت وصل ميشه

Gabana
15-05-2007, 23:47
من می خواهم فقط بعضی از دستگاه ها داشته باشن اینترنتو ....باور کنید مشکلی هم در آی پی دهی ندارم فقط Gate way را بر می دارم

اتفاقا اين كار روهم با DHCP مي توني انجام بدي /.
كار با Classid رو بلدي با DHCP ؟

Dark-man
17-05-2007, 03:53
خیر دوست عزیز بلد نیستم ...می شود توضیح دهید

majids1
17-05-2007, 08:04
دوست من شما با ‍Class ID نيز به جايي نمي رسي چون به قول خودت اگر Gateway رو دستي بدهند به اينترنت وصل مي شود پس روي سرورت محدوديت بزار خيال خودتو راحت كن!!