PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو تا ویندوز

mrmmnb
14-05-2007, 23:44
من دو تا ویندوز نصب کرده ام

می خواستم ببینم میشه وقتی ویروس کش نصب میکنم جوری بشه که وقتی از طریق یکی از ویندوزها ویروس کش ابدیت شد به صورت اتوماتیک ویروس کش نصب شده روی اون یکی ویندوز هم ابدیت شه (منظورم اینکه از همین ابدیت ها استفاده کنه ) و پیغام برای ابدیت شدن نده

اگه راهی داره بگید

Gabana
14-05-2007, 23:58
نه راهي نيست

saviss
15-05-2007, 00:11
نه راهي نيست
من از NOD32استفاده میکنم (اوریژنال البته) هم امتحان کردم وهم از نمایندگی سوال کردم...
روی XPنصبش کردم وآپدیتش هم میکنم....
به من جواب دادن که میشه (وامتحان کردم وشد)که وقتی اسکن میکنه کل فایل های سیستم رو اسکن کنه
اماGabana جان درست میگن...هم زمان نمیشه روی هردوتا سیستم عامل آپدیتشون کرد مگه اینکه از دوتا یوزر پس مختلف استفاده کرد
ضمنا باتوجه به حرف های بالا نیازی هم نیست که هردورو آپدیت کرد مگه اینکه هر از گاهی بخوایم یکی درمیون از یک سیستم برای کار استفاده کنیم...
برای راهنمائی:
من NODرو روی XPنصب کرم وآپدیت میکنم ......برای اسکن سیستم و کانکت شدن ویا اسکن فللاپی وCDهم از همون سیستم عامل استفاده میکنم
اما برای کارهای روزمره وعادی از ملینیوم استفاده میکنم.....
اینجوری مشکلی هم برام پیش نمیاد

piremard
15-05-2007, 02:33
من دو تا ویندوز نصب کرده ام

می خواستم ببینم میشه وقتی ویروس کش نصب میکنم جوری بشه که وقتی از طریق یکی از ویندوزها ویروس کش ابدیت شد به صورت اتوماتیک ویروس کش نصب شده روی اون یکی ویندوز هم ابدیت شه (منظورم اینکه از همین ابدیت ها استفاده کنه ) و پیغام برای ابدیت شدن نده

اگه راهی داره بگید
مثلا این مورد برای یک لوکال کسپرسکی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته در خارج از یک سرور می تونید مسیر فولدر آپدیت مشترک تعیین کنید
در مورد ضد ویروس های ساده تر می تونید حتی بدون نصب در ویندوز دوم انرا اجرا کنید
و در یک سرور می تونید به شکل یک سرویس تعریف شده ورک استیشن ها رو بازبینی کنید
اینم آپدیت دستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید