PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن درایوهای مربوط به سی دی رایتر و دی وی دی رایتر

Mitra_1360
14-05-2007, 18:30
سلام ...:20:

حالا چجوری باید سی دی و دی وی دی هارو باز کنم ؟! :19:

My computer رو که باز می کنه این شکلیه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــمــــــــــــ ــــــــــک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zendooni777
14-05-2007, 18:45
سلام.
اول مطمئن بشید که کابلها متصل هستند
بعدش برو توی کنترل پنل و بعدش هم Add New Hardware رو بزن تا هاردورها رو چک کنه
امیدوارم درست بشه
متشکر

Mitra_1360
14-05-2007, 22:23
کابل ها متصل هستند ....

البته اینم بگم که من دوتا درایو مجازی هم داشتم که اونا هم حذف شدن و شاید اشکال از اونا بوده ....

Zendooni777 جان ممنون از کمکت ولی پیغام زیر رو میده ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gabana
14-05-2007, 22:28
برو داخل Device Manager - اونجا درايو هاي مجازيت را Disable كن .
يا برنامه مرتبط با درايو هاي مجازيت را كلا Uninstall كن . اين مجازي هاي تحت عنوان SCSI شناخته مي شن گاهي اوقات گند مي زنن به سيستم !

Zendooni777
15-05-2007, 15:06
يا برنامه مرتبط با درايو هاي مجازيت را كلا Uninstall كن . اين مجازي هاي تحت عنوان SCSI شناخته مي شن گاهي اوقات گند مي زنن به سيستم !
مــوافـــقـــــــــم

Mitra_1360
15-05-2007, 15:37

ســــــــلـــــــام .......:20:

ممنون از جوابتون ... دو تا درایو مجازی رو غیر فعال کردم ولی هنوز ایکون سی دی رایتر و دی وی دی رایتر نیومده بعد اون باید چی کار کنم ????:41:

برنامه هم پاک نمیشه این ارور رو می ده :41: :19: :19:

نظرتون راجع به اپدیت درایور سی دی رایتر و دی وی د ی رایتر چیه ؟ مشکل اینطوری حل می شه یا نه (از این میترسم که اپدیت نرم افزاریش کار رو خراب تر بکنه ):18:

یا اینکه آنیستال شون کنم ... در این صورت ویندوز شناسایی می کنه ؟! چون سی دی شون رو ندارم:13:

Gabana
15-05-2007, 17:47
مشكل هر چي هست مربوط ميشه به همين درايو هاي SCSI مجازي .
برنامه هايي هستن كه Force مي كنن يه برنامه رو تا Uninstall بشه - فكر كنم همون Your Uninstaller كه داريد جواب بده .
يه امتحاني هم توي Safe Mode براي Uninstall بكنيد /.

Mitra_1360
15-05-2007, 20:04
مشكل هر چي هست مربوط ميشه به همين درايو هاي SCSI مجازي .
برنامه هايي هستن كه Force مي كنن يه برنامه رو تا Uninstall بشه - فكر كنم همون Your Uninstaller كه داريد جواب بده .
يه امتحاني هم توي Safe Mode براي Uninstall بكنيد /.

سلام .... همون عکسی هم که ارور توش هست مربوط به برنامه Your Uninstaller هستش ... ولی خب نمی تونه پاک کنه ...

البته از Safe mode اومدم و تونستم اون برنامه رو پاک کنم ولی درایو ها پاک نشدن ...

از توی Device Manager هم روی درایو ها رایت کلیک می کنم و Uninstall رو می زنم ولی بازم پاک نمی شن ....

برنامه هایی مثل Alchol 120% رو هم پاک کردم ...

تو رو خدا کمک کنید .... دو روزه سی دی رایتر ندارم و احتیاج شدید هم بهش دارم :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :19: :41: :41: :41: :41: :41: :41:

Mitra_1360
15-05-2007, 20:11
ده اخه فقط این نیست که این اینترنتمون هم شورش رو دراورده این از وضعیت مودم ما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mitra_1360
15-05-2007, 20:23
اضافی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gabana
15-05-2007, 20:28
خب .. تا اينجا حداقل يه پيشرفتي داشتيم .
پس الان برنامه هايي كه درايو مجازي ايجاد مي كردن رو Uninstall كرديد .
درايو هاي مجازي SCSI هم كه Disable هست ..

بذاريد فكر كنم ببينم چي به مخگلم مي رسه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
15-05-2007, 21:06
سلام...

پیام خصوصی کار خودشو کرد... :46:

1- با برنامه CCleaner یا برنامه ی قوی دیگه از شر این درایور ها و بندو بساط مخرب خلاص شید.

2- از اتصال درست و به جای کابل های قطعات خودتون مطمئن شید.

3- سی دی مادربورد خودتون رو بگیرید و تمامی درایور های موجود رو دوباره نصب کنید. همین طور اگر درایور دیگه ای برای اجزای دیگه اومده اون ها رو هم نصب کنید.

4- از شروع مجدد برنامه های بی وجه در ستارت اپ (Start up) جلوگیری کنید: msconfig و در صورت نیاز Safe Mode.

5- کامپیوتر رو ریستارت کنید و نتیجه رو اطلاع بدید.

راستی تولدت شما مبارک :10:

موفق باشین :20:

Mitra_1360
16-05-2007, 06:40
سلام ... ممنون از جواب شاید بلاخره این مشکل حل بشه :19: :19:

1- با برنامه CCleaner یا برنامه ی قوی دیگه از شر این درایور ها و بندو بساط مخرب خلاص شید.

منظورتون این برنامه هست ؟! این که واسه پاک کردن cashe ,این جور چیزاس .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- از اتصال درست و به جای کابل های قطعات خودتون مطمئن شید.

کابلها وصل هستن ... اصلا کابلها دستکاری نشدن همونجایی هستن که بودن محض احتیاط دیشب کیسو باز کردم و همونجاشون بودن .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- سی دی مادربورد خودتون رو بگیرید و تمامی درایور های موجود رو دوباره نصب کنید. همین طور اگر درایور دیگه ای برای اجزای دیگه اومده اون ها رو هم نصب کنید.

همونطور که گفتم آیکون سی دی رایتر و دی وی دی رایتر نیست و در نتیجه نمی تونم هیچ سی دی رو بخونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از Command Prompt هم که دستور :G رو می زنم می گه :

- از شروع مجدد برنامه های بی وجه در ستارت اپ (Start up) جلوگیری کنید: msconfig و در صورت نیاز Safe Mode.

توی استارتاپ هم فقط آنتی ویروس Nod 32 هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mitra_1360
17-05-2007, 09:04
سلام ...:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان مشکل حل شد ... توی رجیستری Key های مربوط به درایوهای مجازی رو پاک کردم و بعد از ریستارت ایکون ها به جاشون برگشتن ...

از Gabana Nashenas , Zendooni هم خیلی خیلی تشکر می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که وقت گذاشتید و جواب دادید .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
17-05-2007, 11:21
خدارو شكر كه مشكلتون حل شد
بعضي موقعها بعضي برنامه ها مشكلاتي بهم مي زنند
كه اگر پاك كنيد بدتر مي شود و بعضي موقعها با دوباره نصب كردنشون درست مي شود
البته راحترين كار اين است ويندوز را عوض كنيد چون احتمال دارد در برنامه هاي ديگه اختلال بوجود اورد يا سرعت كار كردن در ويندوز پايين بيايد
ميترا خانوم بهترين برنامه براي درايوهاي مجازي Deamon Tools است