PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم برنامه مدیریت محتوا واسه ارائه سر کلاس خویه؟!

majid-ar
13-05-2007, 20:53
سلام.

میخوام یکی از این برنامه ها رو یاد بگیرم, برم سر کلاس نصب و کار کردن با هاشو کنفرانس بدم.

دوستانی که تو این ضمینه فعالیت کردن یه لطفی بکنن یه راهنمایی بفرماین که کدوم برنامه برای این کار بهتره.
چون باید برای کسایی بگم که آشنایشون با اینترنت معمولیه.

دو تا چیز مهمه.نصب و کار کردن با هاش بدون دردسر باشه و حجم برنامه کم باشه که راحت آپلود بشه.

ممنونم:11:

Hazy
13-05-2007, 22:24
و تا چیز مهمه.نصب و کار کردن با هاش بدون دردسر باشه و حجم برنامه کم باشه که راحت آپلود بشه.مامبو اين دو تا خصلت اصليشه!!!

majid-ar
13-05-2007, 23:53
ممنونم یزدان جان.

این پروژه با چه زبانیه؟
و سایتی که روش آپلود میشه باید چی رو پشتیبانی بکنه؟

سایت خودشون رفتم ولی اعصابم رو خورد کرد خیلی مطلبش نامنظمه.
آموزش راحت کجا هست؟

mhadaily
15-05-2007, 01:27
دوست عزیز

بهترین گزینه مامبو فارسی تیم مامبو لرن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست که من پیشنهاد می دم آخرین نسخه ی اون در حالت زیپ 4 مگا می باشد
نصب راحت و آموز شهای فارسی رایگان و پشتیبانی معرکه این سایت نیز ضمیمه کار شما خواهد شد .

مشکلی بود من نیز در خدمت شما هستم با من می تونید در تماس باشید به سایت مامبولرن ومن نیز سری بزنید
یاعلی

majid-ar
15-05-2007, 21:53
دوست عزیز

بهترین گزینه مامبو فارسی تیم مامبو لرن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست که من پیشنهاد می دم آخرین نسخه ی اون در حالت زیپ 4 مگا می باشد
نصب راحت و آموز شهای فارسی رایگان و پشتیبانی معرکه این سایت نیز ضمیمه کار شما خواهد شد .

مشکلی بود من نیز در خدمت شما هستم با من می تونید در تماس باشید به سایت مامبولرن ومن نیز سری بزنید
یاعلی

خیلی ممنونم.

مثل این که این پروژه برای کنفرانسم از همه بهتره.

سایتتون هم دیدم خیلی زیبا و جالب بود.

مچکرم.

COMING-UP-NEXT
17-05-2007, 00:04
بهتره اول مشخص کنی کخ می خوای سیستم مدیریت سایت باشه یا انجمن .

برای انجمن mybb و phbb و vbulletine همش راحته ... البته vb هم هست .

برای سایت هم mambo/joomla رو پیشنهاد می کنم ... مثل دوستان .

majid-ar
18-05-2007, 02:30
بهتره اول مشخص کنی کخ می خوای سیستم مدیریت سایت باشه یا انجمن .

برای سایت هم mambo/joomla رو پیشنهاد می کنم ... مثل دوستان .

از راهنمایتون خیلی ممنونم.
من واسه درست کردن یه سایت منظورم بود.

به لطف راهنمایی دوستان مامبو رو نصب کردم و دارم باهاش کار میکنم تا خوب دستم بیاد.
ممنون.

mhadaily
18-05-2007, 14:35

.

برای انجمن بنده SMF رو پیشنهاد می دم بهترین و عالی ترین مورد در این زمینه هست شک نکنید در ضمن مجانی هم هست و پشتیبانی فارسی هم داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از نمونه هاش

یاعلی

sa3er
18-05-2007, 15:35
+
خودتون می تونید از طریق سایت زیر محیط کلیه CMS های کد باز رو ببینید و از هر کدوم که خوشتون اومد انتخابش کنید برای کاری که مد نظرتون هست.

Open Source CMS
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

# به سایت که رفتید کمی بیایید پایین و در نوار کناری سمت چپ زیر قسمت CMS Demo Menu به تمام اونها دسترسی خواهید داشت.

Tornado2800
18-05-2007, 15:48
دوست عزیز به نظر من برای اینکه به مشکلی بر نخوردی سیستمی نصب کن که installer داشته باشه که اکثرا مثل مامبو .... دارند !

majid-ar
20-05-2007, 15:07
دست همه دوستان درد نکنه.از راهنمایتون خیلی ممنون.

عجب سایتی بود opensourcecms.com

چه اسپمری شدم من تو این تاپیک:27: