PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره سریال در Install Shield

forummember
13-05-2007, 20:34
سلام

من یه برنامه دارم که با Install Shield نصب می شه و موقع نصب سریال می خواد. چون یه برنامه خاص هست جایی نمی شه کرک یا سریال نامبرش را پیدا کرد. چطوری می شه سریال نامبرش را پیدا کرد یا ازش رد شد؟
در ضمن وقتی که فایل setup.exe را با visual studio باز به صورت باینری باز می کنم اون قسمت نوشته هاش کاراکترهای درهم هست و نمی تونم پیام خطای سریال رو پیدا کنم. اگه ممکنه کامل راهنمایی کنید.

یه سوال دیگه هم داشتم که فایل های exe را که باVisual Studio باز می کنی چطور میشه تغییرش داد. منظورم اینه که مثلا اکشن دیالوگ ها رو چطور می شه؟

ممنون.

hakhamanesh
13-05-2007, 21:00
اسم برنامه ارو بگو تا ببينيم ميشه براش كرك پيدا كرد يا نه
جهت تغيير در برنامه هم ميتوني از Resource hacker-resource hunter-exescop و... استفاده كني

Alireza_Shafaei_PCworld
13-05-2007, 23:49
فایلای Install shield که انقدر کشک نیست!

forummember
14-05-2007, 07:42
اسم برنامه ارو بگو تا ببينيم ميشه براش كرك پيدا كرد يا نه
جهت تغيير در برنامه هم ميتوني از Resource hacker-resource hunter-exescop و... استفاده كني

ممنون از راهنماییتون. گفتم که برنامه یه برنامه خاص هست که سفارشی نوشته شده و فقط برای جلوگیری از انتشار براش سریال گذاشتن.

یه چیز دیگه. بعد از نصب برنامه رو که اجرا می کنی اولش یه دیالوگ باز می شه که یوزر و رمز می واد. من این دیالوگ رو از سر راه برداشتم و بدون رمز وارد برنامه می شم . ولی یه سری مشکلاتی داره. برای اون راهی هست؟
اگه به صورت trial نصب بشه و بعضی از امکاناتش غیر فعال باشه چی؟ راهی داره؟ ولی کلن اون Instal Shield خیلی برام مهمه اگه ممکنه راهنمایی کنید.

hakhamanesh
14-05-2007, 08:28
آخه اينطوري كه نميشه نسخه پيچيد...
انگار بياي بگي من يه مريض دارم چيكار بايد بكنم...
لااقل فابل رو آپلود كن
درخصوص اينكه ميگي راهي داره خوب معلومه كه داره اما كرك كه يه راه كلي نداره آدم بياد بگه فلان كار رو بكن حل ميشه

Alireza_Shafaei_PCworld
14-05-2007, 17:36
ممنون از راهنماییتون. گفتم که برنامه یه برنامه خاص هست که سفارشی نوشته شده و فقط برای جلوگیری از انتشار براش سریال گذاشتن.

یه چیز دیگه. بعد از نصب برنامه رو که اجرا می کنی اولش یه دیالوگ باز می شه که یوزر و رمز می واد. من این دیالوگ رو از سر راه برداشتم و بدون رمز وارد برنامه می شم . ولی یه سری مشکلاتی داره. برای اون راهی هست؟
اگه به صورت trial نصب بشه و بعضی از امکاناتش غیر فعال باشه چی؟ راهی داره؟ ولی کلن اون Instal Shield خیلی برام مهمه اگه ممکنه راهنمایی کنید.

مشکلاتت چیه؟
بگو احتمالا براشون راهی هست