PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بستن تایپیک

khore mobile
13-05-2007, 18:22
با سلام

اگه بخام یه تایپیک رو که خودم شروع کننده موضوعش بودم و دیگه کارائی نداره ببندم باید چیکار کنم؟:19:

nw_nk
13-05-2007, 19:18
با سلام

اگه بخام یه تایپیک رو که خودم شروع کننده موضوعش بودم و دیگه کارائی نداره ببندم باید چیکار کنم؟:19:

خودت نمیتونی! از یک مدیر یا .. درخواست کن!

WooKMaN
13-05-2007, 19:49
خودت نمیتونی! از یک مدیر یا .. درخواست کن!
بابا nw_nk جان چرا نقطه چين ميزاري ! ... كامل بگو اين بنده خدا متوجه شه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما بايد از مدير يا همكار اون انجمن درخواست كني واست تاپيك رو ببنده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اگه به هر عنواني جوابگو نبودند ، ميتوني از ادميناي سايت درخواست كني ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(نگفتم مديرارشد چون مطمئن نبودم بابك و مهران به همه انجمن ها دسترسي داشته باشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nw_nk
13-05-2007, 23:51
بابا nw_nk جان چرا نقطه چين ميزاري ! ... كامل بگو اين بنده خدا متوجه شه

با این اتفاقات عجیبی که تو سایت میوفته , دیگه نمیشه مطمئن و صد در صد حرف زد! :5:

khore mobile
13-05-2007, 23:52
اصلا لازمه واسه بستن یه تایپیک خودمون اقدام کنیم یا خودش خو بخود بعد از مدتی بسته میشه؟

WooKMaN
13-05-2007, 23:56
اصلا لازمه واسه بستن یه تایپیک خودمون اقدام کنیم یا خودش خو بخود بعد از مدتی بسته میشه؟
اگه تاپيك خلاف قوانين اون انجمن و قوانين كلي انجمن ها نباشه ، هيچ وقت بسته نميشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khore mobile
14-05-2007, 00:05
اگه تاپيك خلاف قوانين اون انجمن و قوانين كلي انجمن ها نباشه ، هيچ وقت بسته نميشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ok. خیلی ممنون از راهنمئیتون.:40:

nw_nk
14-05-2007, 01:14

راه های دیگه ای هم هست!

مثلا آمدن ورژن جدید یک تاپیک , باعث میشه مدیر در اولین فرصت ورژن قبلی رو Trash کنه!

...