PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای بازیابی اطلاعات یک هارد دیسک.

P30P
13-05-2007, 13:26
با سلام

دوستان وقتی می خواستم برنامه Xenocode رو نصب کنم کامپیوتر قفل کرد و ریستارت شد، وقتی ویندوز می خواست بالا بیاد موقع نمایش صفحه Welcome صفحه آبی ظاهر شد، چند بار ریستارت کردم و چند بار هم خواستم تو Safe Mode برم که نشد. الان دیگه می گه اصلا سیستم عامل نداری (پارتیشن قابل دسترس نیست). وقتی سیستم رو با یه هار دیگه هم بوت می کنم موقع باز کردن پارتیشن های هارد آسیب دیده می گه پارتیشن ها فرمت نشدن و باید فرمتشون کنی، ظرفیت همه رو هم صفر نشون می ده. وقتی هم که به هارد فشار می آد، مثلا وقتی که می خواد یکی از پارتیشن ها رو باز کنه صدای خر خر می ده ولی وقتی که بهش فشار نمی آد صدا قطع می شه. آیا این طبییه؟
برنامه Xenocode رو چند بار نصب کردم فکر نمی کنم تقصیر اون باشه.
لطفا بفرمائید کلا به چه دلایلی ممکنه این مشکل پیش بیاد و چطور می تونم حلش کنم.
شدیدا به کمکتون نیاز دارم آخه اطلاعاتم خیلی برام ارزش داره.

با سپاس

Jalal
13-05-2007, 20:59
دوست عزیز در این مورد زیاد بحث شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جستجو کنید چیزای بهتری پیدا میشه

P30P
17-05-2007, 18:06
سلام

shahvand جان از لطفتون ممنونم. ببخشید کمی دیر جواب می دم.
مطالبی که معرفی کردید خیلی مفید بود ولی زیاد به مشکل من شبیه نبود. ممنون می شم اگه کمی بیشتر راهنمایی کنید.

با سپاس

Mohsen6558
17-05-2007, 21:07
به نظر من بهتره یه بار فرمت سریع کنی بعد با یه نرم افزار مانند Get Data Back For FAt32 Or NTFS می تونی برگردنیشون البته اینو آخرین روش قرار بده در ضمن اطلاعاتت چی هستش : عکس ، فیلم ، نرم افزار یا ....

P30P
19-05-2007, 11:34
به نظر من بهتره یه بار فرمت سریع کنی بعد با یه نرم افزار مانند Get Data Back For FAt32 Or NTFS می تونی برگردنیشون البته اینو آخرین روش قرار بده در ضمن اطلاعاتت چی هستش : عکس ، فیلم ، نرم افزار یا ....

دوست عزیز متشکرم.

نمی تونم فرمت کنم چون ریسک بزرگیه. در ضمن نمی تونم هارد رو به شرکت های بازیابی اطلاعات بدم چون اطلاعاتش محرمانه است. اطلاعات سورس کد های شرکت و چیزهایی شبیه به اینه.

Mohsen6558
20-05-2007, 11:45
دوست عزیز متشکرم.

نمی تونم فرمت کنم چون ریسک بزرگیه. در ضمن نمی تونم هارد رو به شرکت های بازیابی اطلاعات بدم چون اطلاعاتش محرمانه است. اطلاعات سورس کد های شرکت و چیزهایی شبیه به اینه.
من گفتم فرمت سریع
Quite Format در این حالت اطلاعاتت از بین نمی ره فقط آدرس اون ها پاک می شه که با یه نرم افزار برگردانی اطلاعات می تونی این کار روبکنی
البته توصیه ی من اینه که هارد خودتو به یه سیستم دیگه وصل کنی و نرم افزار ذکر شده را در اون نصب کنی و اطلاعاتت رو برگردونی دلیلش اینه که وقتی ویندوز نصب می کنی قسمتی از اطلاعاتت با اطلاعات ویندوز جایگزین می شه و تعدادی از فایلهات می پره
موفق باشی

P30P
20-05-2007, 19:26
من گفتم فرمت سریع
Quite Format در این حالت اطلاعاتت از بین نمی ره فقط آدرس اون ها پاک می شه که با یه نرم افزار برگردانی اطلاعات می تونی این کار روبکنی
البته توصیه ی من اینه که هارد خودتو به یه سیستم دیگه وصل کنی و نرم افزار ذکر شده را در اون نصب کنی و اطلاعاتت رو برگردونی دلیلش اینه که وقتی ویندوز نصب می کنی قسمتی از اطلاعاتت با اطلاعات ویندوز جایگزین می شه و تعدادی از فایلهات می پره
موفق باشی

متشکرم دوست عزیز

روی یکی از پارتیشن ها امتحان می کنم.

ممنون می شم دوستان راه حل های دیگه ای هم پیشنهاد بدن.

Mohsen6558
21-05-2007, 11:40
متشکرم دوست عزیز

روی یکی از پارتیشن ها امتحان می کنم.

ممنون می شم دوستان راه حل های دیگه ای هم پیشنهاد بدن.

به امید موفقیت