PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چكار كنيم كه مطالب سايتمان را موتورهاي جستجو پيدا كنند؟

aliali58
13-05-2007, 10:47
با سلام
كسي مي‌داند موتورهاي جستجو چه منطقي دارند؟ و چطور مطالب يك سايت را جستجو مي‌كنند؟ چون مطالب سايت من را موتورهاي جستجو پيدا نمي‌كنند؟ اين هم آدرس سايتم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من از همين متن كپي مي‌كنم داخل گوگل ولي نمي‌تواند آن را پيدا كند دليل اين چيست؟

my friend
14-05-2007, 07:24
اونها صفحات سایت هایی رو که دارن رو میگردن و لینک هایی که پیدا میکنن رو دنبال میکنن.
منطق جستجوشون اینه.
اما دسته بندی و قرارگرفتن تو لیست سیاه و .... کلی وقت برای تایپ کردن میخواد که من ندارم! بگردی پیدا میکنی.

persian365
14-05-2007, 07:34
سایت شما چند وقته که راه افتاده دوست عزیز ؟
اگه تازه تاسیس هست باید صبر کنی .
پیج رنک شما هم 0 هست هنوز

من که یک وبلاگ دارم . با این که اصلا ثبت نکردم بیشترین بازدید کننده من از سایت گوگل هست ولی پیج رنک 2 داره

siavosh1
15-05-2007, 18:35
این تاپیک خوبیه ..از بچه هایی که اطلاعاتی در این مورد دارن میخوام که با بقیه در میون بذارن ...خلاصه روش وقت بذارید خیلی به بروبچ کمک کردین

Tarahan-Web
16-05-2007, 22:48
سلام اگه می خواین سایت خودتونو به موتور های جستجو معرفی کنید و یا از قشدنهدل 3-4 تا موتور جستجو آگاه بشین
حتما به این ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنین

siavosh1
18-05-2007, 15:25
لینک جالبی بود...اما می خواستم جمله علی رو کاملتر کنم
با سلام
كسي مي‌داند موتورهاي جستجو چه منطقي دارند؟ و چطور مطالب يك سايت را جستجو مي‌كنند؟ چون مطالب سايت من را موتورهاي جستجو پيدا نمي‌كنند؟ اين هم آدرس سايتم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من از همين متن كپي مي‌كنم داخل گوگل ولي نمي‌تواند آن را پيدا كند دليل اين چيست؟
منظورش فکر کنم اینه که چه طور کل مطالب سایت رو قابل سرچ کنیم...ببینید مثلا یه موقع هست که شما با تگ های متا یک جمله توضیحی و یا چند کلمه کلیدی رو برای موتور سرچ ها قرار میدید تا سایتتون رو پیدا کنند...اما یه موقع هست که کل متون سایت برای موتور سرچ قابل جستجو هست..برای نمونه هنگامی که بعضی سایت ها تو صفحه نتیجه سرچ پیدا میشن مثل پرشین بلاگ ...موتور سرچ متون داخل صفحه رو سرچ کرده.. نه جملات و یا کلمات تگ های متا رو....

COMING-UP-NEXT
18-05-2007, 15:34
خب دوست عزیز .

برای اینکار ابتدا شما باید سایت خود رو در موتور های جستجو ثبت کنی که گویا اینکار رو کردی

حالا باید صبر کنی که رنکینگ سایت و تاپیک ها بالا بره و ایندکس بشه .
رنکینگ با بالا رفتن بازدید ها بالا میره .

برای بالا رفتن بازدید باید تبلیغات مناسب کنی و همینطور میتونی از سایت های مانیتورینگ استفاده کنی و روبات بفرستی رو تاپیک هات .

راه بهتر اینه که Seo نصب کنی .

به جز اینها هیچ راهی نیست .

موفق باشی .

siavosh1
18-05-2007, 15:47
خب دوست عزیز .

برای اینکار ابتدا شما باید سایت خود رو در موتور های جستجو ثبت کنی که گویا اینکار رو کردی

حالا باید صبر کنی که رنکینگ سایت و تاپیک ها بالا بره و ایندکس بشه .
رنکینگ با بالا رفتن بازدید ها بالا میره .

برای بالا رفتن بازدید باید تبلیغات مناسب کنی و همینطور میتونی از سایت های مانیتورینگ استفاده کنی و روبات بفرستی رو تاپیک هات .

راه بهتر اینه که Seo نصب کنی .

به جز اینها هیچ راهی نیست .

موفق باشی .
در مورد SEO بیشتر توضیح بده...چه جوری نصبش کنیم؟؟ وهمچنین این سایتها اگه نمونه ای ازشون داری لینک بده

my friend
19-05-2007, 07:54
از کی تا حالا Search engine optimization رو نصب میکنن؟؟؟

COMING-UP-NEXT
19-05-2007, 08:21
از کی تا حالا Search engine optimization رو نصب میکنن؟؟؟

هرچی که شما اسمشو میذاری ...

آدرستو به برنامه SEO بدی تا به ایندکس شدن تاپیک ها کمک کنه ...

بعضی از دوستان کمکی به موضوع تاپیک نمی کنن و فقط ایراد های بنی اسرائیلی در جمله بندی ها میگیرن .

COMING-UP-NEXT
19-05-2007, 08:23
در مورد SEO بیشتر توضیح بده...چه جوری نصبش کنیم؟؟ وهمچنین این سایتها اگه نمونه ای ازشون داری لینک بده

ُSEO
یک پروگرم هست و Downloadable ... اطلاعات بیشتر رو می تونی از

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه خواستی بگو تا برات ورژن مجانی و کرک شدشو پیدا کنم و بذارم ...

siavosh1
20-05-2007, 00:10
خوب حالا چه فرقی میکنه...لطفا توضیح بیشتر بدین...یه خورده جزیی تر بگید...اصلا seo چی هست چی کار میکنه چه طوری باید باهاش کار کرد

COMING-UP-NEXT
20-05-2007, 00:21
خوب حالا چه فرقی میکنه...لطفا توضیح بیشتر بدین...یه خورده جزیی تر بگید...اصلا seo چی هست چی کار میکنه چه طوری باید باهاش کار کرد
seo باعث میشه که تاپیک های موجود در فروم شما یا سایت شما با استفاده از keywords در موترهای جستجو ایندکس بشن ... و در نتیجه در سرچ ها معرفی بشن ...

اما اینکه جزو اولین سری های معرفی شده باشن نیاز به رنکینگ داره ... که کمی زمانبر هست .

my friend
20-05-2007, 08:53
نیاز به برنامه نداره...
اصلا این برنامه چی هست؟
اینجارو ببینین.
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

siavosh1
22-05-2007, 22:31
می گن به یک سری سایت هم می شه لینک داد و لینکتو بین اعضاش پخش می کنه که باعث افزایش رنکینک میشه...از این سایت ها سراغ ندارید؟؟