PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای تصویری خش دار

navid29
12-05-2007, 18:30
هر کی در این مورد کمک کنه واقعا دعاش میکنم:42: ، یه چند تا فایله تصویری بسیار ناب که چندتاش خانوادگیه دارم که خش دارن ، واقعا ممنون میشم اگه یه نرم افزار معرفی کنید که اینا را برطرف کنم ، ضمنا نرم افزارایی مثل media fixer را هم امتحان کردم ولی جواب نگرفتم:41:

glc_engineer
12-05-2007, 19:03
هر کی در این مورد کمک کنه واقعا دعاش میکنم:42: ، یه چند تا فایله تصویری بسیار ناب که چندتاش خانوادگیه دارم که خش دارن ، واقعا ممنون میشم اگه یه نرم افزار معرفی کنید که اینا را برطرف کنم ، ضمنا نرم افزارایی مثل media fixer را هم امتحان کردم ولی جواب نگرفتم:41:

عزیز جان شما از کلمات اشتباه استفاده میکنی چرا؟ چون نوشتی فایل تصویری خش دار همه فکر میکنن سیدی یا دی وی دیت خشدار شده که با کلون سی ری یا کلون دیوی دی و یا با ایزو باستر برطرف میشهبایستی بشتر توضیح بدی تا ببینیم چه کار میتونیم برات بکنیم

hardrock007
12-05-2007, 21:27
نويد جان

فعلا بغير از همون media fixer برنامه بدرد بخور ديگه اي نيست!

در کل زياد روی اين برنامه ها حساب نکن کار آيی خاصی ندارند!

navid29
12-05-2007, 23:12
عزیز جان شما از کلمات اشتباه استفاده میکنی چرا؟ چون نوشتی فایل تصویری خش دار همه فکر میکنن سیدی یا دی وی دیت خشدار شده که با کلون سی ری یا کلون دیوی دی و یا با ایزو باستر برطرف میشهبایستی بشتر توضیح بدی تا ببینیم چه کار میتونیم برات بکنیم

به عرض شما برسانم كه،از سي دي كپي شده،و الان كه از داخل هارد اجرا مي كنم داراي خش هستن .
اكثر اين فايلها داراي پسوند dat,mpeg,wmv,... ميباشند كه دچار مشكل هستن،من خودم چند سال پيش يه برنامه كه نميدونم چيني بود يا ژاپني كشف كردم كه اين فايلها را،فقط بدون خش پخش ميكرد،البته ميشد ذخيره هم كرد اما فقط با خود اين برنامه اجرا ميشد كه اينم دردسراي خودش را داشت.به هر حال ما كه اميدمان به خداست،انشاالله با كمك دوستان برنامه اي پيدا بشه كه كارايي مطلوب را داشته باشه.

WooKMaN
12-05-2007, 23:17
عزيزدل هيچ برنامه اي واسه برطرف كردن خش روي سي دي ها وجود نداره ! ...

شايد اسما باشه اما كار نميكنه ...

;)

hardrock007
13-05-2007, 12:48
اگه هنوز سي دی هاشو داری بگو تا راهنماييت کنم!

navid29
13-05-2007, 20:49
اگه هنوز سي دی هاشو داری بگو تا راهنماييت کنم!

متاسفانه فايلها داخل هاردن اما يكي از سي دي ها كه الان در دسترسه هر چي فوت و فن خشگيري بلد بودم ،روش اجرا كردم اما بازم نشد حالا اين راهكاري كه بلدي بگو شايد حداقل تونستم اين سي ديه را درست كنم.:41:

hardrock007
14-05-2007, 00:18
متاسفانه فايلها داخل هاردن اما يكي از سي دي ها كه الان در دسترسه هر چي فوت و فن خشگيري بلد بودم ،روش اجرا كردم اما بازم نشد حالا اين راهكاري كه بلدي بگو شايد حداقل تونستم اين سي ديه را درست كنم.:41:
بهترين برنامه کپی سی دی های خشدار اينه: BadCopy Pro

ميتونی از اينجا دريافتش کنی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بسته به ميزان خش سيديت کيفيت فرق خواهد کرد و در کل نبايد توقع زيادی داشت

navid29
15-05-2007, 08:23
بهترين برنامه کپی سی دی های خشدار اينه: BadCopy Pro

ميتونی از اينجا دريافتش کنی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بسته به ميزان خش سيديت کيفيت فرق خواهد کرد و در کل نبايد توقع زيادی داشت

عزيز جان دستت درد نكنه.:11: اما اون فايل هايي كه رو هاردن برام خيلي خيلي مهمه يعني واقعا اميدي به بازگرداندن اونها نيست،بابا يكي به داد من برسه.