PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl و لپ تاپ

roohoravan
11-05-2007, 13:25
با سلام.دوستان يك سوال در مورد ADSL دارم و آن اينكه سيستم من يك لپ تاپ هست و بعضي از دوستان ميگن كه اگر بخوام ADSL نصب كنم ؛ چون لپ تاپ دارم ديگه لازم نيست شركتهايي كه ADSL نصب ميكنند ؛ برام مودم نصب كنند و لپ تاپ ها احتياج ندارند.به نظر شما اين حرف درسته؟ خودم كه چنين فكر نميكنم.با تشكر

H A M E D
11-05-2007, 14:01
سلام
اون دوستاتون اشتباه به عرض رسوندن! البته شايد باشه لپ تاپ هايي هم كه مودم اي دي اس ال رو روي خودشون داشته باشن ولي فكر مي كنم منظور دوستاتون كارت شبكه بوده كه البته فقط با استفاده از كارت شبكه نميشه به ADSL وصل شد و براي اين كار اول احتياج به splitter براي جداسازي ديتا هست و دوم هم مودم تا سيگنال ها رو تبديل كنه و روي كابل شبكه LAN بفرسته. كه اين دوتا هم فقط با مودم امكانپذير هست.

kaveh123
11-05-2007, 15:18
من هم یک لپ تاپ داشتم که مودم Adsl2 رو خودش بود و برای اینکه بتونم تو ایران از یک شرکتی که Adsl میداد خدمات بگیرم به راهنمایی همون شرکت چند تا تنظیم تو مودم دادم و کار انجام شد. حالا شما اول ببین که لپ تاپت مودم Adsl روش هست یا نه ؟ اگر نیست که هیچ حتماً باید یکدونه بگیری. اما اگر روش هست با تنظیماتی که شرکت سرویس دهنده به شما میگه حتماً میتونی از این سرویس استفاده کنی .

موفق باشی ... یا علی ...

roohoravan
11-05-2007, 16:20
. حالا شما اول ببین که لپ تاپت مودم Adsl روش هست یا نه ؟
موفق باشی ... یا علی ...
با سلام.ممنونم دوست من.از كجا ميشه فهميد كه مودم لپ تاپ ؛ اين ويژگي را دارد يا نه؟ با تشكر

H A M E D
11-05-2007, 17:02
با سلام.ممنونم دوست من.از كجا ميشه فهميد كه مودم لپ تاپ ؛ اين ويژگي را دارد يا نه؟ با تشكر
شما بايد توي مشخصات و دفترچه همراه لپتاپتون دنبالش بگرديد. اگر هم خواستيد مدل كاملش رو بنويسيد تا تحقيق كنيم! البته اگر اورجينال هست و قطعاتش رو جابجا نكرديد.

roohoravan
11-05-2007, 17:10
شما بايد توي مشخصات و دفترچه همراه لپتاپتون دنبالش بگرديد. اگر هم خواستيد مدل كاملش رو بنويسيد تا تحقيق كنيم! البته اگر اورجينال هست و قطعاتش رو جابجا نكرديد.
سلام دوست عزيز.از شما ممنونم.متاسفانه من چيزي پيدا نكردم و اگه زحمتي نيست شما مرا راهنمايي كن.مدلش اينه: لپ تاپ مكسونت B2400a هست.قطعاتش را هم بجز هارد ؛ عوض نكردم.مشخصات ديگري هم اگر لازم بود ؛ بفرماييد تا بگذارم.با كمال تشكر

roohoravan
13-05-2007, 19:42
سلام.كسي از دوستان نتونست در اين رابطه كمكي بكنه.با تشكر