PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشخصات پوشه نصب ویندوز را از اینجا دانلود کنید

majj
11-05-2007, 12:11
مشخصات پوشه نصب ويندوز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
را از اینجا دانلود کنید
برای اینکه صفحه باز شده انگلیسی شود از بالای صفحه سمت چپ پرچم انگلیس را انتخاب کنید

Payman_62
13-05-2007, 00:46
سلام.
لازم بود برای این مساله یه تاپیک تکراری بزنی؟ تاپیک جناب crazytux که تکراری بود. شمام یکی دیگه زدی.

majj
13-05-2007, 06:38
ببخشید شما فایل ارسالی منو ندیده بودید و گرنه چنین حرفی نمیزدید

Payman_62
13-05-2007, 19:01
سلام.
دیدم. 1 برنامه ساده بود. لزومی نداشت براش تاپیک بزنی. با توجه به اینکه تعداد زیادی تاپیک در این زمینه هست.

majj
14-05-2007, 16:45
سلام.
دیدم. 1 برنامه ساده بود. لزومی نداشت براش تاپیک بزنی. با توجه به اینکه تعداد زیادی تاپیک در این زمینه هست.

شما که این همه ادعا دارید پس چرا من این همه سوال بدون جواب در این سایت دارم

Payman_62
15-05-2007, 01:49
سلام.
آقا یا خانم محترم.
1- صحبت شما هیچ ارتباطی به بحث پیش آمده ندارد.
2- بنده سرم شلوغه و فرصت پاسخ گویی به اشکالات شما رو ندارم. کاربران حرفه ای و قابلی در سایت هستند که به مشکلات دیگر کاربران پاسخ میدهند.
3- سایت قوانینی دارد که باید رعایت شود. این تاپیک رو حتما مطالعه بفرمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بند 5 رو توجه بفرمایید:
((در ضمن قبل از ایجاد موضوع جدید اول در مورد موضوع خود در انجمن ها سرچ کرده و در صورتی که به موضوع شما پرداخته نشده است اقدام به ایجاد موضوع جدید کنید.))

majj
16-05-2007, 06:57
سلام.
آقا یا خانم محترم.
1- صحبت شما هیچ ارتباطی به بحث پیش آمده ندارد.
2- بنده سرم شلوغه و فرصت پاسخ گویی به اشکالات شما رو ندارم. کاربران حرفه ای و قابلی در سایت هستند که به مشکلات دیگر کاربران پاسخ میدهند.
3- سایت قوانینی دارد که باید رعایت شود. این تاپیک رو حتما مطالعه بفرمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بند 5 رو توجه بفرمایید:
((در ضمن قبل از ایجاد موضوع جدید اول در مورد موضوع خود در انجمن ها سرچ کرده و در صورتی که به موضوع شما پرداخته نشده است اقدام به ایجاد موضوع جدید کنید.))

شما خودتان بارها و بارها قوانین سایت برنامه نویس و سایت حاضر در خصوص تایپیک های تکراری رو نقض کرده اید
اگر خواستید نمونه بیارم
من خودم بارها و بارها تایپیک های دوستان رو دیده ام که مربوط به سالهای گذشته است و هیچ جواب قابل قبولی
در انها پیدا نکرده ام اما بازدن تایپیک جدید به جواب خودم رسیده ام
در ضمن برنامه من مسر نصب پوشه system32 و پوشه temp رو هم میداد که ممکن بود به دوستمان کمک کنه
اگه امار مشاهده تاپیک دوستمون و من رو ببینید نظر من رو تایید میکنید
در کل من شما را به عنوان یک استاد vb قبول دارم و به شما احترام میگذارم و سعی میکنم تایپیک تکراری ایجاد نکنم
چرا که احترام گذاشتن به قوانین لازم است و در ان هیچ شکی نیست

Payman_62
17-05-2007, 02:37
شما خودتان بارها و بارها قوانین سایت برنامه نویس و سایت حاضر در خصوص تایپیک های تکراری رو نقض کرده اید
اگر خواستید نمونه بیارم
من خودم بارها و بارها تایپیک های دوستان رو دیده ام که مربوط به سالهای گذشته است و هیچ جواب قابل قبولی
در انها پیدا نکرده ام اما بازدن تایپیک جدید به جواب خودم رسیده ام
در ضمن برنامه من مسر نصب پوشه system32 و پوشه temp رو هم میداد که ممکن بود به دوستمان کمک کنه
اگه امار مشاهده تاپیک دوستمون و من رو ببینید نظر من رو تایید میکنید
در کل من شما را به عنوان یک استاد vb قبول دارم و به شما احترام میگذارم و سعی میکنم تایپیک تکراری ایجاد نکنم
چرا که احترام گذاشتن به قوانین لازم است و در ان هیچ شکی نیست

سلام.
من نمیدونم شما چرا این قدر مساله به این کوچکی رو کش میدید. سایت برنامه نویس چه ارتباطی به این جا داره. چرا از این شاخه به اون شاخه میپرید؟
شما تاپیکی ایجاد کردید که 2 روز قبل مشابهش ایجاد شده بود. آگاهی از این مطلب حتی نیازی به سرچ هم نداشت. بنده هم یه یادآوری کردم. به نظر میرسه که خیلی زود رنج هستین که این گونه جبهه گرفته بودین.

به هر حال خوشحالم که بالاخره پذیرفتید. از همکاریتون متشکرم.