PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رو به من بده internet download accelerator آقا یکی نسخه کامل

shokolatha
04-08-2005, 03:58
من نسخه 4.2.1.879 این برنامه رو دارم
در اینترنت فقط دو نوع کرک برای آن پیدا میشه
1. یکی فقط فایل اصلی برنامه و یک فایل رجیستری هست که باید اونا رو به محل نصب کپی کنیم تا برنامه کرک شه
من این کار را کردم ولی مثل اینکه برنامه واقعاً کرک نمیشه چون من بعد از حدود 1 ماه استفاده وقتی برنامه رو باز میکنم پیام میده مهلت استفاده به پایان رسیده و برای خرید برنامه باید به سایتش مراجعه کنیم

2. یه نوع دیگه کرک یه پچ مخصوص تمامی ورژنهای 4 این برنامه هست که وقتی به وسیله اون برنامه رو پچ میکنم و برنامه رو باز میکنم، از طرف ویندوز پیام میده که این فایل یک فایل اجرایی یا همان
win32
سالم نیست

لطفاً اگر نسخه کاملی که ورژنش با این فرق بکند یا همین ورژن باشد ولی سالم باشد به من معرفی کنید
ممنون

Nesta
04-08-2005, 04:39
سلام دوست من لطف کن دیگه آقا همه جا نگو یک جا کافی‌ هست به خدا من هر جا میرم شما همین 2 سوال رو در 3 تا انجمن گفتین .عزیز توجه کنید به قوانین فقط در جای مخصوص خودش لطف کنید سوال کنید.متشکر.

shokolatha
05-08-2005, 04:10
چشم

Soda
12-08-2005, 20:31
آقا اينو دانلود كن مشكلت احتمال زياد حل ميشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورژن جديدشو خواستي بازم دارم
بگو تا برات بفرستم لينكشو
ida 4.3.1

drweblog
13-08-2005, 12:02
سلام دوست عزيز خسته نباشيد
دوست من شما به جاي اينكه اينقدر به خودتون زحمت بدين مي تونستي بري يك عدد سي دي كينگ نرم افزار بخري مثلا (assistant 2005) اينقدر هم به خودت زحمت ندي در ضمن علاوه بر اينكه نرم افزار dap رو داشت كلي برنامه ديگه هم رويش بود در ضمن در هزينه ات هم صرفه جويي مي شد (فقط با 500 تومان پول)
انشاا.. كه موفق باشي

Soda
13-08-2005, 13:18
دوست من شما به جاي اينكه اينقدر به خودتون زحمت بدين مي تونستي بري يك عدد سي دي كينگ نرم افزار بخري مثلا (assistant 2005) اينقدر هم به خودت زحمت ندي در ضمن علاوه بر اينكه نرم افزار dap رو داشت كلي برنامه ديگه هم رويش بود در ضمن در هزينه ات هم صرفه جويي مي شد (فقط با 500 تومان پول)
انشاا.. كه موفق باشي
آقا كجا منظور ايشون رنامه dap هستش
ايشون برنامه ida رو ميگن
خواهشا بيشتر دقت كنين

Soda
13-08-2005, 13:20
انشاا.. كه موفق باشي
آقا كجا منظور ايشون برنامه dap هستش
ايشون برنامه ida رو ميگن
خواهشا بيشتر دقت كنين

drweblog
13-08-2005, 16:07
دوست عزيز soda جان سلام خسته نباشيد
اولا من بايد معذرت بخواهم بنده منظورم همان ida مخفف نرم افزار Internet Download Accelerator بود كه اشتبا ها Dap رو تايپ كردم كه مخفف نرم افزار Download Accelerator plus است.
ثانيا اگر برخورد كرده باشيد نسخه ي ida 4.0.1.179 بر روي بيشتر سيدي هاي كه بنده معرفي كردم وجود دارد (در بيشتر سيدي هايي كه شركت هاي مختلف با عناوين مختلف روانه بازار مي كنند به عنوان كينگ 2005 با 2006 :?: :!: نرم افزار ياد شده موجود است)
ثالثا :بهتر است كه شما هم دقت كنيد و يك مطلب رو 2 بار نفرستيد :lol: :D :) :mrgreen: :mrgreen:

Mehdi_Best
13-08-2005, 17:08
دوست عزيز سلام
اين انجمن براي اين نيست كه ما به بچه ها بگيم بريد فلان سي دي بخريد. چون فكر مي كنم خود بچه ها همه سي دي هاي برنامه مثل كينگ و غيره را بشناسند.
ما اينجا جمع شده ايم كه به همديگر كمك كنيم. يكي از راههاي كمك هم اين است كه لينك دانلود برنامه ها و كركهاي سالم را بدهيم.

Soda
13-08-2005, 21:50
من عذر خواهي ميكنم از اينكه دو تا پست دادم .البته فكر كنم بعلت مشكل قاط اينترنتم در اون موقع بوده كه بعلت سرعت پايين وقتي يه بار زدم فكر كردم نفرستاده و دوباره زدم البته اين يه اشتباه ناخواسته بوده و از مديران تقاضا دارم يكي از آن دو و همچنين اين پست رو حذف كنند

lahij_web
16-08-2005, 10:30
دوست عزيز سلام
اين انجمن براي اين نيست كه ما به بچه ها بگيم بريد فلان سي دي بخريد. چون فكر مي كنم خود بچه ها همه سي دي هاي برنامه مثل كينگ و غيره را بشناسند.
ما اينجا جمع شده ايم كه به همديگر كمك كنيم. يكي از راههاي كمك هم اين است كه لينك دانلود برنامه ها و كركهاي سالم را بدهيم.
تورو خدا يكي از همين كرك ها و سريال ها كه ميفرماپيد سالمه رو به من محبت كنين ... چون الان چندين باره كه من اينو مطرح كردم و نتيجه اي نديدم ...
براي اينترنت دانلود اكسلراتور 4.3 ... ممنون ميشم ... :wink:

Soda
16-08-2005, 19:03
خوش باشي

lahij_web
17-08-2005, 22:03
خوش باشي
قبل اينكه اينو محبت كني خودم يكي پيدا كردم و فعلا كه راهش انداختم !!!!!!
ولي اينو هم نيگه ميدارم براي وقتي كه اون يكي هم آبكي از آب در اومد و موقتي بود !!!!
مرسي ... دلم حسابي خوش شد !!!!!! :wink:

Soda
22-08-2005, 09:27
اينم لينك كرك كامل برنامه ida 4.3.1 هستش
تمام كركهاي موجود ناقص هستن
البته اينم ممكنه ناگهان ناقص از آب در بياد
كه خيلي بعيده
كلا اگه مشكلي داشت بهم بگين شايد بتونم كاري كنم