PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آی دی یاهو مسنجرم هک شده خواهشآ یکی بیاد برش گردونه!

SANR
11-05-2007, 08:34
سلام:

البته ماله یکی از دوستانم هست.
اگه کسی می تونه برام هکش کنه و برش گردونه خواهشآ کمکم کنه.

اینم آی دی:feri_parand@yahoo.com

منتظرم.:13:

nw_nk
11-05-2007, 08:42
سلام:

ناقلا این ID دشمنته , می خواهی برات هکش کنن؟ :21:

با این وضع یاهو , فکر نکنم غیر از تروجان راه دیگه ای باشه!

mani_2004_2006
11-05-2007, 09:18
سلام دوست عزیز. من که از این کارای بد بد نمیکنم
منم آیدی اصلیم که 4 .5 سالی باهاش میومدم بالا پسوردش رو عوض کردم . بعد هر چی پسورد جدید . قبلی و .... رو زدم نیومد بالا . هیچ کدوم از اون سوالاتی رو هم که می پرسه واسه بازیافت پسورد آیدی رو یادم نبود .
ای کاش هک میشد . اونو میشد یه کاری کرد .
تو هم شاید دوستان بتونن کمکت کنن

SANR
11-05-2007, 09:25
ناقلا این ID دشمنته , می خواهی برات هکش کنن؟

با این وضع یاهو , فکر نکنم غیر از تروجان راه دیگه ای باشه!

نه دشمنم نیست.یکی ای دی که نامش تو مایه های ruj که قشنگ یادم نیست برای منم که توی لیست آی دی دوستم بود صفحاتی فرستاد که همش رو no زدم.ولی دوست من زده بود که این بلا بر سرش اومد.

خواهشآ اگه کسی رو دارید یا خودتون می تونید برام برش گردونید.

loyal
12-05-2007, 01:26
اگه باهاش آنلاین شد روی چشم :11:

SANR
12-05-2007, 12:55
loyal جان مرسی.

من منتظر می مونم.

Behroooz
12-05-2007, 17:54
امیدوارم مشکلت حل بشه .

Tornado2800
12-05-2007, 18:05
سلام دوست عزیز. من که از این کارای بد بد نمیکنم
منم آیدی اصلیم که 4 .5 سالی باهاش میومدم بالا پسوردش رو عوض کردم . بعد هر چی پسورد جدید . قبلی و .... رو زدم نیومد بالا . هیچ کدوم از اون سوالاتی رو هم که می پرسه واسه بازیافت پسورد آیدی رو یادم نبود .
ای کاش هک میشد . اونو میشد یه کاری کرد .
تو هم شاید دوستان بتونن کمکت کنن
لابد پسورد رو زدی بیشتر از 20 یا 30 کاراکتر

mx_2dar
12-05-2007, 18:23
یه سوال چه قدر طول کشید که آی دی ترکید ؟
هک از طریق صفحات وب دیگه جواد شده و جواب نمیده به احتمال زیاد پسورد رو اشتباه میزنه
دو اون طرف ای دیشو چه قدر دوست داره انقدر انننننننننننننننننننننننن ن قدر یا انننننننننننننننننننننننن نننننقققققققققققدر
اگر هم زده باشه دیگه راهی نمی مونه چون طرف که on نمیشه اگر هم on بشه جواب نمیده
البته من یه مهندس ( مهندس در هک )رو میشناسم که اینکار رو برات میکنه البته id هکر رو داشته باشی هم بد نیست
اگر خواستی پیغام خصوصی بده

arash_vbasic
13-05-2007, 01:37
یه سوال چه قدر طول کشید که آی دی ترکید ؟
هک از طریق صفحات وب دیگه جواد شده و جواب نمیده به احتمال زیاد پسورد رو اشتباه میزنه
دو اون طرف ای دیشو چه قدر دوست داره انقدر انننننننننننننننننننننننن ن قدر یا انننننننننننننننننننننننن نننننقققققققققققدر
اگر هم زده باشه دیگه راهی نمی مونه چون طرف که on نمیشه اگر هم on بشه جواب نمیده
البته من یه مهندس ( مهندس در هک )رو میشناسم که اینکار رو برات میکنه البته id هکر رو داشته باشی هم بد نیست
اگر خواستی پیغام خصوصی بده

با سلام
من میگم بهتره این آی دی رو بی خیال شی
راستی دوست عزیز جناب mx_2dar این دوستی که شما میگی فک کنم واسه همچین کاری باید سرور یاهو :18: رو استاد کنه که :13: یه چیزی تو مایه های (غیر ممکن) هست

COMING-UP-NEXT
13-05-2007, 01:51
عزیزم ...

برای اینکار یا طرف باید آنلاین بشه که شما با تروجان یا شل گیری آیدی رو پس بگیری ...

یا اینکه کرک کنی ... اونم نه کرک با دیکشنری که همه سرعت cpu رو بگیره کرکر رو روی سرور بذاری و از حملات brute force استفاده کنی ...

اینجوری ممکنه جواب بگیری اگه پورت های یاهو بات همکاری کنن .

موفق باشی .

Tornado2800
13-05-2007, 17:50
یا اینکه کرک کنی ... اونم نه کرک با دیکشنری که همه سرعت cpu رو بگیره کرکر رو روی سرور بذاری و از حملات brute force استفاده کنی ...
کشکی کشکی که نیست اینطوری که داری میگی ! سرعت اینترنت پر سرعت می خواد ! در ضمن کرکینگ هم 50 50 هستش که الا خیلی سختر شده !
در مورد شل گیری هم بهتره بگیم که واژه ی شل به لینوکس به کار میره تا ویندوز که همینطوری میدونید اکثرا از ویندوز استفاده می کنند ! یعنی کسی که هک کرده ! چون سرشت بچگی رو داره 100% گروه خونیش به ویندوز میخوره

NAZISM
13-05-2007, 17:58
سلام:

درود
دوست عزيز شما ميتوانيد پسورد را بازيابي كنيد بايد درخواست مجدد پسورد از ياهو انجام دهيد كه سوالاتي از قبيل تاريخ تولد و همچين سوال خصوصي
البته به شرطي كه طرف مقابل شما اينقدر مارمولك بازي در نياورده باشد

mx_2dar
13-05-2007, 19:20
سایتهای خارجی با 150 دلار این کار رو انجام می دن فکر می کنم از طریق کرک
یه نرم افزار ایرانی هم 5 بار این کار رو با قیمت 250000 هزار تومان :27: :27: :27: :27:
پول = id

Tornado2800
13-05-2007, 19:54
سایتهای خارجی با 150 دلار این کار رو انجام می دن فکر می کنم از طریق کرک
شاید چنین سایت هایی باشه که حتما هم هست ! ولی کرکینگ 100% که نیست ! اگه موفق نشند چیکار می کنند پس؟

mx_2dar
13-05-2007, 21:13
آره به کرک اعتمادی نیست اگر password طولانی باشه نمیشه کاریش کرد
ولی به مهندسی اجتماعی نمیشه شک کرد جواب می ده

Tornado2800
13-05-2007, 21:20
ولی به مهندسی اجتماعی نمیشه شک کرد جواب می ده
راه زیادی هست من خیلی وقت ها که ردخور نداشته از طریق لینک ! و یا یک وب سایت ایدی هر کسی رو که می خواستم می زدم ! و بازم میزنم ! بدون که اینکه بفهمه روی سیستمتش تروجان UnDetect!!! لود میشه....... !

Hazy
13-05-2007, 21:33
داداش من يه چيزي گوش بگير چيزي كه رفت بر نمي گرده!
حالا هر كي هرچي ميخواد بگه!
اگه هم برگرده كار شما نيست!

SANR
13-05-2007, 22:13
آدی کسی که مال دوستام رو هک کرد رو پیدا کردم. من رو هم اد کرده الان هم آنلاین هست:(حالا دیگه چی می خواهین؟)

ruj_oje@yahoo.com

مراقبش باشید ها از من گفتن!

Hazy
13-05-2007, 22:21
من هر چي پي ام ميدم جواب نميده!!

Tornado2800
14-05-2007, 00:20
مراقبش باشید ها از من گفتن!
طوری میگی انگار که خدای هکه و یا کسیه ! هیچ غلطی نمی تونه بکنه بابا این بچه 7 ماه بیشتر نیست که ایدی ساخته !!!!
در ضمن جواب هم نمیده !
به خدا New Chater Cafineti هستش
Fuck Lammer

nw_nk
14-05-2007, 00:42
طوری میگی انگار که خدای هکه و یا کسیه ! هیچ غلطی نمی تونه بکنه بابا این بچه 7 ماه بیشتر نیست که ایدی ساخته! در ضمن جواب هم نمیده ! به خدا New Chater Cafineti هستش
Fuck Lammer

آبی ها تایید میشه!

قرمزها ...

Tornado2800
14-05-2007, 00:53
آبی ها تایید میشه!

قرمزها ...
شرمنده اگه تند رفتم !
چون واقعا سوز داره ! این روز ها هر کسی از مامانش قهر میکنه میره یه تروجان پیدا میکنه و ایدی میزنه بعد داد میزنه
من هکرم !

mx_2dar
14-05-2007, 10:39
همینه دیگه می خواهید مستقیم عمل کنید بازم می گم فقط مهندسی اجتماعی هک غیر مستقیم طرف نمی دونه از کجا خورده :27: :27: :27: :27: :27:
tornado از چه ورژن exetohtml استفاده می کنی این که رو ie7 یا firefoxجواب نمیده :18:
اکسپلویت از کجا گیر میاری اگر باشه همه آنتی ها می گیرنش یا ie7 خودش جلوشونو می گیره:18:

Hazy
14-05-2007, 11:46
چون واقعا سوز داره ! این روز ها هر کسی از مامانش قهر میکنه میره یه تروجان پیدا میکنه و ایدی میزنه بعد داد میزنه
من هکرم !
آي گفتي!!!
بچه قرتي نمي دونه كامپيوتر چيه مياد تو روم بوترش روشن ميكنه ميگه الان همتونو هك مي كنم!!!

COMING-UP-NEXT
14-05-2007, 14:30
کشکی کشکی که نیست اینطوری که داری میگی ! سرعت اینترنت پر سرعت می خواد ! در ضمن کرکینگ هم 50 50 هستش که الا خیلی سختر شده !
در مورد شل گیری هم بهتره بگیم که واژه ی شل به لینوکس به کار میره تا ویندوز که همینطوری میدونید اکثرا از ویندوز استفاده می کنند ! یعنی کسی که هک کرده ! چون سرشت بچگی رو داره 100% گروه خونیش به ویندوز میخوره

دوست عزیزم ... یکم بهتر صحبت کنی اتفاقی نمیفته ...
من کی گفتم که ایشون از سرعت cpu واسه کرکینگ استفاده کنه ؟
می تونه از حملات brute force استفاده کنه و کرکر رو هم روی سرور نصب کنه ...

نظرت چیه ؟

در ضمن :
شل گیری به هر عملیاتی مبنی بر دست یافتن به سیستم قربانی و داشتن امکان آپلود و دانلود فایل گفته میشه پس مختص به لینوکس نیست .
اگه از باگ ها با خبر باشید بی شک می تونید با 1 private exploit از سیستم طرف شل بگیرید و کی لاگر رو روی سیستمش نصب کنید . حالا سیستم عامل مهم نیست که مکینتاش ، لینوکس یا ویندوز باشه .

Tornado2800
15-05-2007, 00:57
از چه ورژن exetohtml استفاده می کنی این که رو ie7 یا firefoxجواب نمیده
اکسپلویت از کجا گیر میاری اگر باشه همه آنتی ها می گیرنش یا ie7 خودش جلوشونو می گیره
سلام دوست عزیز
در واقع priv8 هستش که توسط مدیریت irpars.net نوشته شده ! و باید بگم در صورتی که ضد ویروس تروجانت رو نشناسه ! باید بگم ایدیت رفته ! یا مگر اینکه فایروال داشته باشی که اونم بگه یه چیزی داره لود میشه

Tornado2800
15-05-2007, 01:00
شل گیری به هر عملیاتی مبنی بر دست یافتن به سیستم قربانی و داشتن امکان آپلود و دانلود فایل گفته میشه پس مختص به لینوکس نیست .
والا تا جایی که من شاگرد احسان امیدوار یکی از کسانی که خیلی نمی شناسندش و استاد من هستش وقتی واژه ی شلینگ رو به ویندوز گفتم یه جورایی ! ردش کرد و گفت برای لینوکس به کار میره و نه ویندوز

دوست عزیزم ... یکم بهتر صحبت کنی اتفاقی نمیفته ... گلم
منظور بدی نداشتم @};-

private exploit
که دست منو تو نمیرسه ! و اگه فایروال خوبی داشته باشی بازم میشه یه جورایی جلوش رو گرفت و حتی اگه ویندوزت رو به روز کنی ! مطمنن کار هیچ جوجه ای نخواهد بود و ! یک هکر نمیاد باگ بیرون بیاره از ویندوز که ایدی منو تورو بزنه بلکه میره سراغ سرور ها ! که این روز ها شاهدش هستیم :
D

از سیستم طرف شل بگیرید و کی لاگر رو روی سیستمش نصب کنید .
و حالا یه چیز ی برای کسانی که میخواند این کار رو شروع کنند !
ممکنه شما همه راه هارو انجام داده ! و نفوذ انجام شد ! و به محض اینکه کیلاگر آپلود کردی روی سیستمش ! ضد ویروسش شناخت و تمامی کارها به هم خورد
میخوام بگم همیشه سعی کنی یک تروجان یا کیلاگر خصوصی برای خود داشته باشید اگه برنامه نویس هستید حتما بنویسید ! به دردتون میخوره

Tornado2800
15-05-2007, 01:05
از سیستم طرف شل بگیرید و کی لاگر رو روی سیستمش نصب کنید .
یاد شعر EMZIPER افتادم مختص !!!!!!!! برای همینا خونده بود وقتی گوش می دم انرژی میگیرم :d

Iraya
15-05-2007, 01:37
ها سلام

عمو كراكرا ميشه كمكم كنين

Tornado2800
15-05-2007, 01:40
عمو كراكرا ميشه كمكم كنين
ادعایی درمورد کرک نداریم !
ولی بگو شاید من یا بچه ها کمک بتونیم بهت کنیم

mx_2dar
15-05-2007, 13:35
سلام دوست عزیز
در واقع priv8 هستش که توسط مدیریت irpars.net نوشته شده ! و باید بگم در صورتی که ضد ویروس تروجانت رو نشناسه ! باید بگم ایدیت رفته ! یا مگر اینکه فایروال داشته باشی که اونم بگه یه چیزی داره لود میشه

سایتش که برای من باز نکرد گفتم شاید از ترس شیر های مازندران رنج ip رو بسته باشند با پ ر و ک س ی رفتم
ولی مثل اینکه ترکیده خودت می تونی اپ کنی یا اکسپلویتش secret بید :46: :27: :27: :27:

COMING-UP-NEXT
15-05-2007, 20:52
والا تا جایی که من شاگرد احسان امیدوار یکی از کسانی که خیلی نمی شناسندش و استاد من هستش وقتی واژه ی شلینگ رو به ویندوز گفتم یه جورایی ! ردش کرد و گفت برای لینوکس به کار میره و نه ویندوز
در این باره که نمی تونم چیزی بگم ... ایشون نظر شخصیشونو گفتن ...

گلم
منظور بدی نداشتم @};-
قربان شما ...

که دست منو تو نمیرسه ! و اگه فایروال خوبی داشته باشی بازم میشه یه جورایی جلوش رو گرفت و حتی اگه ویندوزت رو به روز کنی ! مطمنن کار هیچ جوجه ای نخواهد بود و ! یک هکر نمیاد باگ بیرون بیاره از ویندوز که ایدی منو تورو بزنه بلکه میره سراغ سرور ها ! که این روز ها شاهدش هستیم :
به دست ما که کم و بیش میرسه ...
البته من که ادعایی توی هک و ... ندارم ... فقط توضیح دادم واسه دوستمون که مشکلش حل بشه .
البته اصولا و به طور کلی می تونی بگی که همه از ویندوز استفاه می کنن اما نمی تونی بگی که همه ... مکینتاش و لینوکس و ... رو هم در نظر بگیرید ... ویندوز و ... همیشه باگ دارن ... اگر دنیایی اصلاحیه هم بزنن باز هم همه باگ ها رفع نمیشه .

ممکنه شما همه راه هارو انجام داده ! و نفوذ انجام شد ! و به محض اینکه کیلاگر آپلود کردی روی سیستمش ! ضد ویروسش شناخت و تمامی کارها به هم خورد
میخوام بگم همیشه سعی کنی یک تروجان یا کیلاگر خصوصی برای خود داشته باشید اگه برنامه نویس هستید حتما بنویسید ! به دردتون میخوره
خب با این قسمت کار موافقم ...
اینکارو بکنین ... چون تروجان های شناخته شده بلافاصله debug میشن توسط آنتی ها و غیر قابل استفاده هیچ وقت هم نمیشه کاریش کرد که undetect بشن مگه الگوریتم هاشو دوباره بسازیم و update کنیم .

موفق باشید ...

COMING-UP-NEXT
15-05-2007, 20:56
ها سلام

عمو كراكرا ميشه كمكم كني
کرکر من تو پست های قبلی هم گفتم ...

اگه می خوای کرک عادی کنی باید cpu قوی و وقت اضافی داشته باشی تازه ممکنه جوابم نگیری .

اما اگه از کرکر هایی استفاده می کنی که می تونی رو سرور نصبشون کنی ... میشه 1 کاری کرد .

موفق باشی .

Tornado2800
15-05-2007, 20:59
سایتش که برای من باز نکرد گفتم شاید از ترس شیر های مازندران رنج ip رو بسته باشند با پ ر و ک س ی رفتم
ولی مثل اینکه ترکیده خودت می تونی اپ کنی یا اکسپلویتش secret
بله سایتش بسته هستش چون وقتش رو دیگه نداشت و بسته
الا دانشگاه هستش یه زمانی من هوای سایتش رو داشتم ولی خوب نرسید و بسته شد
در مورد برنامش باید بگم priv8 بوده و در حال حاضر منم ندارمش و اگه داشتم قرار نمیدادم مگر اینکه صاحبش اجازه بده. که نمیده
بعد از مهر دیگه توی این کار نیستم همش به درس چسبیدیم که قبول بشیم دانشگاه ! که حالا هم شدیم :
D

د از ترس شیر های مازندران رنج ip رو بسته باشن
شیر ؟ :d
میشه بیشتر توضیح بدی :D