PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور برنامه های را که حذف نمیشوند، حذف کنیم ؟؟؟؟ (نیاز فوری دارم)

Farahmand Farshidy
10-05-2007, 09:05
سلام به همه دوستان عزیز!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور برنامه های را که حذف نمیشوند، ار کامپیوتر حذف نمائیم؟
من یک روش را بلدم که با آن میشود با استفاده از ریجیستری ویندوز برنامه های را که حذف نمیشوند،حذف نمود اما اسم اون برنامه در لست Add or Remove Programs باقی میماند.
من میخوام تا اسم اون برنامه را از لست Add or Remove Programs هم حذف نمایم تا دیگر هیچ اثری از اون برنامه باقی نماند.
از تمام اساتید محترم خواهشمندم تا بنده را رهنمایی نموده و اون روش را برای حقیر آموزش دهند.
ممنون شما
فرهمند

nw_nk
10-05-2007, 10:49
سلام به همه دوستان عزیز!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور برنامه های را که حذف نمیشوند، ار کامپیوتر حذف نمائیم؟
من یک روش را بلدم که با آن میشود با استفاده از ریجیستری ویندوز برنامه های را که حذف نمیشوند،حذف نمود اما اسم اون برنامه در لست Add or Remove Programs باقی میماند.
من میخوام تا اسم اون برنامه را از لست Add or Remove Programs هم حذف نمایم تا دیگر هیچ اثری از اون برنامه باقی نماند.
از تمام اساتید محترم خواهشمندم تا بنده را رهنمایی نموده و اون روش را برای حقیر آموزش دهند.
ممنون شما
فرهمند

موضوع وجود اسم برنامه در AddRemovePrograms نیست! پاک کردن اسم از اونجا هیچ کمکی به پاکسازی کامل برنامه مورد نظر نمیکنه!

شما باید ببینی چرا اسم برنامه اصلا اونجا مونده؟ مگه شما برنامه رو UnInstall نکردی؟ فایلهای برنامه رو دستی Delete کردی؟

برای نصب و Uninstall کردن مطمئن یک برنامه میتونی از نرم افزاری مثل Advanced Uninstaller استفاده کنی!

راستی میشه بگی برنامه ای که اسمش توی AddRemove هست نامش چیه؟

Farahmand Farshidy
10-05-2007, 12:59
سلام دوست عزیز!!
ممنون از رهنمایی تان.
من برای برنامه Flash MX توسط برنامه Setup Factory یه Setup ساختم. فکر کنم ، Setup ای را که ساختم ایراد داشت زیرا زمانی که Setup را اجرا میکنم برنامه مؤفقانه نصب میشود و اما زمانی که اونو میخوام حذف نمایم، برنامه ارور نشان میدهد و Remove نمیشود. من اولاً بعضی از آثاری را که Setup مذکور در ریجستری ویندوز ایجاد نموده بود،از ریجیستری پاک نمودم. پوشه تولید شده در Program Files راهم بصورت دستی حذف نمودم. اما اسم اون توی Add or Remove Programs هنوز هم باقی است. سوال اصلی من هم همینه که چه دستور و یا دستوراتی را در ریجستری انجام دهم تا اسم این برنامه را از این Add or Remove Programs حذف نمایم.
منتظر رهنمای شما اساتید محترم هستم.
ممنونتان
فرهمند

nw_nk
10-05-2007, 14:15
سلام دوست عزیز!!
ممنون از رهنمایی تان.
من برای برنامه Flash MX توسط برنامه Setup Factory یه Setup ساختم. فکر کنم ، Setup ای را که ساختم ایراد داشت زیرا زمانی که Setup را اجرا میکنم برنامه مؤفقانه نصب میشود و اما زمانی که اونو میخوام حذف نمایم، برنامه ارور نشان میدهد و Remove نمیشود. من اولاً بعضی از آثاری را که Setup مذکور در ریجستری ویندوز ایجاد نموده بود،از ریجیستری پاک نمودم. پوشه تولید شده در Program Files راهم بصورت دستی حذف نمودم. اما اسم اون توی Add or Remove Programs هنوز هم باقی است. سوال اصلی من هم همینه که چه دستور و یا دستوراتی را در ریجستری انجام دهم تا اسم این برنامه را از این Add or Remove Programs حذف نمایم.
منتظر رهنمای شما اساتید محترم هستم.
ممنونتان
فرهمند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farahmand Farshidy
10-05-2007, 15:35
سلام دوست عزیز!!
ممنــــــــــــــــــــــ ــــــــــون از زحمتی که برایم کشیدی عزیزم.
من اون رهنمایی ها را خواندم و مشکلم حل شد.
یکبار دیگر ازت تشکری مینمایم.
ممنونت
فرهمند

nima_949
10-05-2007, 22:31
آقا ما هم همین مشکل داریم آنتی ویروس نورتن پاک نمیشه چیکار کنم

nw_nk
11-05-2007, 09:03
آقا ما هم همین مشکل داریم آنتی ویروس نورتن پاک نمیشه چیکار کنم

سلام دوست عزیز ... یک نگاهی به پستهای قبل بکنید! :10: