PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب Office 2007

Torment
10-05-2007, 02:36
وقتی دارم Office رو نصب می کنم وسط نصب ، پنجره ی Browse For Folder رو باز می کنه ( یه فایل رو تو سی دی پیدا نمی کنه ) و وقتی Cancel رو میزنم Setup هم Cancel میشه .
من دقیقا" رفتم تو ی سی دی و اون فایل رو دیدم و چند بار هم آدرسه فایل رو وقتی اون پیغام می اومد دادم ولی بی فایده بود
ویندوز من XP SP 2 هست .
حالا CD خرابه یا کار خاصی باید بکنم ؟

nw_nk
10-05-2007, 10:30
وقتی دارم Office رو نصب می کنم وسط نصب ، پنجره ی Browse For Folder رو باز می کنه ( یه فایل رو تو سی دی پیدا نمی کنه ) و وقتی Cancel رو میزنم Setup هم Cancel میشه .
من دقیقا" رفتم تو ی سی دی و اون فایل رو دیدم و چند بار هم آدرسه فایل رو وقتی اون پیغام می اومد دادم ولی بی فایده بود
ویندوز من XP SP 2 هست .

شاید فایل مورد نظر در Office شما خرابه! اسمشو بگو!

Torment
10-05-2007, 19:04
والا اسمشو دقیقا" یادم نیست فقط یادمه در مورد Exel بود .

Maysam-BFU
11-05-2007, 08:18
ویندوز من XP SP 2 هست .

دوست عزیز

شما از CD یک image بگیر بعد از روی image نصب کن احتمال زیاد سی دی خش داره.

Office 2007 رو XP سرویس پک 2 هیچ مشکلی نداره من قبلا نصب کردم.

Torment
13-05-2007, 06:24
ممنونم دستان نتیجه رو می گم .

Jalal
13-05-2007, 10:18
واسه منم اکثر اوقات اینجوری میشه
این پیغام ها بیشتر واسه برنامه های در حا اجر می باشد

Torment
18-05-2007, 02:22
نشد ! :41:
از روی Image هم نصب کردم نشد .
با clone CD ازش Image گرفتم بعد با ISO Buster 1.8 اونارو Extract کردم تو هارد ؛ بعد از تو هارد نصب کردم بازم همون Error لعنتی رو داد . کسی میدونه چشه یا CD رو بشکنم ؟! :47:
اینم عکس ِ لعنتیش .:32:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jalal
18-05-2007, 11:28
نشد ! :41:
از روی Image هم نصب کردم نشد .
با clone CD ازش Image گرفتم بعد با ISO Buster 1.8 اونارو Extract کردم تو هارد ؛ بعد از تو هارد نصب کردم بازم همون Error لعنتی رو داد . کسی میدونه چشه یا CD رو بشکنم ؟! :47:
اینم عکس ِ لعنتیش .:32:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم این مشکل رو داشتم ولی برعکس شما Image اینجوری بود از رو سی دی نصب کردم درست شد:27: