PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار براي صدا گذاري مستقيم روي فيلم.....(دوبلاژ)

d_oxid
03-08-2005, 19:42
يه نرم افزار ميخوام براي صدا گذاري مستقيم روي فيلم ها....
زيادم حرفه اي نباشه...
:lol:

tohave
04-08-2005, 01:57
سلام

مستقيم منظورتون اينه كه با دوربين فيلمبرداري ! آخه راههاي ديگه هيچكدوم مستقيم نيستن. بايد فيلم و صدا رو جداگانه داشته باشي تا بعد بخواي اونها رو روهم بذاري

براي اينكار اولا آدوبي پرمير Adobe Premier ٫ دوما پينناكل استوديو Pinnacle Studio ٫ سوما يوليد استوديو Ulead Studio ٫ چهارما برنامه مووي ميكر ويندوز Movie Maker كه همه دارنش

همشون برنامه هاي خوبي هستند ولي حجمشون زياده

Razel
04-08-2005, 02:09
سلام
دوست عزیز من برنامهCyberLink PowerDirector رو بهتون پیشنهاد می کنم که کارتو راه میندازه

چون حجمش زیاده بهت توصیه میکنم سی دی این برنامه که تو بازار هست رو تهیه کنی
موفق باشید :wink:

d_oxid
04-08-2005, 05:20
منظورم يه چيزي تو اين مايس كه كه مثلا همين طوري كه فيلم داره پخش ميشه تو با ميكروفون روش حرف بزني و اون صداها رو جايگزين كنه...مثل دوبلاژ....هست همچين چيزي؟

tohave
04-08-2005, 06:05
اگه براي فيلم آموزشي هست ميتوني از كامستازيا استوديوCamstasia Studio استفاده بكني. امكانات عالي داره

Arashi
04-08-2005, 09:34
منظورم يه چيزي تو اين مايس كه كه مثلا همين طوري كه فيلم داره پخش ميشه تو با ميكروفون روش حرف بزني و اون صداها رو جايگزين كنه...مثل دوبلاژ....هست همچين چيزي؟

محمد جان دوربين هاي جديد خودشون اين امكان رو دارن :arrow: :arrow:

اگر هم موقع پخش تو كامپيوتر منظورتونه اون برنامه اي كه tohave جان گفتن خيلي عاليه ( يوليد Ulead) :wink: :wink: