PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خیلی عجیب با دانلود منیجر FlashGet

soooot
09-05-2007, 17:53
سلام
من یه مشکل بزرگ با دانلود منیجر FlashGet دارم
وقتی یه فایل رو دانلود میکنم ( فرقی نمیکنه که اون رو به یک یا ده قسمت تقسیم کنم ) آخر های فایل که میرسه یه دفعه شروع میکنه و فایل رو به صد ها قسمت تبدیل میکنه و این باعث میشه مثلا وقتی دارم یه فایل 10 مگابایتی رو دانلود میکنم 9.9 مگابایت اون توی 40 دقیقه دانلود بشه ولی وقتی به 100 کیلو بایت آخر رسید اون صد کیلو بایت به صد ها قسمت تقسیم بشه و دانلود همین 100 کیلو بایت 30 مثلا دقیقه طول بکشه .
من روی دو تا کامپیوتر فلش گت رو امتحان کردم و روی هر دوتاشون همین مشکل رو داشت ، قبلا که از ورژن های قدیمیتر استفاده میکردم این مشکل وجود نداشت ، جالب اینجاست که وقتی از دانلود منیجر اربیت که ساختاری شبیه به فلش گت داره هم استفاده میکنم همین اتفاق میفته ، حتی ویندوز رو هم عوض کردم و از آخرین ورژن این دانلود منیجر استفاده کردم ولی باز هم مشکل وجود داشت ، ورژن های قدیمی تر رو هم که نصب میکنم باز هم این مشکل وجود داره ، کسی میدونه چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟

amintnt
09-05-2007, 22:01
سلام
من یه مشکل بزرگ با دانلود منیجر FlashGet دارم
وقتی یه فایل رو دانلود میکنم ( فرقی نمیکنه که اون رو به یک یا ده قسمت تقسیم کنم ) آخر های فایل که میرسه یه دفعه شروع میکنه و فایل رو به صد ها قسمت تبدیل میکنه و این باعث میشه مثلا وقتی دارم یه فایل 10 مگابایتی رو دانلود میکنم 9.9 مگابایت اون توی 40 دقیقه دانلود بشه ولی وقتی به 100 کیلو بایت آخر رسید اون صد کیلو بایت به صد ها قسمت تقسیم بشه و دانلود همین 100 کیلو بایت 30 مثلا دقیقه طول بکشه .
من روی دو تا کامپیوتر فلش گت رو امتحان کردم و روی هر دوتاشون همین مشکل رو داشت ، قبلا که از ورژن های قدیمیتر استفاده میکردم این مشکل وجود نداشت ، جالب اینجاست که وقتی از دانلود منیجر اربیت که ساختاری شبیه به فلش گت داره هم استفاده میکنم همین اتفاق میفته ، حتی ویندوز رو هم عوض کردم و از آخرین ورژن این دانلود منیجر استفاده کردم ولی باز هم مشکل وجود داشت ، ورژن های قدیمی تر رو هم که نصب میکنم باز هم این مشکل وجود داره ، کسی میدونه چطور میتونم این مشکل رو برطرف کنم ؟
سلام.......
دقیقا منم همین مشکلو دارم! با ورژنای قبلی فلش گت مشکلی نداشتم! البته اگه فایل حجیم باشه این باگ به درد میخوره! اما آخر فایل خیلی طول میکشه! همش Retry میکنه و سرعت تمام میخوابه!...........
البته روی بعضی از فایلا اینطوری میشه نه همه ی فایلا!

دیگران هم این مشکلو دارن؟:eh:

soooot
09-05-2007, 23:10
سلام.......
دقیقا منم همین مشکلو دارم! با ورژنای قبلی فلش گت مشکلی نداشتم! البته اگه فایل حجیم باشه این باگ به درد میخوره! اما آخر فایل خیلی طول میکشه! همش Retry میکنه و سرعت تمام میخوابه!...........
البته روی بعضی از فایلا اینطوری میشه نه همه ی فایلا!

دیگران هم این مشکلو دارن؟:eh:

این که میگی روی بعضی از فایلها اینجوری میشه برای من از وقتی که اینجور شده هر فایلی رو که دانلود میکنم همین اتفاق براش میفته چه کوچیک و چه بزرگ ، ضمنا این مشکل به خاطر ورژن جدید نیست چون اگر ورژن قبلی رو هم نصب کنی میبینی که جدیدا همین مشکل رو پیدا کرده !
به خاطر آنتی ویروس و فایر وال و این چیزها هم نمیتونه باشه چون من هزار جورش رو امتحان کردم و با همشون همین مشکل رو داشت ، به خاطر ویروس هم نمیتونه باشه چون وقتی روی یه کامپیوتر دیگه که برای اولین بار روش ویندوز نصب شده بود هم نصبش کردم و به اینترنت وصل شدم باز هم همین مشکل وجود داشت ، در ضمن ویندوز خودم رو هم دوباره نصب کردم و هم فایر وال و هم آنتی اسپای وار و هم آنتی ویروس قوی و آپدیت شده روش هست و هیچ ویروسی نداره !
بابا یکی کمک کنه دیگه !!!

satttanism
09-05-2007, 23:15
از ورژن 1.8 به بعد برای منم همینطور میشه و یکم که بگذره کرش می کنه منم از ورژن 1.73 استفاده می کنم

soooot
10-05-2007, 00:48
از ورژن 1.8 به بعد برای منم همینطور میشه و یکم که بگذره کرش می کنه منم از ورژن 1.73 استفاده می کنم

منظورت چیه که یکم که بگذره کرش میکنه !
خب الان که از ورژن 1.73 استفاده میکنی باز هم این مشکل رو داری یا نه ؟
من که همونطور که قبلا هم گفتم وقتی ورژن های قدیمی تر رو هم نصب میکنم باز هم این مشکل وجود داره !
نه تنها با ورژنهای قدیمی تر این نرم افزار این مشکل رو دارم بلکه با دانلود منیجر هائی که از ساختار این دانلود منیجر استفاده میکنن ( مثل اوربیت ) هم دقیقا همین مشکل رو دارم .

amintnt
10-05-2007, 00:56
منم با ورژن 1.72 چنین مشکلی ندارم!

satttanism
10-05-2007, 01:03
منظورت چیه که یکم که بگذره کرش میکنه !
خب الان که از ورژن 1.73 استفاده میکنی باز هم این مشکل رو داری یا نه ؟
من که همونطور که قبلا هم گفتم وقتی ورژن های قدیمی تر رو هم نصب میکنم باز هم این مشکل وجود داره !
نه تنها با ورژنهای قدیمی تر این نرم افزار این مشکل رو دارم بلکه با دانلود منیجر هائی که از ساختار این دانلود منیجر استفاده میکنن ( مثل اوربیت ) هم دقیقا همین مشکل رو دارم .

منظورم اینه که وقتی که 100 قسمت میشه بعدش هنگ میکنه
ورژن 1.73 خوبه و راحت کار میده

Viren
10-05-2007, 03:07
از Idm استفاده کنید.این همه بدبختی نداره.

site_hamid
10-05-2007, 05:19
من از ورژن 1.8.2 استفاده کردم و دیدم که نرم افزار پر باگ هستش بخاطر همین دوباره به ورژن 1.7.3 برگشتم و هیچ مشکلی با اون نداشته و ندارم. برای مشکلی هم که در بالای تاپیک گفته شده، وقتی که اینطوری میشه من دانلود اون فایل بخصوص رو که مثلا 99% دانلود شده رو Pause میکنم و بعد از یکی دو دقیقه Play میکنم و فایل درجا تمام میشه و دانلودش کامل میشه.:46:

soooot
10-05-2007, 12:48
منظورم اینه که وقتی که 100 قسمت میشه بعدش هنگ میکنه
ورژن 1.73 خوبه و راحت کار میده

جالبه ، ولی برای من ورژن های قدیمی هم همونجوری شدن !

از Idm استفاده کنید.این همه بدبختی نداره.

به خدا از پشت کوه نیومدیم میدونیم که هزار و شونصد تا دانلود منیجر دیگه هم وجود داره ، ممنون از پیشنهادتون ، ولی ما الان با فلش گت مشکل داریم .

من از ورژن 1.8.2 استفاده کردم و دیدم که نرم افزار پر باگ هستش بخاطر همین دوباره به ورژن 1.7.3 برگشتم و هیچ مشکلی با اون نداشته و ندارم. برای مشکلی هم که در بالای تاپیک گفته شده، وقتی که اینطوری میشه من دانلود اون فایل بخصوص رو که مثلا 99% دانلود شده رو Pause میکنم و بعد از یکی دو دقیقه Play میکنم و فایل درجا تمام میشه و دانلودش کامل میشه.:46:

یکی دیگه از مشکلات این ورژن هم اینه که پائین پنجره نرم افزار که سرعت دانلود رو میزنه سرعت واقعی نیست ، در حالی که در ورژنهای قبل این سرعت واقعی بود ، ولی من هنوز هم فکر میکنم که این مشکل از یه چیز دیگست و قابل حله ، چون اگر این مشکل برای تمام استفاده کنندگان این دانلود منیجر در دنیا وجود داشت باید خیلی زود توسط سایت سازنده برطرف میشد در حالی که این اتفاق نیفتاده !

site_hamid
10-05-2007, 17:13
یکی دیگه از مشکلات این ورژن هم اینه که پائین پنجره نرم افزار که سرعت دانلود رو میزنه سرعت واقعی نیست ، در حالی که در ورژنهای قبل این سرعت واقعی بود ، ولی من هنوز هم فکر میکنم که این مشکل از یه چیز دیگست و قابل حله ، چون اگر این مشکل برای تمام استفاده کنندگان این دانلود منیجر در دنیا وجود داشت باید خیلی زود توسط سایت سازنده برطرف میشد در حالی که این اتفاق نیفتاده !

من اینطور فکر نمی کنم. از اونجایی که این نرم افزار در این ورژن بصورت Free ارائه شده و قبلش هم بتا نداشته احتمال اینکه باگ داشته باشه هم زیاده و به همین دلیل پشت سر هم داره Reversion می خوره:13:

pedram_ashena
10-05-2007, 17:18
توصيه ميكنم بيش از 5 قسمت نكنيد.
مشكل من در زمان اول دانلوده كه دو بار پنجره دانلود براي يه فايل باز ميشه.كه من اولي را كنسل و دومي را استارت ميكنم

J A V I D
10-05-2007, 17:30
منم با ورژن 1.8 مشكل داشتم الكي ارور مي داد و دانلود رو نصفه تموم مي كرد براشم فرقي نداشت كه چي دارم دانلود مي كنم به همين علت منم مجبور به دانگريد به ورژن 1.72 شدم كه در حال حاضر هيچ مشكلي با هاش ندارم و همه دانلود هام رو با اون مي رم ...

موفق وپيروز باشيد

جاويد

soooot
11-05-2007, 02:44
من اینطور فکر نمی کنم. از اونجایی که این نرم افزار در این ورژن بصورت Free ارائه شده و قبلش هم بتا نداشته احتمال اینکه باگ داشته باشه هم زیاده و به همین دلیل پشت سر هم داره Reversion می خوره:13:

بله ، و متاسفانه هیچ کدوم از این Reversion ها هنوز کمکی به برطرف شدن این مشکلات نکرده و با توجه به اینکه کاربران این دانلود منیجر خیلی زیادن من این احتمال رو میدم که این مشکل رو شاید با تنظیمات و ... هم بشه برطرف کرد چون اگر همه کاربران این نرم افزار این مشکل رو داشتند حتما تا حالا باید فکری به حالش میکردن !
من حتی نسخه 1.83 بتا رو هم که فقط در قسمت چینی سایت گذاشته شده رو دانلود کردم ولی باز هم این مشکل پابر جا بود !

توصيه ميكنم بيش از 5 قسمت نكنيد.
مشكل من در زمان اول دانلوده كه دو بار پنجره دانلود براي يه فايل باز ميشه.كه من اولي را كنسل و دومي را استارت ميكنم

در اینترنت دیال آپ چه فایل رو یک قسمت بکنیم چه 100 قسمت هیچ تفاوتی نداره ولی در ای دی اس ال وقتی فایل رو به 10 قسمت تقسیم میکنیم ( اگر از ای دی اس ال های پر سرعت استفاده کنیم ) سرعت دانلود دقیقا ده برابر میشه ، در ضمن من فایل ها رو به 5 قسمت و کمتر و بیشتر هم تقسیم کردم ولی باز هم این مشکل وجود داره !

منم با ورژن 1.8 مشكل داشتم الكي ارور مي داد و دانلود رو نصفه تموم مي كرد براشم فرقي نداشت كه چي دارم دانلود مي كنم به همين علت منم مجبور به دانگريد به ورژن 1.72 شدم كه در حال حاضر هيچ مشكلي با هاش ندارم و همه دانلود هام رو با اون مي رم ...

موفق وپيروز باشيد

جاويد

متاسفانه همونطور که گفتم من با ورژنهای قبلش هم در حال حاظر مشکل دارم .

pedram_ashena
11-05-2007, 16:41
اين خبر را فكر كنم اولين بار است گفته ميشه ورژن جديد فلش گت آمد 1.8.3 البته شما در سايت شركت آنرا نميبينيد و بايد زبان چيني را انتخاب كنيد تا بيايد.يك سري از باگها برطرف شده است ولي اين نسخه بتا است و زبان چيني را ساپورت ميكنه.براي كساني كه جاي همه چيز را بلدند عاليه

soooot
12-05-2007, 15:51
اين خبر را فكر كنم اولين بار است گفته ميشه ورژن جديد فلش گت آمد 1.8.3 البته شما در سايت شركت آنرا نميبينيد و بايد زبان چيني را انتخاب كنيد تا بيايد.يك سري از باگها برطرف شده است ولي اين نسخه بتا است و زبان چيني را ساپورت ميكنه.براي كساني كه جاي همه چيز را بلدند عاليه

این نسخه 1.8.3 نیست ، نسخه 1.83 هست و بتا هم هست و فعلا فقط در قسمت چینی سایت هست و اصلا هم لازم نیسیت برای استفاده از اون زبان چینی بلد یاشید چون بر خلاف تصور اغلب افراد این نسخه دقیقا شبیه نسخه انگلیسی هست و حتی زبان پیشفرضش هم انگلیسی هست و فقط قسمت ست آپش به زبان چینیه که اون هم با حروف اختصاری انگلیسی مشخص شده و احتیاجی به بلد بودن زبان چینی نیست و البته همونطور که گفتم مشکلاتی که در نسخه 1.82 بود هنوز در اون پا برجاست .
الان که نگاه کردم نسخه کلاسیک ورژن 1.83 به قسمت انگلیسی سایت هم اضافه شده .

satttanism
17-05-2007, 00:43
دوستان ورژن 1.8.4 هم اومد و مثل اینکه این مشکلش برطرف شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ParsiX
19-05-2007, 07:10
:18: :18: :18:
با سلام . :10:
من نسخه 1.8.2 1001 رو دارم ولی برخلاف گفته های شما هیچ مشکلی که نداره هیچ بلکه خیلی مطمئن تره نسبت به سایر دانلودر ها . من کلکسیون دانلودر رو سیستمم نصب دارم که حتم دارم اسم بعضی هاشون رو هم تا حالا نشنیدید. فلش گت در این نسخه علاوه بر عدم دیسکانکت از سرور با کمترین سرعت ممکنه هم کار می کنه حتی در صورت صفر بودن تبادل اطلاعات دیسکانکت نمی کنه ودر ضمن دلیل تقسیم در آخر دانلود به چندین قسمت طبق طبیعتش باعث افزایش راندمان دریافت داده و سرعت میشه . مشکل رو باید توی تنظیماتش یا ویندوزتون پیدا کنید . :8:

soooot
20-05-2007, 01:54
دوستان ورژن 1.8.4 هم اومد و مثل اینکه این مشکلش برطرف شده

من که امتحانش نکردم ، اگر کسی امتحانش کرده بگه ببینیم مشکلش توی این نسخه جدید حل شده یا نه ! :13:

:18: :18: :18:
با سلام . :10:
من نسخه 1.8.2 1001 رو دارم ولی برخلاف گفته های شما هیچ مشکلی که نداره هیچ بلکه خیلی مطمئن تره نسبت به سایر دانلودر ها . من کلکسیون دانلودر رو سیستمم نصب دارم که حتم دارم اسم بعضی هاشون رو هم تا حالا نشنیدید. فلش گت در این نسخه علاوه بر عدم دیسکانکت از سرور با کمترین سرعت ممکنه هم کار می کنه حتی در صورت صفر بودن تبادل اطلاعات دیسکانکت نمی کنه ودر ضمن دلیل تقسیم در آخر دانلود به چندین قسمت طبق طبیعتش باعث افزایش راندمان دریافت داده و سرعت میشه . مشکل رو باید توی تنظیماتش یا ویندوزتون پیدا کنید . :8:

سلام :11:
خوب میشه چند تا از دانلود منیجر هائی رو که توی کلکسیونت داری نام ببری ؟ شاید واقعا اسم چند تاشون تا حالا به گوشمون هم نخورده بود و یه چیز جدید یاد گرفتیم . :10:
همونطور که میبینی این مشکل یه نفر نیست که بگی مشکل از تنظیمات و ... هست ، و ما اگر پستهای قبلی رو بخونی میبنی که خودم توی پستهای قبلی نوشتم که این دانلود منیجر رو روی دو تا کامپیوتر که تازه ویندوز رو روشون نصب کرده بودم نصب کردم و روی هر دوشون این مشکل وجود داشت ، اگر هم مشکل از تنظیمات باشه از تنظیمات پیشفرض در نسخه های جدید هست ، چون با تنظیمات پیشفرض در نسخه های قدیمی این مشکل وجود نداشت ، اگر هم شما با این دانلود منیجر مشکلی رو که ما داریم ندارید ممکنه که یه نرم افزاری روی سیستمتون نصب کرده باشید که باعث ایجاد تغییراتی در تنظیمات این دانلود منیجر شده باشه . :20:
در ضمن در تنظیمات پیشفرض این دانلود منیجر حق داره تا جائی فایل رو به قسمتهای کوچکتر تقسیم کنه که حجم اون از 200 کیلو بایت بیشتر نباشه در حالی که در آخرین لحظات این دانلود منیجر فایل رو به صد ها قسمت تقسیم میکنه که حجم هر کدوم از اون قسمتها از 1 کیلو بایت هم کمتر هستن و این کار همونطور که در پستهای قبل هم توضیح داده شد به شدت سرعت دانلود رو پائین میاره :46:
مطمئن باش که همه ما هم به مضایای فلش گت نسبت به بقیه دانلود منیجر ها واقف هستیم وگرنه اینقدر برای رفع این مشکلش تلاش نمیکردیم ، به نظر خودم این دانلود منیجر یه سر و گردن از بقیه دانلود منیجر ها بالا تره ، هم از نظر هماهنگی با انواع فایل ها و دانلود از انواع سرور ها و هم از نظر سرعت دانلود ( فرق سرعت دانلود با این دانلود منیجر نسبت به دانلود منیجر های دیگه فقط در اینترنت با سرعت بالا قابل تشخیص هست و در دیال آپ تقریبا هیچ فرقی نمیکنه ) :5:

مرد
22-05-2007, 21:54
آقایون میتونین ازinternet download accelerator استفاده کنین کار باهاش دقیقا شبیه flashgetهستش.

Mostafa_Amol
23-05-2007, 23:11
سلام بچه ها
من هم یه مشکلی با flash get داشتم اما ....
به نظر من مشکل از Internet Explorer7 هست چون من از وقتی که اون رو آنینستال کردم مشکل حل شد و ....
حالا برای من که این طوری بود .... شاید هم بگید چه ربطی داره ..... من نمی دونم ولی مشکل من حل شد

satttanism
24-05-2007, 00:09
دوستان امکان داره این مشکل بخاطر ناسازگاری با یه برنامه دیگه باشه
مثلا Internet Security که استفاده می کنید من از کسپر استفاده میکنم

mina tina
22-05-2011, 13:26
سلام
من 2 تا ویندوز دارم توی ایکس پی دانلود منیجر IDM نصب کردم که گزینه بعداً دانلود شود داره اما من ویندوز سون رو FlashGet_3.7.0.1156 نصب کردم که این گزینه رو نداره چطوری باید بهش بفهمانم که بعداً دانلود شود
ضمنا احتیاج به تنظیمات فلش گت با فایرفاکس دارم لطفا یاری کنید
ممنون