PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با باز کردن بعضی cd ها

مستانه
09-05-2007, 08:05
من چند وقتیه که readeram خرابه و برای باز کردن cd ها از writer استفاده می کنم .اما بعضی از cd هایی که مطمئنم مشکلی ندارند رو نمی تونم ببینم. انگار چیزی تو درایو نذاشته باشم .مشکل چیه ؟

nw_nk
09-05-2007, 09:22
من چند وقتیه که readeram خرابه و برای باز کردن cd ها از writer استفاده می کنم .اما بعضی از cd هایی که مطمئنم مشکلی ندارند رو نمی تونم ببینم. انگار چیزی تو درایو نذاشته باشم .مشکل چیه ؟

دارید راجع به کدوم درایوتون صحبت میکنید؟ CDROM خراب یا CDWriter تون؟

مطمئنید که اون CD ها سالم هستن؟ رو سیستم دوستاتون جواب میدن؟

CDWriter تون در چه وضعیه؟ شاید اون هم عمر خودشو کرده و لنزش ضعیف شده!

وقتی CD رو میزاری هیچ اتفاقی نمیوفته؟ میتونی بری تو درایور ولی فایلهاش رو نشون نمیده یا اصلا تو درایو نمیره؟

نرم افزاری مثل ISOBuster هم محتویاتش رو نشون نمیده؟

مستانه
09-05-2007, 13:29
readeram خرابه ، ولی writeram سالمه .در مورد cd هم مطمئنم که مشکلی نداره. اما writer برای open کردن cd چند لحظه صبر می کنه و بعد که باز کرد چیزی نشون نمی ده .مثل اینکه چیزی تو cd نیست .

nw_nk
09-05-2007, 14:01
readeram خرابه ، ولی writeram سالمه .در مورد cd هم مطمئنم که مشکلی نداره. اما writer برای open کردن cd چند لحظه صبر می کنه و بعد که باز کرد چیزی نشون نمی ده .مثل اینکه چیزی تو cd نیست .

با همه CD ها اینطوریه یا فقط بعضیهاشون؟

cnn
09-05-2007, 15:19
توی کامپیوتر یکی دیگه امتحان کن ببین اون هم اینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nw_nk
09-05-2007, 15:34

دوست عزیز ...

لطفا برای خودتون ارزش قائل شوید! شما حاضر نیستید چند خط راجع به مشکلتون بنویسید , اونوقت چطور انتظار دارید که به نتیجه برسیم!

سوالهایی رو که از شما کردم برای سرگرمی و تفریح نبود! لطفا کامل پاسخ دهید! نه یکی در میان و مبهم!

توی کامپیوتر یکی دیگه امتحان کن ببین اون هم اینطوریه ؟

شما بهتر بود پستهای قبل رو بادقت می خوندید! با این کار فقط بر میگردیم به سر خانه اول!

cnn
09-05-2007, 15:40
دوست عزیز ...

شما بهتر بود پستهای قبل رو بادقت می خوندید! با این کار فقط بر میگردیم به سر خانه اول!

پستهای قبل رو خوندم چیزی ندیدم که راجع به جواب من باشه!!!!!!!!!!!چون این سوال رو شما هم پرسیدی ولی جواب ندادن که جای دیگه تست کردن یا نه؟؟؟؟؟
من خودم بعضی وقتها سی دی رو که کاملا مطمئنم که سالمه وقتی می برم توی کیس یکی دیگه امتحان می کنم می بینم مشکل از سی دی بوده نه از رایترم ادم نمیتونه اینطور مطمئن حرف بزنه

حالا اگه منظورتون این بود که من اصل قضیه رو اشتباه فهمیدم بمن بگید تا من هم یه وقت چرت و پرت نگم که ربطی نداره
ممنون

nw_nk
09-05-2007, 15:52
پستهای قبل رو خوندم چیزی ندیدم که راجع به جواب من باشه!!!!!!!!!!!چون این سوال رو شما هم پرسیدی ولی جواب ندادن که جای دیگه تست کردن یا نه؟؟؟؟؟
من خودم بعضی وقتها سی دی رو که کاملا مطمئنم که سالمه وقتی می برم توی کیس یکی دیگه امتحان می کنم می بینم مشکل از سی دی بوده نه از رایترم ادم نمیتونه اینطور مطمئن حرف بزنه

حالا اگه منظورتون این بود که من اصل قضیه رو اشتباه فهمیدم بمن بگید تا من هم یه وقت چرت و پرت نگم که ربطی نداره
ممنون

جمله دوست عزیزمون در پستهای قبل: "در مورد cd هم مطمئنم که مشکلی نداره."

ممنون از توجهتون.

مستانه
09-05-2007, 16:17
دوستان عزیز

ممنون از توجهتون . اما چرا با عصبانیت ؟

اگر توی کیس دیگه ای این cd رو امتحان نکرده باشم هیچوقت با اطمینان نمی گم از cd مطمئنم .و هیچوقت قبل از اینکه به cd شک کنم به دستگاه خودم شک نمی کنم . بالاخره این اطمینان از یه جایی اومده دیگه ! و writer من فقط با بعضی از cd ها که تا الان تعدادشون به 2 تا رسیده اینطور رفتار می کنه . امید وارم واضح و کامل جواب داده باشم . در ضمن اگر دفعات بعد دوستان بخوان با این همه لطف جواب بدن فکر کنم از پرسیدن منصرف بشم :20:

cnn
09-05-2007, 19:05
کسی عصبانی نیست دوستمون توجه من رو به سوال و جواب جلب کرد شاید من منظورم رو بد گفتم یا احتمالا گیج زدم
فقط یه سوال رایتر تون چیه؟؟؟؟
من از یکی پرسیدم گفت شاید رایتر سامسونگ باشه و این مارک بعضی از سی دی ها رو نمی خونه !!!!!!!!!
البته چند سال پیش چنین چیزی رو شنیده بودم اما فکر نکنم الان اینطوری باشه
بهر حال من منتظر راه حل هستم تا یاد بگیرم
متشکر

nw_nk
09-05-2007, 20:08
دوستان عزیز

ممنون از توجهتون . اما چرا با عصبانیت ؟

اگر توی کیس دیگه ای این cd رو امتحان نکرده باشم هیچوقت با اطمینان نمی گم از cd مطمئنم .و هیچوقت قبل از اینکه به cd شک کنم به دستگاه خودم شک نمی کنم . بالاخره این اطمینان از یه جایی اومده دیگه ! و writer من فقط با بعضی از cd ها که تا الان تعدادشون به 2 تا رسیده اینطور رفتار می کنه . امید وارم واضح و کامل جواب داده باشم . در ضمن اگر دفعات بعد دوستان بخوان با این همه لطف جواب بدن فکر کنم از پرسیدن منصرف بشم :20:

هنوز جواب سوالهایی که تو پست اول هم پرسیدم ندادید! بعد میگید چرا با عصبانیت!

من از این بحث کناره گیری می کنم! امیدوارم مشکلتون با کمک دوستان دیگر حل بشه.

موفق باشید.

amintnt
09-05-2007, 22:06
سلام دوست عزیز............

منم با رایترم که مارکش سامسونگ هست چنین مشکلیو دارم........... ممکنه که از لنز باشه............. گاهی اوقات به طور کلی هیچ سیدی رو نمیخونه........... وقتی که Disable و Enableش میکنم درست میشه.............. شما هم یه بار این کارو کنید ممکنه که درست بشه.......... امتحانش ضرری نداره ;)

موفق باشید :)

roohoravan
09-05-2007, 22:45
سلام دوست عزیز............

منم با رایترم که مارکش سامسونگ هست چنین مشکلیو دارم........... ممکنه که از لنز باشه............. گاهی اوقات به طور کلی هیچ سیدی رو نمیخونه........... وقتی که Disable و Enableش میکنم درست میشه.............. شما هم یه بار این کارو کنید ممکنه که درست بشه.......... امتحانش ضرری نداره ;)

موفق باشید :)سلام.من هم همين مشكل را دارم و با اين كار درست ميشه.

مستانه
10-05-2007, 16:02
رایتر من فیلیپسه .البته باید بگم که خیلی هم سالم نیست . گاهی پیش اومده که از تعداد مثلا 200 تا فایلی که بخوام توی یک cd رایت کنم 2 یا 3 تایی رو بد رایت می کنه با اصلا رایت نمی کنه . اما از اونجایی که شنیدم لنز رایتر قویتر از ریدره باید بتونه cd رو باز کنه .اونهم cd که تازه خریدم. از جای معتبر .

amintnt
10-05-2007, 16:27
رایتر من فیلیپسه .البته باید بگم که خیلی هم سالم نیست . گاهی پیش اومده که از تعداد مثلا 200 تا فایلی که بخوام توی یک cd رایت کنم 2 یا 3 تایی رو بد رایت می کنه با اصلا رایت نمی کنه . اما از اونجایی که شنیدم لنز رایتر قویتر از ریدره باید بتونه cd رو باز کنه .اونهم cd که تازه خریدم. از جای معتبر .
سلام........
درسته دوست عزیز.......... لنز رایتر معمولا قوی تره............ اما بازم دلیل نمیشه.......... من یه رایتر داشتم که تیک بود......... واقعا لنز قوی ای داشت............. اما خوب پیش میومد که رو خوندن بعضی سی دیا میموند در حالی که سیدی رامم که سونی بود و لنزش بسیار ضعیف بود به راحتی سی دی رو بدون مشکل میخوند............

متاسفانه راه دیگه ای به ذهنم نمیاد..............:sad:

موفق باشید :)