PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با قسمت GAME / Application

hedye_ashegh
07-05-2007, 20:36
سلام دوستان
من یک گوشیه sony ericsson k550im دارم
وقتی گوشی را با یو اس بی به کامپیوتر وصل می کنم تا برنامه رد و بدل کنم تامام پوشه های موبایلم از جمله موزیک و عکس و .... ظاهر میشود به جز این game/application
می گید چی کار کنم در هر دو مود mobile transfer , data transfer هم امتحان کرد بازم نمیادش
می گید چی کار کنم تا ظاهر شه

برای دیدن عکس مشکل من در این پایین کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببخشید انقدر من مشکل دارم

CD-RW
08-05-2007, 15:28
سلام دوستان
من یک گوشیه sony ericsson k550im دارم
وقتی گوشی را با یو اس بی به کامپیوتر وصل می کنم تا برنامه رد و بدل کنم تامام پوشه های موبایلم از جمله موزیک و عکس و .... ظاهر میشود به جز این game/application
می گید چی کار کنم در هر دو مود mobile transfer , data transfer هم امتحان کرد بازم نمیادش
می گید چی کار کنم تا ظاهر شه

برای دیدن عکس مشکل من در این پایین کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببخشید انقدر من مشکل دارم

من خودم سونی اریکسون ندارم ولی علت این موضوع اینه که , پوشه Game/Application مستقیما با سیستم عامل گوشی در ارتباطه و اگر بخوایی چیزی از توی اون حذف یا چیزی بهش اضافه کنی خود سیستم عامل این کار رو باید انجام بده تا برنامه یا بازی رو بتونه بشناسه . درست مثل پنجره Add or Remove programs توی ویندوز

godsmak
08-05-2007, 16:34
اگه می خوای بازی یا برنامه نصب کنی بریزش توی فولدر Other و بعد از توی گوشی نصبش کن.
اگر هم خواستی برنامه یا بازی ای رو پاک کنی کافیه روش دکمه C رو بزنی و پاکش کنی.

sima2
20-05-2007, 09:21
دوستي هديه ي pichide به رمان ها نيست-كه كسي روز تولد به كسي هديه دهد-:46: