PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغيير آيدي ايميل

roohoravan
06-05-2007, 15:21
با سلام.دوستان چه جوري ميشه كه آيدي ايميل را تغيير داد و يك نام جديد انتخاب كرد.من هر كاري ميكنم ؛ نميشه.وارد آپشن هم شدم و گزينه ها را امتحان كردم ولي نشد.اگه امكان داره ؛ مرا راهنمايي كنيد.با تشكر

mehdi_halla
06-05-2007, 18:33
با سلام.دوستان چه جوري ميشه كه آيدي ايميل را تغيير داد و يك نام جديد انتخاب كرد.من هر كاري ميكنم ؛ نميشه.وارد آپشن هم شدم و گزينه ها را امتحان كردم ولي نشد.اگه امكان داره ؛ مرا راهنمايي كنيد.با تشكر

اگه منظورتون ID یاهو هستش تنها راهی که من به نظرم می رسه اینه که شما چند وقت از میل خودت استفاده نکنی تا غیر فعال بشه اون وقت
زمانی که می خوای وارد میل یا مسنجرت بشی یه پیغام می ده میگه ID شما EXPIREشده میگه می خاین اونو دوباره فعال کنین یا اینکه یه ID جدید بسازین که اگه شما این گزینه رو انتخاب کنین دیگه اون میل ابتدایی تون از بین می ره.میتونین IDجدید بسازین.

roohoravan
06-05-2007, 21:58
سلام.منظورم آيدي در ايميل است.مثلا ty@yahoo.com را ميخواهم عوض كنم و نام ديگري برگزينم.چه جور بايد اينكار را كرد.من راههاي زيادي رفتم ولي نش.با تشكر

mehdi_halla
11-05-2007, 12:36
همون کاری که بالا گفتم بکنین ، مشکل حله.

raheman
30-05-2007, 01:17
خوب چه کاریه یه آدی دیگه بسازین چون اگه expire بشه همه mail هاتون پاک میشه وفرقی فکر نمیکنم با id جدیدتون داشته باشه بجز contacts فکر کنم!

Behroooz
30-05-2007, 09:38
نام ایدی رو نمیشه تغییر داد .

persian365
30-05-2007, 09:42
دوست عزیز اسم ایدی که ساختی نمیشه تغییر داد
مشخصات خودت رو میتونی تغییر بدی ولی ایدی نه

mehdi_halla ، به نظر من این روشی که مشا گفتی فایده نداره . این آقا میخواد چند ماه صبر کنه تاا یمیل غیر فعال بشه .. تازه اگه این کار ملی بشه

raheman ، موافقم به نظر من یک ایمیل دیگه بساز ...

COMING-UP-NEXT
30-05-2007, 15:33
دوست عزیز نمی تونی آیدی تو تغییر بدی .

برو و یک آیدی جدید بساز .

ولی اگه می خوای این آیدی که داری حذف شه می تونی terminate اش کنی .

موفق باشی .

raheman
31-05-2007, 23:12
ولی می تونی حذفش کنی که تو یه تاپیک دیگه توش توضیح داده شده واگه خواستی برات اینجا می گذارم.