PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Microsoft Private Folder 1.0

sama_65
06-05-2007, 11:53
سلام بچه ها

من برنامه Microsoft Private Folder 1.0 برای رمزگذاری روی پوشه ها می خواستم.

کسی هست که لینکشو بذاره ؟

ممنون می شم

mkIANI_en
06-05-2007, 12:55
پاسورد فایل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com.exe

sama_65
06-05-2007, 13:36
دوست عزیز ممنون

در حین نصب این پیغامو میده :

We’re sorry, but we were unable to service your request. You may wish to choose from the links below for information about Microsoft products and services.

یعنی چی؟
چرا؟

v65j
06-05-2007, 14:04
من یه چیزی می گم هر کس می خواد ناراحت بشه مشکلی نداره خودم هم حاظرم بن بشم.

آخه بی سواد اینجا بخش درخواست نرم افزاره؟
شمایی هم که جواب دادی اینجا هرچیزی رو هرجا درخواست دادن جواب می دن ؟؟ نیتت خیر بود خدا عجرت رو بده .
ولی بنظر بنده (Mehdi_7070 به جان عزیزم نمی تونم این چیزا رو تحمل کنم این 1 دفه رو ندیده بگیر (چون قبلاً گفته بودم به این کارا نمیرسم دیگه) فکر کن می هیچی نگفتم) باید اینجور دوستان یه مدتی برن خارج از تالار (اونم زمانی امکان داره که ریجستر برای یوزر های جدید بسته باشه و با دعوت نامه این کار انجام بشه) تا یاد بگیرن نباید هرچی خواستن رو هرجا دلشون خواست مطرح کنن.
زنده باد سودا به خدا این مرد اگه نبود الان انجمن اونجا (همه می دونن نمی خوام بگن تبلیغات) پر شده بود از چرت و پرت یه زمانی به اینجام خوب می رسید ولی الان نمیدونم چرا به اینجور جریانات رسیدگی نمی کنه.
یا حق (دلم می گیره یه چیزی میگم بزرگان به دل نگیرن - کل کل هم راه نندازین چون زود کوتاه میام تو کل کل )

ehsan30
06-05-2007, 15:25
سلام
v65j عزیز خودتو ناراحت نکن شاید این دوستمون اشتباه کرده :)
دوست عزیز abanmah_83 خوب بیشتر دقت کن ، v65j راست می گه ببین چقدر
عصبانیش کردی که حاظره بن بشه به خاطر حرفی که قرار بود بزنه :)
از مدیران این بخش هم در خواست داریم رسیدگی کنند :)
برای رفع مشکلات بلند صلوات
ممنون
بای

sama_65
06-05-2007, 18:51
من یه چیزی می گم هر کس می خواد ناراحت بشه مشکلی نداره خودم هم حاظرم بن بشم.

آخه بی سواد اینجا بخش درخواست نرم افزاره؟
شمایی هم که جواب دادی اینجا هرچیزی رو هرجا درخواست دادن جواب می دن ؟؟ نیتت خیر بود خدا عجرت رو بده .
ولی بنظر بنده (Mehdi_7070 به جان عزیزم نمی تونم این چیزا رو تحمل کنم این 1 دفه رو ندیده بگیر (چون قبلاً گفته بودم به این کارا نمیرسم دیگه) فکر کن می هیچی نگفتم) باید اینجور دوستان یه مدتی برن خارج از تالار (اونم زمانی امکان داره که ریجستر برای یوزر های جدید بسته باشه و با دعوت نامه این کار انجام بشه) تا یاد بگیرن نباید هرچی خواستن رو هرجا دلشون خواست مطرح کنن.
زنده باد سودا به خدا این مرد اگه نبود الان انجمن اونجا (همه می دونن نمی خوام بگن تبلیغات) پر شده بود از چرت و پرت یه زمانی به اینجام خوب می رسید ولی الان نمیدونم چرا به اینجور جریانات رسیدگی نمی کنه.
یا حق (دلم می گیره یه چیزی میگم بزرگان به دل نگیرن - کل کل هم راه نندازین چون زود کوتاه میام تو کل کل )

نوبره شو آوردن
خوبه که شق القمر نمیکنین
خودت تازه اومدی، همه کاره ی سایت میدونی

اگه بنا به کل کله، بیا جلو :5:

من یکی کم نمیارم

خیلی احترامتو نیگه داشتم چیزی بهت نگفتم :21:

دفعه ی بعد با یزرگترت بیا ! :27:

v65j
06-05-2007, 19:58
بنده نیازی به کل کل ندارم . جوابم رو از بزرگتر ها و صاحب اختیارا گرفتم .
از شمام می خوام بنده رو ببخشین - همه چی به کنار (چون دیگه همه جا به پسته) یه 260 تایی از من بزرگتری.