PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد درجات کاربری

satttanism
06-05-2007, 00:29
سلام
درجات کاربری که در فروم هست به ترتیب در پست های 100 . 500 . 1000 تغیر می کنند
که برای 1000 پسته ها هست آخر فروم باز
حالا سوال من اینه که برای افراد 5000 و 10000 پست درجه کاربریشون چیه چون این افراد یا مدیرن یا همکار یا کاربر فعال
......

H.M.D
06-05-2007, 11:05
آقا من اصلا از اين عنواني كه زير اسمم خورده خوشم نمياد!

اصلا من اگه نخوام عنوان داشته باشم كيو بايد ببينم؟ :31:

WooKMaN
06-05-2007, 11:24
endش همون آخر فروم باز بيده ... بالاتر نداره ... :27:

واسه پستا هم 2500 ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، تموم !...

;)

Diego
06-05-2007, 11:28
مدیر میتونه هر کدوم رو که لازم باشه عوض کنه.

H A M E D
06-05-2007, 12:10
آره مدير سايت هم مي تونه عنوان ها رو عوض كنه و هم اينكه به هر كاربر امكان اينو بده كه عنوان خودش رو تغيير بده.. اما اونطوري كه نميشه هركي هرچي دلش بخواد بنويسه! البته اينجا بهتره بعضي سايتا درجه هاي نظامي ميدن كه من اصلا خوشم نمياد! مثلا تازه كه ثبت نام مي كني زير اسمت مي نويسه سرباز صفر! ما دوره خدمت ستوان دوم بوديم حالا بريم تو يه سايت الكي بشيم سرباز صفر؟!

V A H I D
06-05-2007, 13:03
سلام
افرادی که 5000 تا پست دادن اصولا یک کاربر فعالی بودن و مدیر ها اون ها رو به این سمت می رسونن
راستی یه عنوان دیگه هم هست کاربر حرفه ای (البته یکی دیگه هم هست super vip(

WooKMaN
06-05-2007, 13:23
افرادی که 5000 تا پست دادن اصولا یک کاربر فعالی بودن و مدیر ها اون ها رو به این سمت می رسونن

نه عزيزدل اينطوري نيست !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان من از بين كاربراي فعال و معمولي بيشترين تعداد پست رو دارم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تو انجمن درخواست نرم افزار فعاليت نميكردم ، 50.000 پستم ميزدم همون آخر فروم باز محسوب ميشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (فعال نميشدم!)

مفيد بودن پستا مهمه نه تعداد !!! :27:

V A H I D
06-05-2007, 13:35
سلام
منظورم همون بود
sina

با سلام و عرض خسته نباشيد به همه اعضاي محترم انجمن

به پيشنهاد گروه مديران انجمن ها ، طرح معرفي كاربران فعال انجمن ها اجرا شد
هدف از اين طرح ، معرفي كاربراني است كه براي كمك به ساير اعضا ، تلاش بيشتري كرده اند و در كل فعاليت بيشتري داشته اند . ( اين افراد توسط مديران هر بخش معرفي شده اند )
با اجراي اين طرح كاربران تازه وارد به انجمن شناخت بهتر و سريعتري از كاربران برجسته انجمن پيدا خواهند كرد

اين طرح از همين امروز شروع شده و به تدريج به تعداد كاربران فعال اضافه خواهد شد .

با تشكر

meisam

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز ...

با اجرای طرح "انتخاب کاربر فعال" در چند ماه قبل این سوال پیش آمد که انتخاب کاربر فعال به چه نحوی است و ...

پیرو پست sina جان در این تاپیک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدمت دوستان عرض کنم که این لقب به هیچ عنوان دائمی نیست و اعضایی که فعالیتشون در یک برهه زمانی مستمر و دارای شرایط انتخاب باشد این لقب بهشون تعلق خواهد گرفت و تمامی دوستانی که عنوان کاربر فعال رو دریافت میکنند توسط مدیران انجمن ها زیر نظر گرفته خواهند شد و در صورتی که فعالیتشون کم یا قطع و یا از شرایط انتخاب خارج شود این عنوان از زیر شناسه کاربریشون حذف خواهد شد!
مطمئنا کاربران فعال دارای این پتانسیل هستند که برای همیشه فعال باقی بمونند ولی خوب برای اینکه کار یک دست بشه کنترل صورت میگیره ...
در ضمن این نکته رو هم اضافه کنم که درجه "کاربر فعال" فقط یه درجه ویژه هست و هیچ برتری از نظر امکانات و ... نداره

نکته آخر اینکه ... همه میتوانند کاربر فعال شوند به شرطی که شرایطش رو داشته باشند و فراهم کنند ...

دکتر علی شریعتی میگه : این که چه کسی باشید و در چه موقعیتی به تصمیم خودتان بستگی دارد.

با تـشــکـر
مــیـثـــــم

Zendooni777
06-05-2007, 15:07
آقا من اصلا از اين عنواني كه زير اسمم خورده خوشم نمياد!

اصلا من اگه نخوام عنوان داشته باشم كيو بايد ببينم؟ :31:
میتونی از فروم بری دوست عزیز!

rezasafa2000
06-05-2007, 15:45
حالا این درجه ها به چه دردی میخوره ؟

H A M E D
06-05-2007, 17:16
حالا این درجه ها به چه دردی میخوره ؟
اون پست قبلي رو مي خوندي متوجه ميشدي!

amintnt
06-05-2007, 18:30
در ضمن این نکته رو هم اضافه کنم که درجه "کاربر فعال" فقط یه درجه ویژه هست و هیچ برتری از نظر امکانات و ... نداره
البته اخیرا تعداد پی ام هایی که کاربرا میتونن توی پی ام باکسشون داشته باشن برای کاربرای فعال بیشتر هست..........

H.M.D
06-05-2007, 19:10
میتونی از فروم بری دوست عزیز!

چه پيشنهاد توپي!

از اين به بعد هر مشكلي داشتم ميام پيش خودت واسم يه راه حل پيدا كني!

rezasafa2000
06-05-2007, 19:19
اون پست قبلي رو مي خوندي متوجه ميشدي!

عزیزم تو پست قبلی چی بود مگه ... انصافا یکی توضیح منطقی بده

Diego
07-05-2007, 01:47
عزیزم تو پست قبلی چی بود مگه ... انصافا یکی توضیح منطقی بده
هیچی عزیزم.یه چیز تشریفاتی است.فقط یه اگاهی کوچولو از موقعیت و فعالیت کاربره.که بفهمی طرف کاربر عادیه یا فعاله یا مدیره یا همکاره....همین!