PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای بازیابی فایلهایی حذف شده با پسوند 3gp

m-pooya
05-05-2007, 19:48
من توی درایو سی ام یک سری فیلم با پسوند 3gp داشتم که پاک شدند . هر برنامه ای که تست کردم عمل نکرد . اگه میشه یک برنامه معرفی کنید که بتونم اون فلیم ها رو برگردونم .
همون طور که می دونید این پسوند مال موبایل هست .
ممنون می شم

amintnt
05-05-2007, 22:52
من توی درایو سی ام یک سری فیلم با پسوند 3gp داشتم که پاک شدند . هر برنامه ای که تست کردم عمل نکرد . اگه میشه یک برنامه معرفی کنید که بتونم اون فلیم ها رو برگردونم .
همون طور که می دونید این پسوند مال موبایل هست .
ممنون می شم
سلام.........

دوست عزیز فرقی نمیکنه پسوند فایل چی باشه........... مهم اینه که فایل شما Overwrite نشده باشه........... اگه نتونستید پیداشون کنید ممکنه که دیگه نتونید........... از نرم افزار Recover My Files استفاده کنید...............

موفق باشید :)

m-pooya
06-05-2007, 06:22
من از این نرم افزار استفاده کردم . اما درباره این پسوند عمل نکرد
شاید من مسیر رو اشتباه رفتم
اگر می شود شما درباره این نرم افزار یکم توضیح بدهید

Jalal
06-05-2007, 09:34
خوب تو این برنامه اگه 3gp تولیست فایلاش نبود باید بعد از تموم شدن سرچ بری تو other دنبال فایلت بگردی

nw_nk
06-05-2007, 11:13

همونطوری که دوست قبلی هم اشاره کردن , لازم نیست که پسوند 3GP توی لیست فایلهای Recover My Files باشه!

فقط مهم اینه که فایلهای شما تا کنون کاملا سالم مونده باشن!

هیچ تغییر اطلاعاتی بجز Delete توی درایو مورد نظر انجام ندید!

amintnt
06-05-2007, 11:25
حق با Shahvand جان هست.......... اگه بتونه فایلای مورد نظر شما رو پیدا کنه تو قسمت Other لیست میشن..........

وقتی شما یه فایل رو از هاردتون دلیت میکنید(حتی شیفت دلیت) در واقع فایل ها روی هارد دیسک موجود هستن فقط شما قادر به دیدن فایلا نیستید........... اگه در همون درایوی که فایلاتون رو دلیت کردین فایلی کپی کنید، فایلای دلیت شده به طور کلی پاک میشن و فایلای جدید جایگزین اونها میشن............ که در این صورت امکان باز گردانی صفر هست............

با همین نرم افزار وقتی فایل شما پیدا میشه جلوش احتمال باز گردانی رو نشون میده........... Good Very ......... Good............ و اگر Overwritten نوشته شده باشه دیگه نمیتونید فایلا رو برگردونید...........

:happy: موفق باشید

vast_vision_office
26-05-2007, 22:52
سلام دوستان
من تا حالا 5 یا 6 برنامه امتحان کردم اصلا پیداش نکرد لازم به ذکر هست که همین امروز ظهر پاک شده و من تو فولدرش هیچ چیز رو نه گذاشتم و نه پاک کردم می خوام هر طور شده برش گردونم شما بهترین نرم افزار برای بازیابی فایل 3gp از تو مموری موبایل رو چی می دونین؟؟؟

با تشکر
بای

Jalal
27-05-2007, 09:44
سلام دوستان
من تا حالا 5 یا 6 برنامه امتحان کردم اصلا پیداش نکرد لازم به ذکر هست که همین امروز ظهر پاک شده و من تو فولدرش هیچ چیز رو نه گذاشتم و نه پاک کردم می خوام هر طور شده برش گردونم شما بهترین نرم افزار برای بازیابی فایل 3gp از تو مموری موبایل رو چی می دونین؟؟؟

با تشکر
بای

GetData یا RecoverMyfile

vast_vision_office
27-05-2007, 15:42
سلام شهوند جان
اون get data back که روی گوشی جواب نداد و همش ارور می داد اون برنامه اگر لینکی ازش داری بی زحمت برام بزار

با تشکر
بای

Jalal
27-05-2007, 16:18
سلام شاهوند جان
اون get data back که روی گوشی جواب نداد و همش ارور می داد اون برنامه اگر لینکی ازش داری بی زحمت برام بزار

با تشکر
بای

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vast_vision_office
27-05-2007, 17:17
سلام شهوند جان
تمامشون لینکاشون خراب بود کار خودته هر چی تو سایتها سرچ کردم همه خراب بود

با تشکر
بای

Jalal
27-05-2007, 17:32
سلام شهوند جان
تمامشون لینکاشون خراب بود کار خودته هر چی تو سایتها سرچ کردم همه خراب بود

با تشکر
بای

Recover My Files 3.98.5133

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی
شاهوند:46:

vast_vision_office
27-05-2007, 22:06
سلام شاهوند جان
دستت طلا دانلودش کردم حالا یه آموزشی هم می دی آخه دو نوع داره یکی Fast و quick کدومش به کارم میاد و طول زیاد نمی کشه؟؟؟

با تشکر
بای

vast_vision_office
27-05-2007, 22:29
سلام شاهوند جان
واقعا این برنامه معجزه گری هست باورت نمی شه این get data back نمی تونه با این کلکل کنه این برنامه فوق العاده هست فقط یه عیب داره اونم اینه که پسوند 3gp رو ساپورت نمی کنه اگر برنامه ای مثل این باشه و 3gp رو ساپورت کنه ممنون می شم اینجا بزاری

با تشکر
بای

vast_vision_office
28-05-2007, 08:31
سلام شاهوند جان
من دو تا فیلم اون زمان گرفته بودم و دو تاشون هم همون موقع برگردوندم ولی اون یکی که به دردم نمی خورد درست هست ولی این یکی فقط حجم داره ولی خرابه من اگر فایلش رو بزارم اینجا می تونی درستش کنی؟؟؟حجم داره ولی تایمی که نشون می ده 0 هست می تونی درستش کنی؟؟

با تشکر
بای

Jalal
28-05-2007, 09:37
سلام شاهوند جان
من دو تا فیلم اون زمان گرفته بودم و دو تاشون هم همون موقع برگردوندم ولی اون یکی که به دردم نمی خورد درست هست ولی این یکی فقط حجم داره ولی خرابه من اگر فایلش رو بزارم اینجا می تونی درستش کنی؟؟؟حجم داره ولی تایمی که نشون می ده 0 هست می تونی درستش کنی؟؟

با تشکر
بای

باشه بزار ببینم چکار میتونم بکنم البته بچه های دیگه ای م هستند اونام میان کمک می کنن نگران نباش
خوب اینبار یه مدل دیگه سرچ کن نتیجه رو ببین
:46: