PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hide IP Platinum

kaveh123
05-05-2007, 19:35
با سلام

من نرم افزار Hide IP Platinum را setup کردم و سریال نامبر را هم وارد کردم و پذیرفت و یک کره زمین در کنار ساعت نوار پائینی دسکتاپ داره میچرخه. (فکر میکنم یعنی همه چیز درسته )

اما وقتی روی این کره کلیک میکنم قسمت chang IP آن غیر فعال است و وقتی هم My IP را کلیک میکنم یک شماره آی پی میدهد و مینویسد IRAN - TEHRAN

حالا من از کجا بدونم که این داره درست کار میکنه؟ ( هر دفعه که ازش آی پی خودمو خواستم یک شماره ظاهر میشه
از کجا بدونم این آی پی حقیقی من نیست )

دوماً چرا chang IP فعال نیست ؟

ممنون میشم اگر راهنمائیم کنید ... با تشکر ...

S0R3N4
05-05-2007, 19:49
vase man ham hamin tori hat

kheylia migan dare dorost kar mikone vali chand site budan ke ip system ro be ma midan rahat ip system na ro shenakht

meysam-OK
07-05-2007, 09:41
منم قبلا نصب كرده بودم
همين طوري بود
به نظرم نرم افزار دره پيتيه:27:

S0R3N4
07-05-2007, 16:22
فعلا بهترین نرم افزار در این باره همین برنامه هست!!

alikarimian
10-05-2007, 15:50
دوستان عزیز چون سایت hide ip فی لتر شده ای پی شما را تغییر نمیده

Mehran NZ
10-05-2007, 19:03
حالا تکلیف چیه؟اگه کار نمی کنه چیکار باید کرد؟

S0R3N4
10-05-2007, 20:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در دنیای مجازی پر پیچ و خم و بی کران اینترنت، آنچه مشخصه و به اصطلاح هویت شما به عنوان یک کاربر اینترنتی است، IP Address اتصال شما به اینترنت می باشد که به هنگام ورود به هر سایت، پایگاه یا مکانی در اینترنت مشخصات کلی شما از قبیل منطقه جغراقیایی زندگی ( کشور، شهر و نام ISP که به اینترنت متصل شده اید ) لو می رود و بدیهیست که این امر می تواند علاوه بر شناسایی شما برای دیگران، مزاحمت ها و ممانعت هایی را در خود داشته باشد که یکی از مهمترین آنها تحریم بسیاری از وبسایتها برای منطقه جغرافیایی خاص است .

با تمام این وجود موضوع IP و هویت کاربری امری اجتناب ناپذیر نیست به طرق مختلف می توان از آن گریخت و خود را در دنیای وب ناشناس ساخت !

یکی از نرم افزار های سرشناس در امر مخفی سازی هویت کاربری در دنیای نت، نرم افزار ک.چک و در عین حال قدرتمند Hide IP Platinum است که طی چند سال اخیر با عرضه نسخه های مختلف خود توانسته محبوبیت بسیاری را در میان کاربران رایانه از آن خود کند . نرم افزار کوچک و ساده ای که با چند کلیک ساده هویت شما را مخفی نگاه می دارد . برای کاربا این نرم افزار ساده کاربر تنها نیاز دارد که نرم افزار را اجرا کنید، سپس نرم افزار به طور خودکار ------ سرور خود را اپدیت کرده و با استفاده از جیدترین ------ های سرور های روز و تغییر هویت IP Address شما به هوان آدرس ------ ها شما را برای همیشه از دیدگاه ناظرین مخفی نگاه می دارد !

برخی ویژگی های کلیدی نرم افزار Hide IP Platinum 3.42 :

- محافظت از شما و هویت آدرس اینترنتی ( آی پی آدرسی ) شما در برابر هر انکه که بخواهد شما را زیر نظر داشته باشد !

- دور نگاه داشتن سیستم شما از دیدگاه هکر ها و خطرات احتمالی ناشی از آنها .

- قابلیت تعویض سریع آی پی آدرس ها برای افزایش امنیت اینترنتی .

- قابلیت فعال سازی و غیر فعال سازی نرم افزار با یک کلیک در مواقع ضروری .

- عبور از بسیاری از محدودیت های اعمال شده احتمالی در دنیای اینترنت برای شما و ISP سرویس دهنده شما !

- پست در بسیاری از انجمن های گفتگو بدون نمایان ساختن IP Address خود !

- سازگاری کامل با اینترنت اکسپلورر 7 .

Mehran NZ
11-05-2007, 00:04
ولی این دوستان که می گن تو ایران کار نمی کنه؟!

Ambery2000
06-06-2007, 11:42
Thanks Alot