PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهم پزشکی !!حتما حتما مواظب استفاده از گوشیتون باشید

nima_949
05-05-2007, 16:43
دوستانی از موبایل استفاده میکنند مراقب باشند گوشی رو به مدت زیاد کنار گوششون نگیرند و از هندزفری استفاده کنند حدالامکان
و اینکه گوشی رو تو جیب سمت قلبتون نزارید از نظر پزشکان متخصص امواج گوشی روی قلبتون اثر میزاره

rami_hemi
05-05-2007, 19:53
متشکرم که یاد آوری کردی.

hamid_hitman47
06-05-2007, 02:03
البته هنوز هیچ آثار مخربی از گوشی های موبایل روی بدن انسان به طور علمی و رسمی اثبات نشده..............ولی خوب احتیاط شرط عقله..........

oh my god
07-05-2007, 11:35
دوست عزیز وقتی می شه با دو موبایل روشن حدود یکساعت یک تخم مرغ رو بپزی :19: (همون کاری که خبرنگارای روسی انجام دادند) یعنی اینکه داری انرژی به تخم مرغ می دی. مثل انرژی مایکروفرها که غذا رو می پزن. طبیعی که دارین انرژی منتقل می کنین. قلب و سایر اندام ها هم می تونن متاثر از این انرژی باشن. این انرژی ها می تونن یون آزاد تولید کنن که این یون آزاد باعث بروز مشکلات عدیده می شن. اگه سیستم اتوماتیک بدن در ترمیم ژن ها وجود نداشت همون دفعه اول استفاده از موبایل یا ... ژن های ما از کار می افتاد و فاتحه... :18: پس بهتره از موبایل حتی با هندزفری هم کمتر استفاده بشه. می تونید تاثیر موبایل رو روی خودتون امتحان کنید. سر درد، عصبانیت و ... حتی گوش هاتون هم داغ می شه. :19: :19: :19:
تاثیر موبایل روی قلب به خاطر ماهیت الکتریکی قلب و وجود یک "پیس میکر" توی قلب خیلی مهمه مخصوصا برای بزرگسالان یا کسانی که اختلالات قلبی دارند. :40: :40: :40:32: : :40: :40:
علت اینکه هیچ تحقیقی روی مضرات موبایل انجام نمی شه اینه که تولید کنندگان گوشی و تجهیزات موبایل در سرتاسر دنیا تمامی تحقیقات رو یا متوقف می کنن یا به قیمت خیلی خوب می خرن و بایگانی می کنن. البته دولت ها هم خوششون نمی آد درآمدشون از راه موبایل از بین بره. پس بهتره مواظب خودتون باشین. :11:

rami_hemi
07-05-2007, 12:06
ما نمیگیم مضر نیست ولی اینو هم نمیگیم که اصلا" کلا" ضرر داره و بده.بلکه مثل هر چیزی استفاده خیلی زیاد غیر منطقی ازش مضر هستش.موبایل و آنتنها bts اونقدر از خودشون امواج الکترو مغناطیس پخش نیمکنن که خطوط فشار قولی برق پخش میکنن..البته من خودم تجربه کردم استفاده طولانی مدت از گوشی به صورتی که رو گوشتون باشه موجب خستگی میشه و نه تنها به گوش و مغز میتونه آسیب بزنه بلکه ممکنه آسیبدیدگی بازو گردن هم بشه .باور ندارین 3 دقیقه با گوشی روی گوشتون حرف بزنین ببینین گردنو شونه تو ن چه حالی میگیره پس بهتره برای مکالمه های طولانی از هندز فیری استفاده کنین.و همونطوری که دوستمون گفت احتیاط شرط عقله.

nima_949
07-05-2007, 13:57
خیلی خیلی ممنون از این 2 دوست عزیز اطلاعات خیلی خوبی در اختیار من ودیگران گذاشتید ممنون

oh my god
07-05-2007, 14:08
یاعث خوشحالیه اگه تونسته باشم اطلاعاتی در اختیار دوستان قرار بدم. البته می دونم که همه دوستان بهتر از من این مطالب رو می دونن و من فقط یادآوری کردم.
راستی اگه راجع به تلفن های بی سیم، آلمانی مثل سینوس و ... اطلاعاتی نیاز داشتین می تونم با افتخار در خدمت همه دوستان باشم.