PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت اينترنتم 26kbpsهست

sid
05-05-2007, 02:43
ويندوزم mrtوجديده ويروس هم نداره spy&trojanنداره درايو هام رو هم defrag وcheck وcleen كردم كابل اينترنتم رو عوض كردم ولي همچنان سرعت اينترنتم 26kbpsهست ومثل قبلا خوب و قوي نيست(56kbps)?

sid
08-05-2007, 12:24
کمک کمک کمک.....

p30time
08-05-2007, 20:50
سلام عزيز. به احتمال 80% خطوط تلفن شما Pcm يا مجازيه!
اگر اينطور باشه سرعت خيلي پايينه و شما بايد درخواست بديد كه به شما خط اصلي بدن يا اينكه مي تونيد با يكي از همسايگان كه از اينترنت استفاده نمي كنند خططون رو عوض كنيد!
البته من اينطور احتمال مي دم! ( حالا دوستان هم نظر مي دن!)

saviss
08-05-2007, 21:36
سلام عزيز. به احتمال 80% خطوط تلفن شما Pcm يا مجازيه!
اگر اينطور باشه سرعت خيلي پايينه و شما بايد درخواست بديد كه به شما خط اصلي بدن يا اينكه مي تونيد با يكي از همسايگان كه از اينترنت استفاده نمي كنند خططون رو عوض كنيد!
البته من اينطور احتمال مي دم! ( حالا دوستان هم نظر مي دن!)
درسته
خط های PCM4کمترین سرعت رو دارند
یک درخواست به مخابرات وپی گیریش..........
شایدمشکل شمارو حل کنه

sid
09-05-2007, 14:00
فکر نمیکنم pcm باشه چند ماه پیش پرسیدم نبود

meysam-OK
09-05-2007, 19:46
خودت رو اذيت نكن
اينترنت ديال آپ در بهترين حالت مفت گرونه
ميتوني با كمترين هزينه Adsl بگيري

p30time
09-05-2007, 20:06
من هم با آقا ميثم موافقم....
ديال آپ = اعصاب خراب + خرج زياد + خون دل خوردن

AB
09-05-2007, 20:07
احتمالا از ویندوزت باشه چون من یه بار این مشکل برای خودم پیش اومده بود سرعت از 14.4 بیشتر نمیشد یه ویندوز دیگه ریختم درست شد.

sid
12-05-2007, 09:56
من ازاپرا 9.1استفاده میکن ولی نمیتونم وارد ایمیلم در یاهومیل بتا بشمدر حالت قدیمی originl هم که وارد میشم ایمیلم رو سند نمیکنه

meysam-OK
12-05-2007, 11:28
لطفا از موضوع خارج نشين!

hajHasan
12-05-2007, 17:22
درسته
خط های PCM4کمترین سرعت رو دارند
یک درخواست به مخابرات وپی گیریش..........
شایدمشکل شمارو حل کنه

سلام
من هم مثل این دوستمون همین مشکلو دارم. دقیقا بعد از تعویض کابلهای تلفن محل , این مشکل پیش اومد.

سوالم اینه که برای درخواست به مخابرات , باید چه چیزیو مطرح کنیم و توی نامه دقیقا چی بخواهیم از مخابرات ؟

با تشکر

p30time
12-05-2007, 20:08
سلام.
ميري به بخش خدمات مشتركين و مي گي كه مي خوام ADSL وصل كنم.....
و اگر خط اضافه داشته باشن براتون عوض مي كنن و اگر هم نه مي توني با كسب رضايت يكي از همسايگان كه از اينترنت استفاده نمي كنه، خط اون رو با خودت عوض كني....
البته شماره ها اصلا هيچ تغييري نمي كنه و حتي اگر بدون اجازه هم اين كار رو كني اگر همسايتون به اينترنت متصل نشه، اصلا نمي فهمه كه pcm شده...

hajHasan
14-05-2007, 17:27
سلام.
ميري به بخش خدمات مشتركين و مي گي كه مي خوام ADSL وصل كنم.....
و اگر خط اضافه داشته باشن براتون عوض مي كنن و اگر هم نه مي توني با كسب رضايت يكي از همسايگان كه از اينترنت استفاده نمي كنه، خط اون رو با خودت عوض كني....
البته شماره ها اصلا هيچ تغييري نمي كنه و حتي اگر بدون اجازه هم اين كار رو كني اگر همسايتون به اينترنت متصل نشه، اصلا نمي فهمه كه pcm شده...

سلام
آقا ممنون از جوابتون
مساله اینجاست که در محل ما هیچ شرکتی تا حالا adsl نیاورده. ظاهرا منطقه 5 مخابراتی مشکلاتی در زمینه adsl داره. اما این مشکل باعث کاهش سرعت دیال آپ شده. ( از 46 کیلو بیت در ثانیه رسیده به 31 )
آیا برای همین مشکل دیال آپ , کاری انجام میدند ؟

با تشکر

loyal
14-05-2007, 21:38
یه درخواست بنویس بده به رئیس مرکز مخابراتتون بگو که من علاوه بر Voice به Data هم نیاز دارم. ولی به خاطر پس سی ام بودن خطم نمیتونم از Data استفاده کنم.
یه کم هم سیریش باش.
چون خودت که میدونی کاره این دولت چطوره..........

p30time
14-05-2007, 22:30
آقا نمي خوام بحث رو منحرف كنم ولي اگر پارتي داري از طريق اون اقدام كن چون من به تازگي خط pcm رو به اصلي تبديل كردم اون هم در عرض دو روز! ( البته به وسيله يك پارتي)
اگر هم نداري كه .....
باش تا صبح دولتت بدمد

mrmmnb
14-05-2007, 23:33
اقا این Pcm چیه و چطور میشه فهمید که خط تلفنی Pcm هست

p30time
15-05-2007, 21:01
من اطلاعات كاملي ندارم ولي چيزي رو كه مي دونم ميگم:
pcm يك نوع خط مجازيه كه وقتي خط هاي اصلي منطقه تموم ميشه به مشتركين داده مي شه!
اين خطوط نويز زيادي داره و سرعت ديال آپ رو به شدت پايين مياره و با اين خطوط از ADSL هم نمي تونيد استفاده كنيد!

hajHasan
18-05-2007, 17:21
سلام
از راهنمایی همه دوستان ممنونم.
من قبل از عید با معاون فنی مرکز تلفن بعثت صحبت کرده بودم. ایشون مدعی بودن که مشکل بخاطر کلاک غیر همزمانه و منتظرند که از مخابرات مرکز بیان مشکلو حل کنند.
یک ماه پیش بود که نامه ای به مخابرات تهران و وزارت ارتباطات نوشتم و مشکلو توش گفتم و همچنین صحبت این بنده خدا را آوردم و کلی گلایه کردم که چرا مشکلو حل نمیکنند.
چهارشنبه ( دو روز پیش ) از مرکز بعثت یکی از مسولاش زنگ زد خونه و درباره این مشکل پیگیر شد. ظاهرا نامه را از مخابرات به آنها ارجاع دادند و خواستار رفع مشکل من شدند. به این بنده خدا درباره این قضایا صحبت کردم. ایشون گفتند که چند ماه پیش با تعویض کابلها , تمام سیستمهای pcm را از منطقه جمع کرده اند و در حال حاضر از سیستم فیبر نوری استفاده میکنند ( یه اسمی گفت که من یادم رفته )
از من خواسته که تا شنبه تست کنم چون تغییرات سخت افزاری و نرم افزاری در مرکزشون برای حل این مشکل دادند. البته من هنوز سرعتم همون 31 کیلو بیته. گفتش در صورت لزوم یک کارشناس برای بررسی وضعیت خط میفرستند اینجا.
به نظرتون آیا این سیستم فیبر نوری با خط مجازی ارتباطی داره ؟ چون دارم مستقیم با مسولان منطقه صحبت میکنم , می خوام اگر مساله ای هست , بیان کنم و ازشون جواب بخوام. اگر هم بخوان بپیچونن , متوجه بشم و براشون خط و نشان بکشم !

با تشکر

p30time
18-05-2007, 21:50
سلام ....
ببين دوست عزيز شماره تلفن شما با 97 شروع مي شه؟؟ ( چون اينجا خطوط فيبر نوري شماره هاشون با 97 شروع ميشه!)
اگر كابل هاي شما فيبر نوري باشه.... سرعت شما بايد بالاتر از اين حرف ها باشه!

hajHasan
19-05-2007, 12:02
سلام
امروز باهاشون صحبت کردم.
اینطور که گفتند و من از لابلای حرفاشون فهمیدم , تغییرات جدید را برای کاهش قطعیها و افزایش سرعت کانکت دادند ( که همینطور هم شده ) ولی برای افزایش سرعت اینترنت , گفتند افزایش کارت می دهند تا این مشکل برطرف بشه. ظاهرا کارت سخت افزاری که برای خطوط تلفن در مرکز مخابراتی بکار برده میشه , بصورت اشتراکی استفاده میکنند و این نویز و کاهش سرعت برای همونه. قول دادند که این مشکل را برطرف میکنند. باز باید دو ماهی صبر کنم و اگر مشکل برطرف نشد , سیریش بشم.

ممنون از دوستان بخصوص جناب p30time و loyal

amirf
19-05-2007, 13:05
[quote=( یه اسمی گفت که من یادم رفته ) [/quote]

نگفتن "کافو نوری"؟!

hajHasan
19-05-2007, 17:06
نگفتن "کافو نوری"؟!

حقیقتش دقیق یادم نمونده ولی فکر کنم مشابه همین بوده.
حالا این نوع خط چه خصوصیاتی داره ؟

amirf
19-05-2007, 20:55
dial upesh با سرعته بالاست ولی adsl نمیشه فعلا نصب کرد اجازه نمیدن مخابرات...

onu

کافو نوری یا ONU

به تجهیزاتی گفته می شود که سیگنال های نوری را به سیگنال ها ی الکتریکی روی زوج های مسی تبدیل می کند

Optical Network Unit

Optical Network Unit: A form of Access Node that converts optical signals transmitted via fiber to electrical signals that can be transmitted via coaxial cable or twisted pair copper wiring to individual subscribers

hajHasan
21-05-2007, 19:14
dial upesh با سرعته بالاست ولی adsl نمیشه فعلا نصب کرد اجازه نمیدن مخابرات...

onu

کافو نوری یا ONU

به تجهیزاتی گفته می شود که سیگنال های نوری را به سیگنال ها ی الکتریکی روی زوج های مسی تبدیل می کند

Optical Network Unit

Optical Network Unit: A form of Access Node that converts optical signals transmitted via fiber to electrical signals that can be transmitted via coaxial cable or twisted pair copper wiring to individual subscribers

سلام
آقا ممنون که جواب دادی.
متاسفانه منطقه ما با adsl از اول مشکل داشته. ولی امیدوارم همین دیال آپ سرعتش بره بالاتر.

J A V I D
21-05-2007, 19:19
خط منم Pcm‌ دقيقا سه ماه پيش درخواست دادم هر دفعه همي مي رم اونجا مي گن باشه درستش مي كنيم !!! ولي خبري نيست سر كار گذاشتن ديگه الهي همشون سوسك شن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

sid
23-05-2007, 11:16
خط منم Pcm‌ دقيقا سه ماه پيش درخواست دادم هر دفعه همي مي رم اونجا مي گن باشه درستش مي كنيم !!! ولي خبري نيست سر كار گذاشتن ديگه الهي همشون سوسك شن !

موفق و پيروز باشيد

جاويد

در اين رابطه چيكار بايد كرد ؟راحتترين راه چيه؟

J A V I D
23-05-2007, 17:48
در اين رابطه چيكار بايد كرد ؟راحتترين راه چيه؟

ظاهرا كاري نمي شه كرد مگر اينكه يه پارتي جور كني يا نفرينشون كني كه سوسك شن .

موفق و پيروز باشيد

جاويد