PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : bittorrent

sid
05-05-2007, 02:38
.من در سايت bit torrent عضوم و نرم افزارش رو هم دارم حالا چطوري ميتونم ازش استفاد كنم ؟آيا نرم افزار بهترو جامعتري هم براي اين كارها هست ؟آيا مرورگر opera همين كار را براي دانلود انجام نميدهد؟

piremard
05-05-2007, 13:14
جامعتر از تورنت و هم سان هاش تجاري هستند يعني دانلود رايگان ندارند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

doomhammer65ir
06-05-2007, 19:04
من خودم از بيت توررنت استفاده ميكردم. زياد جالب نيست. يكي از حرفه اي ها بهم azureus رو پيشنهاد داد. البته ابتدا بايست java run time رو نصب و سپس ازوروس رو بريزيد.
طرز كار اين جور برنامه ها اينه كه يه نفر با مرام كه اينترنت پرسرعت هم داره و اپلود خوب مياد مثلا يه بازي يا البوم موسيقي يل هر چيزي رو به صورت فايل توررنت در مياره. اين فايل توررنت حجم 100 كيلوبايتي داره. شما اين فايل رو از نت ميگيري و بعدش با نرم افزارهاي تورنت بازش ميكني. حالا نرم افزار به كامپيوتر اون با مرامه وصل ميشه و فايل اصلي رو كه البوم يا بازي يا چيز ديگه هستش رو ميگيره.

piremard
06-05-2007, 21:34
من خودم از بيت توررنت استفاده ميكردم. زياد جالب نيست. يكي از حرفه اي ها بهم azureus رو پيشنهاد داد. البته ابتدا بايست java run time رو نصب و سپس ازوروس رو بريزيد.
طرز كار اين جور برنامه ها اينه كه يه نفر با مرام كه اينترنت پرسرعت هم داره و اپلود خوب مياد مثلا يه بازي يا البوم موسيقي يل هر چيزي رو به صورت فايل توررنت در مياره. اين فايل توررنت حجم 100 كيلوبايتي داره. شما اين فايل رو از نت ميگيري و بعدش با نرم افزارهاي تورنت بازش ميكني. حالا نرم افزار به كامپيوتر اون با مرامه وصل ميشه و فايل اصلي رو كه البوم يا بازي يا چيز ديگه هستش رو ميگيره.

azureus و utorrent هم بیت تورنتند چون بیت تورنت نام یک پروتکل هست و نه یک نرم افزار
موفق باشید

sid
08-05-2007, 12:13
من بیتتورنت دام اکانت هم دارم با اکانتم وارد سایت میشم از یه چیزی خوشم میاد حالا باید چیکار کنم لطفا گام به گام بگید

sid
12-05-2007, 09:57
من ازاپرا 9.1استفاده میکن ولی نمیتونم وارد ایمیلم در یاهومیل بتا بشم در حالت قدیمی originl هم که وارد میشم ایمیلم رو سند نمیکنه

Tornado2800
12-05-2007, 23:44
من ازاپرا 9.1استفاده میکن ولی نمیتونم وارد ایمیلم در یاهومیل بتا بشم در حالت قدیمی originl هم که وارد میشم ایمیلم رو سند نمیکنه

gholam14
13-05-2007, 03:43
دوست عزيز من هم ازutorrent استفاده ميكنم وهم ازنرم افزارAres وهردو بسيارعالي هستندولي نرم افزاردومي امكانات ديگري هم داردونيازبه مرورگراينترنت نداردچون هم جستجو وهم نتايج جستجورانشان ميدهدضمناكاركردن باآن بسيارساده است.
وبراي استفاده ازutorrent شماوقتي چيزي راجستجو كرديد برروي هركدام ازنتايج جستجو كه خواستيدكليك ميكنيدويك فايل كوچك رادانلودميكنيدوآن فايل رابوسيله نرم افزارutorrent بازميكنيديعني ازمسيرفايل>اضافه كردن تورنت-وآن فايل كوچك راكه دانلودكرده بوديد بازميكنيدوبعدازچندثانيه شروع به دانلودميكندضمناامكانات فارسي هم داردومن ازفارسي آن استفاده ميكنم ولي حتمابعدازدانلودكردن هرفايل يابرنامه اي بوسيله اينجوربرنامه هاقبل ازنصب آن بوسيله يك آنتي ويروس خوب فايل راجستجو كن چون بعضي وقتها فايلهاداراي ويروس ميباشنداگرمشكلي داشتيددرخدمتم باپيغام خصوصي

sid
23-05-2007, 11:23
عالي بود غلام عزيز مرسي