PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك ( يه فايل دانلود كردم پسورد ميخواد ! )

new_sra
01-08-2005, 21:42
من بدبخت يه مك افي از يه وبلاگ دانلود كردم حدود 104 مگابايت
حدود 10 روز دانلودش طول كشيد و اخر ديدم پسورد مي خواهد
من بدبخت حالا بايد چه كار كنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين هم صفحه اصلي اش براي دانلود كه اون وبلاگ مزخرف لينك دزدي كرده بود
هر كي كمكم كنه هر چي بخواهد بهش مي دم و پاشو مي بوسم
راستي من يه دعوتنامه پرشين گيگ ميخواهم و يه اسم بدبد كه قبول كنه اينقدر كاربرهاش زياد شده كه من حدود 57 تا اسم دادم ولي قبول نكرد
راستي اگه پسورد يا نام كاربر تكراري باشه مورد داره يا فقط يوزر نبايد تكراري باشه يه يوزر بهم بديدasman_9992000@yahoo.com

K053_LSH_KV90
01-08-2005, 21:52
پرشين گيگ فرستادم
حالا چرا مك افي NOD32 بهتره
===========
يك پيشنهاد دارم برات اونم اينه كه از وبلاگ ها چيزي دانلود نكني
============
دليل يكيش همين من بودم كه قبلا يه تروجان رو به جاي يه برنامه مي دادم به خورد ملت خيلي هم تشكر مي كردن از ما اما گذاشتم كنار اين بازي رو
=============
برو سي دي بخر اما از وبلاگ ها چيزي دانلود نكن
============
كوسه چقدر حرف زدي
============
============
اگه نتونستي پيدا كني بگو
========
كوسه

sa3er
01-08-2005, 22:09
سلام؛
درک می کنم چه احساسی داريد...
پسوردهای زير رو امتحان کنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی بايد يه خورده بيشتر دقت می کرديد چون خود وب سايت خوب اشاره کرده که تنها در صورتی پسورد در اختيار که شما قرار می گيره که member باشيد.
Password: N/A Only For Members

کوسه جان هم که براتون pg فرستاد.

وقت بخير.

new_sra
02-08-2005, 05:50
اول اينكه از دعوتنامه متشكرم
دوم اينكه قرار بود يه اسم به من بدبد كه بتونم عضو شم همه اسم ها رو قبول نميكند
با دعوتنامه اي كه فرستادي الان شد 66 تا اسم دادم هنوز قبول نكرد خيلي ضروري است يه اسم كه قبول كنه بدبد من ديوونه ميشم
دوم از كوسه جان متشكرم كه كمك كرديد من پسورد داره لينكش هم رار شده است يعني فايل رار پسورد داره بعد سايت سريال پيدا كردن فريسريال به من ميدي به حر حال متشكرم
سوم اينكه من بدبخت چه جوري ميتونم عضو شوم هيچ كدوم از پسوردهايي كه گذاشتي عمل نكرد

Mehdi_Best
02-08-2005, 07:54
دوست عزيزم سلام
قبلا در يك تاپيك به طور مفصل در مورد اين فايل صحبت شده است. من و خيلي از دوستان ديگه هم اين فايل بالاي 100 مگابايت رو دانلود كرده و به ضدحال دچار شديم! :wink:
اما بعد از بررسي ها و تبادل نظرهاي فراوان به اين نتيجه رسيديم كه بايد بي خيالش بشيم.
البته من كه از مك آفي استفاده نمي كنم و برام خيلي مهم نبود. اگه دانلود هم كردم به خاطر اين بود كه عادت دارم كه همه آنتي ويروس ها رو داشته باشم و يك امتحاني بكنم. در ضمن به نظر من اگه خيلي برات مهمه كه از مك آفي استفاده كني از نسخه اينترپرايز مك آفي استفاده كن كه آپديتش هم خيلي راحت انجام مي شه و مشكل نداره.

-------------------------

در مورد پرشين گيگ بايد بگم كه ما كه نمي تونيم براي شما ثبت نام هم بكنيم. ما فقط مي تونيم دعوتنامه بفرستيم. كسي مي تونه ثبت نام بكنه كه دعوتنامه براش اومده. پس فقط خود شما كه پسورد ايميلت رو داري و مي توني وارد ايميلت بشي مي توني ثبت نام بكني. در ضمن در ياهو كه ميليونها عضو داره باز هم مي شه آي دي جديد كه تكراري نباشه وارد كرد چطور شما مي گي در پرشين گيگ نمي شه؟
:shock:

new_sra
05-08-2005, 09:10
اولا من بي خيال نميشم چون از اين نسخه كاملتر هيچ جا نمي توني پيدا مني در ضمن شما كه مياين اون نسخه از مك افي را نصب ميكني براي مشكل اپديت يك ترفند بهت ميدم كه حال كني و اپديت هم مشكلي نداشته باشه
اگه كسي پسورد اونو در بياره اين رو ميگم البته فكر نكنيد خود خواهم اين پاداش اون شخصه
كمكم كنيد

Mehdi_Best
05-08-2005, 11:53
حالا كه من هر چي مي گم كلي در موردش بحث شد و كلي جستجو كرديم و به نتيجه نرسيديم گوش نمي كني پس بگرد تا پيدا كني. :wink:
فقط پيدا كردي ما رو هم خبر كن! :mrgreen:

IVAN
06-08-2005, 12:42
سلام اينو من قبلا يه تاپيك زده بودم كه به نتيجه اي نرسيد .
اگه پيدا كردي حتما اينجا اعلام كن :wink: :wink: