PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد باز کردن فایل های txt در گوشی k750

majids
03-05-2007, 14:48
تو رو خدا کمکم کنید من نمیتونم فایل های txt که از بقیه گوشیها برام فرستاده میشه و در صفحات وب ذخیره میشه رو باز کنم یعنی باز میشه ولی فقط حرف اول متن رو میشه خوند با برنامه ورد موبایل هم نتونستم باز کنم

هرکی میتونه کمکم کنه از همتون ممنونم

FreeMagic
04-05-2007, 00:39
خود گوشی فایل های TXT رو می شناسه
اگه فارسی بوده باشه ممکنه گوشی برای اجراش مشکل داشته باشه
در ضمن با برنامه MobyExplorer هم می تونی اجراشون کنی

d_oxid
04-05-2007, 17:54
آقا منم این مشکلو دارم....فقط حرف اولو نشون میده...منم موبی اکسپلورر استفاده کردم ولی درد سره

FreeMagic
05-05-2007, 01:10
جاوا این مشکلات رو هم داره دیگه
هرکی خربزه می خوره پای لرزشم می ایسته

D E V I L
05-05-2007, 22:53
اين به خاطره اينه كه اندازه فايلت بزرگه.دو راه داري:
1-فايلو تقسيم ميكني به فايلهاي كوچكتر
2-با برنامه mobyexplorer فايلها رو باز ميكني.
راه سومي هم هست؟!
فايلها رو ميريزي رو كامپيوتر با notepad بازش ميكني!
موفق باشيد

d_oxid
06-05-2007, 19:56
نه...اگه یک کلمه هم باشه بازم فقط حرفاولشو نشون میده

majids
08-05-2007, 01:28
ممنون از کمک همگی
نمیدنم چرا وقتی فایل های نت رو با هر سایزی از روی کامپیتر میریزم اجرا میکنه ولی اینا رو نه

rezakf
10-05-2007, 11:09
حالا كه صحبت از اين شد منم يه مشكل دارم كه فايلهاي TXT با فونت فارسي رو كه رو گوشي باز ميكنم متن فارسي رو به زبان ماشين نشون ميده و نميتونم اونا بخونم هرچي با word هم تبديلشون كردم به Html وغيره جواب نداد .

با Moby explorer هم همونجوري نشون داد .

rezakf
11-05-2007, 23:54
اين تاپيك رفته بود به صفحه دوم و ديگه كسي نميديدش تا جواب بده . . . آووردمش صفحه اول شايد اساتيد و يا ديگران بتونن راهنماييي كنن .

لطفاً اگه كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره دريغ نكنه

nakhordemast
13-05-2007, 19:08
اين تاپيك رفته بود به صفحه دوم و ديگه كسي نميديدش تا جواب بده . . . آووردمش صفحه اول شايد اساتيد و يا ديگران بتونن راهنماييي كنن .

لطفاً اگه كسي اطلاعاتي در اين زمينه داره دريغ نكنه

اين گوشي يونيكد رو باز ميكنه بايد فرمت تكست ها UTF-8 باشه اما چجوريشو نميدونم:41:

D E V I L
13-05-2007, 21:32
اين گوشي يونيكد رو باز ميكنه بايد فرمت تكست ها UTF-8 باشه اما چجوريشو نميدونم:41:

با يونيكد هم كار نميكنه.من با برنامه mobyexplorer فايلهاي متني فارسي رو باز ميكنم ولي درست نشون نميده.روي يونيكد تنظيم كردم حروف فارسي رو نشون داد ولي به هم نچسپيده بودند.موقع ذخيره فايل تو كامپيوترم با يونيكد ذخيره كردم بازم جواب نداد.:41:
بيخودي زور نزنيد فايده نداره:13:

nakhordemast
13-05-2007, 22:49
تو رو خدا کمکم کنید من نمیتونم فایل های txt که از بقیه گوشیها برام فرستاده میشه و در صفحات وب ذخیره میشه رو باز کنم یعنی باز میشه ولی فقط حرف اول متن رو میشه خوند با برنامه ورد موبایل هم نتونستم باز کنم

هرکی میتونه کمکم کنه از همتون ممنونم

بذار ببنم اصل قضيه چيه.... هي اومديم تز ميديم
آقا كي گفته تكست رو باز نميكنه؟
فايل تكست از تو كامپيوتر بريز تو گوشيت مثل آب خوردن باز ميكنه
اين دوستمون ميگه فايل هايي كه از گوشي هاي ديگه دريافت ميكنه رو نميتونه باز كنه. خوب اگر فايل هاي تكست كه معلوم نيست كه آيا واقعا ساختار استاندارد تكست دارن يا نه يا اصلا تكست هستن يا نه و توسط گوشي هاي ديگه توليد ميشن رو باز مي كرد جاي تعجب داشت .
گوشي هاي سوني اريكسون txt و حتي html و xhtml و wap رو باز ميكنن من خودم تست كردم . مشكل از فايلتونه كه باز نميشه :27:

majids
14-05-2007, 01:52
ایول دستت درد نکنه درست گفتی همینطوره وقتی همون فایل گوشی هی دیگه رو روی کامپیوتر باز میکنم به صورت تکتس میشه و خونده هم میشه خودم هم که از کامپیوتر تکتس میریزم تو گوشی باز میشه ولی نمیدونم مشکلش چییه این فایلهای که از گوشی های دیگه سند میشه فکر کنم از گوشی های نوکیا سند میشه که میره تو صفحات وب

CD-RW
14-05-2007, 14:53
فقط یونیکد بودن کافی نیست باید ساپورت چپ به راست رو هم داشته باشه تازه اگر اون رو هم داشته باشد باید فونتهای تروتایپ (True type) رو هم بشناسه
علاوه بر اونها باید کتابخونه فونتش حروف کوچیک فارسی رو هم داشته باشه
دیگه والا عقل ما بیشتر از این چیزها قد نداد , اگه بدرد نخورده ما شرمنده ایم

nakhordemast
14-05-2007, 16:12
ایول دستت درد نکنه درست گفتی همینطوره وقتی همون فایل گوشی هی دیگه رو روی کامپیوتر باز میکنم به صورت تکتس میشه و خونده هم میشه خودم هم که از کامپیوتر تکتس میریزم تو گوشی باز میشه ولی نمیدونم مشکلش چییه این فایلهای که از گوشی های دیگه سند میشه فکر کنم از گوشی های نوکیا سند میشه که میره تو صفحات وب

اين نوكيا هيچيش به آدميزاد نبرده

rezakf
14-05-2007, 17:47
بذار ببنم اصل قضيه چيه.... هي اومديم تز ميديم
آقا كي گفته تكست رو باز نميكنه؟
فايل تكست از تو كامپيوتر بريز تو گوشيت مثل آب خوردن باز ميكنه
اين دوستمون ميگه فايل هايي كه از گوشي هاي ديگه دريافت ميكنه رو نميتونه باز كنه. خوب اگر فايل هاي تكست كه معلوم نيست كه آيا واقعا ساختار استاندارد تكست دارن يا نه يا اصلا تكست هستن يا نه و توسط گوشي هاي ديگه توليد ميشن رو باز مي كرد جاي تعجب داشت .
گوشي هاي سوني اريكسون txt و حتي html و xhtml و wap رو باز ميكنن من خودم تست كردم . مشكل از فايلتونه كه باز نميشه :27:

آقا فايل هاي تكست رو باز ميكنه البته انگليسي رو و ما منظورمون فايلهاي تكست فارسي هستش كه اونا رو باز ميكنه ولي به زبون ماشين نشون ميده

البته بقول بعضيها ممكنه از يونيكد باشه كه ساپورت نميكنه

majids
15-05-2007, 08:57
سلام بابا همون انگلیسی رو هم باز نمیکنه فقط حرف اول رو نشون میده

یونیکد چیه میشه بیشتر توضیح بدین ممنون از همگی عزیزان راستی نمیشه یه برنامه نصب کرد که مثل خودش تکتس بنویسه و یا مثل صفحات وب خودش ذخیره کنه ؟

CD-RW
15-05-2007, 15:39
سلام بابا همون انگلیسی رو هم باز نمیکنه فقط حرف اول رو نشون میده

یونیکد چیه میشه بیشتر توضیح بدین ممنون از همگی عزیزان راستی نمیشه یه برنامه نصب کرد که مثل خودش تکتس بنویسه و یا مثل صفحات وب خودش ذخیره کنه ؟

برو یه دونه PDA بخر اینقدر به گوشیت گیر نده , طفلک گناه داره .

khodaye_eshgh
15-05-2007, 23:29
salam age kasi inja hast man ye barname bara chat mikham bara k750 darin ?

rezakf
15-05-2007, 23:59
salam age kasi inja hast man ye barname bara chat mikham bara k750 darin ?

طبق قوانين انجمن لطف كنين فارسي تايپ كنين

بعدش هم سوالتونو در يه تاپيك جديد در صفحه اول مطرح كنين بهتره . . . زود تر به جواب ميرسين :20:

majids
16-05-2007, 23:56
سلام
من این فایلها رو تو گوشی 510 تست کردم رو اون حتی فارسی هم باز میشه ولی رو 750 باز نمیکنه شاید اشکال از مرورگر باشه کسی مرورگری نمیشناسه که کمک کنه
ممنون از همگی دوستان

CD-RW
17-05-2007, 08:37
باید موقع خرید یه تحقیق بکنید ببین برنامه به اسم Document Viewer داره یا نه , اگه داشت و پشتیبانی نکرد برمیگرده به سیستم عامل گوشی

majids
17-05-2007, 21:58
باید موقع خرید یه تحقیق بکنید ببین برنامه به اسم Document Viewer داره یا نه , اگه داشت و پشتیبانی نکرد برمیگرده به سیستم عامل گوشی

سلام ممنون از راهنماییت دوست عزیز این برنامه رو تو کدوم قسمت باید پیدا کنم منوی گوشیم فارسیه ؟

majids
21-05-2007, 21:55
کسی چیز دیگه ای بلد نیست اگه گوشی رو آپ کنم درست نمیشه ؟ کسی نمیدونه

CD-RW
22-05-2007, 13:33
سلام ممنون از راهنماییت دوست عزیز این برنامه رو تو کدوم قسمت باید پیدا کنم منوی گوشیم فارسیه ؟

باید توی سایتهایی که مشخصات گوشی ها رو نوشته دنبالش بگردی , توی خود گوشی که همچین چیزی نداره .
مثلا برو در مورد نوکیا 9300 رو ببین

majids
23-05-2007, 18:15
کسی نیست که این فایلها رو گوشیش جواب بده یه بدی دیگه هم که داره اینه که فایل های متنی که میفرستم رو نوکیا نمیشه خوند تبدیل میشه به یه سری کد