PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : crystal report

peikesaba
03-05-2007, 14:12
سلام
من نرم افزار کریستا ل ریپورت را می خواهم که می تواند گزارشهای مورد نیاز را در بانکهای اطلاعاتی طراحی و ایجاد کنه لطفا اول بگین حجمش چقدره آخه من سرعت اینترنتم خیلی پایین است . ممنون

WooKMaN
03-05-2007, 14:47
Crystal Reports XI Developer Ed

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

519.69MB

خیلی کمه ... :27:

peikesaba
03-05-2007, 23:07
با سلام و تشکر
من به ادرسی که داده بودید رفتم ولی انگار داشتم دور سرم می چرخیدم ایا باید برای دانلود نرم افزار از سایت دانلود دات کام حتما عضو شد ؟ راستی چند نمونه از این نرم افزار با پسوند های مختلف بود مثلا پسوند یکیشون filio بود من باید کدوم یکی را دانلود کنم
ممنون

WooKMaN
03-05-2007, 23:11
جدی !؟

روی عبارت Download Now کلیک کن ... حله ...

;)

peikesaba
03-05-2007, 23:22
با سلام و تشکر
من به ادرسی که داده بودید رفتم ولی انگار داشتم دور سرم می چرخیدم ایا باید برای دانلود نرم افزار از سایت دانلود دات کام حتما عضو شد ؟ راستی چند نمونه از این نرم افزار با پسوند های مختلف بود مثلا پسوند یکیشون filio بود من باید کدوم یکی را دانلود کنم
ممنون
این هم که میگین زدم ولی ادرس ایمیل می خواست و یک فرم که باید اطلاعات را وارد می کردم یعنی تا عضو نشم امکان دانلود وجود نداره؟

WooKMaN
03-05-2007, 23:59
با سلام و تشکر
ممنون
این هم که میگین زدم ولی ادرس ایمیل می خواست و یک فرم که باید اطلاعات را وارد می کردم یعنی تا عضو نشم امکان دانلود وجود نداره؟
عزیزدل من همین الان تستیدم ، کار میکنه ...

فقط وقتی روی Download Now کلیک کردی کافیه 10 ثانیه صبر کنی ...

صفحه دانلود نمایش داده میشه ...

;)