PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن ویروس در حالت safe mode

mefmef
03-05-2007, 11:23
دوستان کسی می تونه توضیح بده چطور می شه در حالت safe mode ویروسها را پاک کرد البته برای یک مبتدی

mefmef
04-05-2007, 00:54
کسی نمی تونه کمک کنه؟

vtn54
04-05-2007, 01:40
دوست عزیز

در حالت Safe Mode ویندوز فقط با درایورهای مورد نیازش برای بوت شدن بالا می آید و خیلی از سرویسهای غیرضروری

خود ویندوز غیرفعال می شوند در ضمن برنامه هایی که معمولا با بوت شدن ویندوز آغاز به کار می کنند ( مانند آنتی

ویروسها و فایروالها و... و البته ویروسها ) در این حالت موقع شروع به کار ویندوز دیگر آغاز به کار نمی کنند .بنابراین در این

حالت تقریبا اکثر ویروسها در حالت غیرفعال قرار دارند ( این البته در مورد بعضی ویروسها صدق نمی کند ) و خیلی راحتتر

می شود انها را پاک کرد .اگر شما در حالت معمولی نتوانید ویروسها را پاک کنید ( به صورت دستی یا با انتی ویروس )

می توانید این کار را در حالت Safe Mode امتحان کنید .

mefmef
04-05-2007, 08:44
vtn 54
ممنون از راهنمایی شما

mefmef
04-05-2007, 13:15
vtn 54
ببخشید تو پست قبلی فرصت نداشتم سوالم را بپرسم حالا می پرسم
تو یکی از تاپیکها دیدم یکی از دوستان نوشته بود که در حالت safe mode با نت پد ویروس را باز کردم واونو پاک کردم ولی باز هم مشکلش حل نشده منظور من این بود که چطور می شه در حالت safe mode وبا استفاده از نت پد اینکار را انجام داد .یعنی پاک کردن ویروسها.

vtn54
04-05-2007, 18:05
دوست عزیز

این کار بیهوده ای است وقتی ویروس فعال است اگر شما فایلهای آن را حذف کنید آن را دوباره می سازد بعضی از

دوستان محتوای فایل را تغییر می دهند تا ویروس فریب بخورد ولی چون خود ویروس همچنان فعال است ( کلیدهای

رجیستری یا یک فایل دیگر ) این کار بیهوده است .راه حل پاک کردن کامل تمامی آپار یک ویروس است .

mefmef
04-05-2007, 18:42
ممنون از راهنمایی شما