PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Multi Quote

soldier
02-05-2007, 23:32
سلام

لطفآ در این مورد توضیحی بدید. چون خیلی سعی کردم

و نتونستم ازش استفاده کنم. و همیشه مجبورم چند پست بزنم.

منتظرم.

بای

WooKMaN
02-05-2007, 23:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

mir@
02-05-2007, 23:42
سلام

هر پستی که می خواهید نقل قول کنید دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون رو میزنید تا به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبدیل بشه.

بعد که تمام پست های موردنظر رو (در صفحات مختلف هم امکان پذیره) انتخاب کردید، دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرین پست انتخاب شده یا دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو فشار بدید.

در صفخه باز شده تمام پستهای مورد نظر وجود دارند. میتونید بینشون (برای هر پست) یا آخر کل اون متن موجود بنویسید.

ارادتمند :11:

soldier
02-05-2007, 23:47
سلام

هر پستی که می خواهید نقل قول کنید دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون رو میزنید تا به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبدیل بشه.

بعد که تمام پست های موردنظر رو (در صفحات مختلف هم امکان پذیره) انتخاب کردید، دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخرین پست انتخاب شده یا دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو فشار بدید.

در صفخه باز شده تمام پستهای مورد نظر وجود دارند. میتونید بینشون (برای هر پست) یا آخر کل اون متن موجود بنویسید.

ارادتمند :11:
سلام امیر جان

تشکر . کامل و عالی بود.

موفق باشی

soldier
02-05-2007, 23:50
سلام

این هم برای امتحان.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)
ووکمن جون تشکر اما کمی ناقص بود.

سلام

لطفآ در این مورد توضیحی بدید. چون خیلی سعی کردم

و نتونستم ازش استفاده کنم. و همیشه مجبورم چند پست بزنم.

منتظرم.

بای

مشکلم حل شد. از همه ممنونم