PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن پسورد Administrator از داخل ویندوز

Evil Boy
02-05-2007, 18:43
چجوری میشه پسورد Administrator رو از داخل ویندوز Xp حذف کرد مخصوصا اگر یک یوزر Limited داشته باشیم (فقط از داخل ویندوز)

payam2200#
02-05-2007, 20:08
حالت معمولی رو می دونم اگه یکی لیمیت رو میدونه بگه :
بر روی مای کامپیوتر راست کلیک کن MANAGE در پنجره ی باز شده Local user and groupe را بزن و بعد USER در این پنجره باید تمام یوزرهای خودتو ببینی بعد دوباره راست کلیک و سپس Set password و Procees را بزن و پسورد خود را وارد کن !!!:)

mehdi_halla
03-05-2007, 00:30
چجوری میشه پسورد Administrator رو از داخل ویندوز Xp حذف کرد مخصوصا اگر یک یوزر Limited داشته باشیم (فقط از داخل ویندوز)
از طریق فلاپی یا سی دی اگه می خوای من می تونم کمکت کنم .حتی با این روش می شه اگه پسورد ADMIN در حد6-7 حرف باشه سه سوته اونو پیدا کرد و نیازی به حذف اون پسورد هم نباشه (آدم ضایع نشه!:31: ).

Evil Boy
03-05-2007, 11:04
حالت معمولی رو می دونم اگه یکی لیمیت رو میدونه بگه :
بر روی مای کامپیوتر راست کلیک کن MANAGE در پنجره ی باز شده Local user and groupe را بزن و بعد USER در این پنجره باید تمام یوزرهای خودتو ببینی بعد دوباره راست کلیک و سپس Set password و Procees را بزن و پسورد خود را وارد کن !!!:)

دوست عزیز من دو تا یوزر دارم یکی Admin که پسورد داره و یکی هم Limited که از داخل لیمتد نمیشه پسورد ادمین رو حذف کرد یا یک یوزرد جدید ساخت

از طریق فلاپی یا سی دی اگه می خوای من می تونم کمکت کنم .حتی با این روش می شه اگه پسورد ADMIN در حد6-7 حرف باشه سه سوته اونو پیدا کرد و نیازی به حذف اون پسورد هم نباشه (آدم ضایع نشه!:31: ).

این سیستم با سی دی مشکل داره. اگر با فلاپی امکان برداشتم پسورد ادمین هست لطفا بگید چجوری.

اگر هم بشه اگر داخل یوزر Limited یک یوزر جدید ساخت که دیگه موضیح کاملا حله
ممنون

shahin666
03-05-2007, 11:21
دوست عزيز اين تاپيك رو بيبينيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه Active Password Changer كه دوست خوبمون wookman معرفي كرده
برنامه خوبيه با فلاپي هم كار ميكنه

Evil Boy
03-05-2007, 12:33
من دیسکتش رو با این نرم افزار ساختم ولی طرز کارش نمی دونم اگر طرز کارشو بلدین یک راهنمایی بکنید
ممنون

shahin666
03-05-2007, 13:00
دوست عزيز وقتي برنامه رو نصب كرديد تو پوشه برنامه يه فايل pdf هست كه كاملا برنامه رو
توضيح داده از نصب برنامه تا مراحل ساخت ديسكت ، گزينه هاش و همه كارهاي كه بايد انجام بديد

whisper
03-05-2007, 13:28

میشه خواهش کنم برنامه رو بزارید چون من هم محدود هستم و نباید پسورد سیستم هم پاک شه چون ضایع میشم :5:

Evil Boy
03-05-2007, 15:42
پس ظاهرا من مراحل رو درست رفتم چون هیچ درایوی رو به من نشون نداد و مثل اینکه این نرم افزار هم کار نمی کنه.
قبلا یک نرم افزار دیده بودم که تمام پسوردهای ویندز از جمله Admin رو نشون می داد ولی اسمش یادم نیست اگر کسی اسمش یا لینکی ازش داره لطفا بزاره
ممنون

mehdi_halla
03-05-2007, 15:51
میشه خواهش کنم برنامه رو بزارید چون من هم محدود هستم و نباید پسورد سیستم هم پاک شه چون ضایع میشم :5:
برنامه در این رایطه زیاده .مثلا یکیش اینه که من خودم ازش استفاده کردم
Proactive Windows Security Explorer
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نکته رو لازمه بگم که شما با یوزر Limited نمی تونی احتمالا این برنامه رو نصب کنی .پس چاره چیه؟
شما باید این برنامه رو تو یه سیستم دیگه که Admin بتونی وارد شی ، نصب واجرا کنی .بعد اون فایل Sam
رو به آدرس C:/windows/system32/config به این برنامه بدی تا پسورد یوزرت رو بده.
حالا یه مشکل دیگه هم داریم اینکه این فایل Sam رو زمانی که ویندوز بوت شده نمی تونیم کپی کنیم تا از اون رو یه سیستم دیگه استفاده کنیم.
راه حلش اینه که ما باید از طریق داس این کارو انجام بدیم.ولی ممکنه که سیستم درایو NTFS باشه
اگه اینجوری بود باید از برنامه مخصوص دسترسی به درایو NTFS از طریق داس( NTFS reader ) استفاده کنی.

اگه بقیه شو نتونستی انجام بدی بگو تا بنویسم.
موفق باشی.

shahin666
03-05-2007, 19:38
Evil Boy دوست عزيز گفتيد هيچ درايوي رو بهتون نشون نداد !!
يعني بعد از درست كردن فلاپي و بعد از اينكه سيستم از روي فلاپي بوت شد بعد 3 گزينه هست
كه شما بايد گزينه اول رو انتخاب كنيد تا درايو هاي شما رو نشون بده اگر اينجوري نيست پس شما مراحل رو درست نرفتيد
ولي من ديسكت رو درست كردم باهاشم اومدم بالا درايو هامو بهم نشون داد بعد هم درايو ويندوزم sam و... البته من ديگه جلوتر نرفتم
مهدي جان به جاي اين همه دردسر براي نصب برنامه و خوده برنامه و اجراش خوب از برنامه هاي مثه DreamPackPL يا Reset XP Administrator استفاده كنيم
كه فقط كافيه يه Image روي cd رايت كنيم و بعد هم با cd بيايم بالا همين

lprock
11-05-2007, 08:33
Evil Boy دوست عزيز گفتيد هيچ درايوي رو بهتون نشون نداد !!
يعني بعد از درست كردن فلاپي و بعد از اينكه سيستم از روي فلاپي بوت شد بعد 3 گزينه هست
كه شما بايد گزينه اول رو انتخاب كنيد تا درايو هاي شما رو نشون بده اگر اينجوري نيست پس شما مراحل رو درست نرفتيد
ولي من ديسكت رو درست كردم باهاشم اومدم بالا درايو هامو بهم نشون داد بعد هم درايو ويندوزم sam و... البته من ديگه جلوتر نرفتم
مهدي جان به جاي اين همه دردسر براي نصب برنامه و خوده برنامه و اجراش خوب از برنامه هاي مثه DreamPackPL يا Reset XP Administrator استفاده كنيم
كه فقط كافيه يه Image روي cd رايت كنيم و بعد هم با cd بيايم بالا همين

سلام منم عضو ببینم shahin جون اگر کامپیوتر لیمیت باشه و فقط یه یوزر general داشته باشه که اجازه نصب برنامه نمیده چجوری میشه این برنامه های DreamPackPL يا Reset XP Administrator رو اجرا کرد
این سایت دانشگاه دهن منو .... میخوام bearshare نصب کنم