PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیر نویس فارسی برای divx

mehran_storm
02-05-2007, 11:37
سلام دوستان میشه یه برنامه ساده معرفی کنین که بشه ساب تایتل فارسی به divx اضافه کرد؟ ضمناً من خیلی تو این کار مبتدی هستم. فقط تونستم ساب تایتل فارسی از سایت opensubtitels.org دانلود کنم بقیشو بلد نیستم :دی ممنون میشم اساتید یه آموزشی بدن.

nw_nk
02-05-2007, 12:46
سلام دوستان میشه یه برنامه ساده معرفی کنین که بشه ساب تایتل فارسی به divx اضافه کرد؟ ضمناً من خیلی تو این کار مبتدی هستم. فقط تونستم ساب تایتل فارسی از سایت opensubtitels.org دانلود کنم بقیشو بلد نیستم :دی ممنون میشم اساتید یه آموزشی بدن.

منظورتون از اضافه کردن چیه؟

میخواهی ساب تایتل رو , رو فیلم Convert کنی یا فقط میخواهی هنگام پخش نمایش داده بشه؟

mehran_storm
02-05-2007, 13:12
منظورتون از اضافه کردن چیه؟

میخواهی ساب تایتل رو , رو فیلم Convert کنی یا فقط میخواهی هنگام پخش نمایش داده بشه؟

راستشو بخواین من مبتدی هستم :دی فقط میخواستم فیلم رو با زیر نویس فارسی تماشا کنم. یک دنیا ممنون میشم منو راهنمایی کنید.:11:

nw_nk
02-05-2007, 13:24
راستشو بخواین من مبتدی هستم :دی فقط میخواستم فیلم رو با زیر نویس فارسی تماشا کنم. یک دنیا ممنون میشم منو راهنمایی کنید.:11:

یکی از ابزارهای درون بسته K-Lite برای اینکار هست! K-Lite رو نصب کن و فقط کافیه که فایل زیرنویس درون فلدر فیلم باشه! اونوقت تو Windows Media Player زیرنویسش هم نمایش داده میشه!

راستی پسوند فیلمت چیه؟ AVI ؟ پسوند زیرنویست چیه؟ SRT ؟

farhadd
02-05-2007, 20:02
كسي ميتونه بگه اين زيرنويسها رو از چه جايي ميشه گير آورد؟

Hossein_Bahal
02-05-2007, 20:16
كسي ميتونه بگه اين زيرنويسها رو از چه جايي ميشه گير آورد؟
دو تا سايت خوب در اين مورد كه زيرنويس فارسي هم دارند :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MB_Danger
02-05-2007, 23:38
سلام ...

این تاپیک به بخش " در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " منتقل شد .

موفق باشید .

WooKMaN
02-05-2007, 23:54
اینو تست کن ...

Super DVD Creator 9.30.22

Create DVD, SVCD, VCD, from RM, Wmv, Asf, Avi, Divx, Mpeg file with Super DVD Creator. Convert RM, Asf, Wmv, Avi, Divx, Mpeg file to Mpeg (PAL / NTSC) or batch convert all movies direct to DVD or VCD SVCD. It is extremely easy and fast, well, that depends on the resources of your computer. When creating DVDs, you can choose between three conversion engine and output type: PAL or SECAM. You may choose to 1:1, 4:3 or 16:9 image ratio settings, add letter box, autosplit DVD chapters, add DVD menu and setup subtitles

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6.9MB

;)

mehran_storm
03-05-2007, 01:26
خیلی ممنون از راهنمایی همگی .k-lite برا من کار کرد. ولی یه مشکلی هست. نمیدونم چرا این زیر نویس به صورت فارسی نمایش داده نمیشه و یه حروفی رو به این صورت نشون میده : :˜ÇÑí ÇÒ
åæÔíÏÑ ÇíáÏÇÑí fi به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ از فونت یا encoding یا مربوط به چیز دیگه ای میشه؟

Ali_k
03-05-2007, 08:14
اینجا را یه نگاه بنداز:

jooya
03-05-2007, 08:25
خیلی ممنون از راهنمایی همگی .k-lite برا من کار کرد. ولی یه مشکلی هست. نمیدونم چرا این زیر نویس به صورت فارسی نمایش داده نمیشه و یه حروفی رو به این صورت نشون میده : :˜ÇÑí ÇÒ
åæÔíÏÑ ÇíáÏÇÑí fi به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ از فونت یا encoding یا مربوط به چیز دیگه ای میشه؟

آره مشکل از encoding من خودم از این روش استفاده میکم ولی باید روش بهتری هم باشه .

توی ورد بازش کن معمولآ با arabic windows درست نشون میده بعد کپی، پیست بکن توی یه فایل txt و توی encoding هم utf-8 رو انتخاب بکن و با پسوند srt یا هر چی که قبلآ بود سیو کن . مشکلت حل میشه .