PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوتيبل هارد 80 گيگابايت

XYZ2007
01-05-2007, 23:22
سلام دوستان من مي خواستم ويندوز ME نصب كنم نياز به بوتيبل مخصوص هارد 80 گيگابايت لازم دارم لطفاً برام فايلش رو بزاريد

متشكرم....

WooKMaN
02-05-2007, 09:20
سلام دوستان من مي خواستم ويندوز ME نصب كنم نياز به بوتيبل مخصوص هارد 80 گيگابايت لازم دارم لطفاً برام فايلش رو بزاريد

متشكرم....

عزيزدل بوتيبل هارد 80GB يعني چي !؟ :18:

XYZ2007
02-05-2007, 15:40
سلام دوست خوبم ببين من يه مشكل دارم وقتي ميخوام ويندوز me نصب كنم به من ميگه پارتيشنت NTFS خوب.

بعد ميخوام Fdisk كنم فقط 10 گيگابايت رو ميشناسه به خاطر همين بايد بوت مخصوص هارد 80 گيگ داشته باشم تا بتونم ويندوز ME نصب كنم اگه داري برام فايلشو بزار .

خلاصشو بگم ميخوام آريانپور نصب كنم تو XP مشكل ساز ميشه و با تنظيماتي كه ميكنم فارسي نويسي رو ديگه نميشه انجام داد به همين خاطر ميخوام در ويندوز ME نصبش كنم.

متشكرم.............

baharan_2122
02-05-2007, 17:49
سلام دوست خوبم ببين من يه مشكل دارم وقتي ميخوام ويندوز me نصب كنم به من ميگه پارتيشنت NTFS خوب.

بعد ميخوام Fdisk كنم فقط 10 گيگابايت رو ميشناسه به خاطر همين بايد بوت مخصوص هارد 80 گيگ داشته باشم تا بتونم ويندوز ME نصب كنم اگه داري برام فايلشو بزار .

خلاصشو بگم ميخوام آريانپور نصب كنم تو XP مشكل ساز ميشه و با تنظيماتي كه ميكنم فارسي نويسي رو ديگه نميشه انجام داد به همين خاطر ميخوام در ويندوز ME نصبش كنم.

متشكرم.............

دوست عزیز
سلام
شما نیاز به هیچگونه بوتیبل ندارید :31:
در حقیقت شما نیاز دارید که ویندوزی مثل 98 یا me نصب کنید و برای نصب این ویندوزها شما بایستی با fat16 یا fat32 کار کنید برای این کار هم شما بایستی تمام پارتیشن بندی خودتان را به هم بریزید که تمام اطلاعاتتان از بین خواهد رفت مگر با برنامه های خاص مثل پارتیشن مجیک و یا . . . .اما من به شما توصیه می کنم که از خیر این دیکشنری بگذرید و از babylon استفاده کنید
این کار یه کم خطرناکه
موفق باشید.:46: