PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در دسترسی به فایلها در پارس اسپیس

dkhx2000
30-04-2007, 19:23
سلام
من یه اکانت پارس اسپیس دارم که توی اون فایلهایی رو آپلود کردم فقط می مونه اینکه چطوری در اختیار کسی قرار بدم یا اینکه چیکار کنم که آقای x به بعضی از اطلاعاتم دسترسی داشته باشه
یه راهنمایی هم خود سایت داشت که نوشته بود :

چرا محتويات پوشه من قابل نمايش نيست ؟
به علت حفظ حريم خصوصي اعضا قابليت مشاهده فايل هاي کاربران ( قابليت Directory browsing ) به صورت پيش فرض غير فعال شده به همين دليل وقتي شما به آدرس شخصي خود مراجعه مي کنيد تمامي فايل ها و پوشه هاي شما نمايش داده نمي شود. براي رفع اين مشکل و اگر مي خواهيد وقتي به آدرس شخصي خود مراجعه مي کنيد اين پيغام خطا مشاهده نشود شما بايد يک صفحه اصلي html طراحي کنيد و در پوشه اصلي خود آپلود کنيد. مي توانيد در اين صفحه به فايل هاي مورد نظر لينک دهيد تا ساير کساني که به صفحه شما مراجعه مي کنند بتوانند فايل هاي مورد نظر را دانلود کنند. توجه داشته باشيد نام فايل صفحه اصلي index.html بايد باشد. هنگامي که شخصي به آدرس شما مراجعه مي کند اين صفحه نمايش داده مي شود. به زودي قابليت فعال يا غير فعال کردن directory browsing به عهده کاربران خواهد شد.

ولی من که در این زمینه زیاد بلد نیستم نمی دونم دقیقا باید چیکار کنم
اگه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم.
با تشکر

havva
01-05-2007, 03:20
برا من هم مشكلي شبيه اين هست ميه دسترسي به محتوا اين پوشه ممكن نست ببينيد خودتون

parsaspace.com/bme

dkhx2000
09-05-2007, 02:53
كسي نيست كمك كنه
خيلي لازمه ها

mrmmnb
09-01-2008, 18:51
کسی میتونه یه دعوتنامه برا ما بفرسته؟
morema2007@yahoo.com

K A R I M I
09-01-2008, 22:20
سلام
من یه اکانت پارس اسپیس دارم که توی اون فایلهایی رو آپلود کردم فقط می مونه اینکه چطوری در اختیار کسی قرار بدم یا اینکه چیکار کنم که آقای x به بعضی از اطلاعاتم دسترسی داشته باشه
یه راهنمایی هم خود سایت داشت که نوشته بود :

ولی من که در این زمینه زیاد بلد نیستم نمی دونم دقیقا باید چیکار کنم
اگه یکی راهنمایی کنه ممنون میشم.
با تشکر
دوست عزیز ،
منظور این هست که شما مثلا با فرانت پیج یک صفحه به نام index.html درست کنید و تک تک برنامه هایی رو که تو فضاتون آپلود کردید رو تو صفحه ذکر کنید ...
به طور واضح تر میشه مثل طراحی یک صفحه از سایت مثلا شما فایل x.rar رو آپلود کردید بدین منظور شما تو صفحه ای که میخواهید طراحی کنید مینویسید x.rar و با استفاده از هایپر لینک اون رو به فایلی که تو فضاتون آپلود کردید متصل میکنید ...
اینجوری هر کس که با آدرس دامین فرعی شما در پارسا بیاید x.rar رو مشاهده کرده و با کلیک بر روی اون اون فایل رو دانلود میکنه ، حال اگر بخواهید روی صفحتون پسورد بزارید میتونید از برنامه هایی که این کار رو انجام میدند استفاده کنید ...