PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک طرح ( نامه کوفی ) یا آموزش ساخت آن ...

Mahmood_N
30-04-2007, 00:05
سلام
من برای ساخت یک نرم افزار به یک طرح که یک نامه کوفی هست نیاز دارم ، درواقع یک طومار که به صورت Roll ( از دوطرف به بالا و پایین ) باز میشه ... ( فکر کنم منظورم رو خوب گفته باشم ) ، درواقع نامه هایی که مثلا توی فیلمهای قدیمی مثلا فیلم " امام علی " بود ( احتمالا باید دیده باشید ) ...
راستش خودم یدونه درست کردم ولی اصلا جالب نشد ، من این عکس رو برای زمینه یک نرم افزار می خوام و باید به صورت بیت مپ ( BMP ) باشه ...
به هر حال اگه کسی کمکم کنه یا آموزش ساخت یه همچین چیزی رو بزاره خیلی ممنون میشم ...

با تشکر از دوستان ...

موفق باشید و منتظرم ...

محمد گل
30-04-2007, 00:21
سلام
دوست عزیز اگه میشه نمونه کار خودتو بزار
تا از روی اون درست کنم

Saeed kmss-D
30-04-2007, 15:02
نميشه از عكس استفاده كني.
من چند تا عكس درباره همين طومارا داشتم.
اگه خواستي برات پيدا ميكنم.

ولي با اين اكشن كه برات آپلود كردم حتما كارت راه ميفته:

دانلود اكشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از دانلود اونو از زيپ دربيار و سپس فتوشاپ رو باز كن و به كادر اكشن برو (Window > Actions ) و روي اون مثلث كوچيك بالا سمت راست كليككن و گزينه load action رو انتخاب كن و اكشنت رو لود كن.
بعد اونو اجرا كن.

موفق باشي.

Mahmood_N
30-04-2007, 16:24
سلام دوستان ...
بابت جوابهاتون خیلی خیلی ممنونم ...
من یه چیزی شبیه به این می خوام :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این مایل هست ، من میخوام کاملا مستقیم ( حالا یه خورده هم مایل ) باشه ...

ببخشید که پررویی می کنم ولی چند تا درخواست داشتم : ( با عرض معذرت و تشکر فراوان )
1. عکس مستقیم و کمی هم مایل باشه به چپ
2. عکس باید Bmp باشه ( Bitmap )
3. گوشه ها ( حاشیه هاش ) یه حالت سوخته یا پارگی داشته باشه
4. وسط عکس چیزی ( افکتی ) نباشه ، چون دیده نمی شه و فقط حجمش می ره بالا ، ولی حاشیه هاش تا اونجایی که خودتون می تونید قشنگ و همونطور که در بالا گفتم سوخته یا پاره باشه ...

همین ...

بازم معذرت می خوام اگه پر رویی کردم ...
با تشکر ...

درضمن

نميشه از عكس استفاده كني.
من چند تا عكس درباره همين طومارا داشتم.
اگه خواستي برات پيدا ميكنم.

ولي با اين اكشن كه برات آپلود كردم حتما كارت راه ميفته:

دانلود اكشن

بعد از دانلود اونو از زيپ دربيار و سپس فتوشاپ رو باز كن و به كادر اكشن برو (Window > Actions ) و روي اون مثلث كوچيك بالا سمت راست كليككن و گزينه load action رو انتخاب كن و اكشنت رو لود كن.
بعد اونو اجرا كن.

موفق باشي.
ممنون ولی من تمام کارهام رو توی برنامم و جدا انجام می دم ولی چیزی که میخوام فقط یک عکس زمینه هست ...
و اون افکت باز شدن هم توی برنامه انجام میشه ...
البته شاید منظورتون رو بد فهمیده باشم ، اون Action برای این کار هست ؟ چون من نمی خوام که عکس اون افکت رو داشته باشه ، فقط میخوام یه زمینه باشه ...

ممنون و تشکر فراوان از همگی ...
امیدوارم همیشه موفق باشید ...

منتظرم و خدا حافظ ...

Saeed kmss-D
30-04-2007, 19:09
ممنون ولی من تمام کارهام رو توی برنامم و جدا انجام می دم ولی چیزی که میخوام فقط یک عکس زمینه هست ...
و اون افکت باز شدن هم توی برنامه انجام میشه ...
البته شاید منظورتون رو بد فهمیده باشم ، اون Action برای این کار هست ؟ چون من نمی خوام که عکس اون افکت رو داشته باشه ، فقط میخوام یه زمینه باشه ...

انقدر بايد ساده باشه؟؟؟
اين اكشن كه من گذاشتم مستقيم يه همچين چيزي ميسازه كه شما ميتوني از اون با هر فرمتي كه ميخواي ، چه براي پس زمينه و چه ... استفاده كني.
شما امتحان كن.

موفق باشي.

Mahmood_N
01-05-2007, 23:34
سلام
نه ، اصلا نیازی به این افکت نیست ، همه کارها با برنامه نویسیه ...
فقط یه عکس زمینه میخوام ، من این برنامه رو میهخوام برای جشنواره وزارت ارشاد بدم ، تا بیستم بیشتر فرصت ندارم !!
اگه یکی زحمت این کار رو بکشه خیلی ممنون میشم ، نامی هم از گرافیستهای سایت پی سی ورلد توی برنامه هست ( اگه یه نفر انجام بده ) ...

به هر حال منتظر جوابتون هستم ...

با تشکر ...
منتظرم و موفق باشید ...

Mahmood_N
02-05-2007, 17:38
سلام دوستان ...
کسی حاضر به همکاری نیست ؟ !

منتظرم ...

محمد گل
02-05-2007, 23:29
سلام
من عکس رو دیدم
سعی میکنم
یه کار برات کنم
ولی قول حتمی نمیدم

Mahmood_N
03-05-2007, 12:23
سلام

سلام
من عکس رو دیدم
سعی میکنم
یه کار برات کنم
ولی قول حتمی نمیدم
خیلی خیلی ممنوم ، خیلی خوشحالم کردی ...
فقط یه چیز رو خیلی تاکید کنم این که نمی خوام مثل اون عکس مایل باشه ، می خوام صاف باشه !

ببخشید که پر رویی می کنم ولی خیلی برام مهمه ...

منتظرت هستم و موفق باشی ...

Mahmood_N
05-05-2007, 21:40
سلام دوست عزیز ...
می خواستم بدونم که کار در چه مرحله ای هست ، اصلا تصمیم گرفتی که درستش کنی ؟
چون من برنامم دیگه تقریبا تمومه و فقط همین قسمتش مونده و میخوام که ارسالش کنم ...

به هر حال خبرش رو بهم بده ...
البته یه امیدوارم حرفهایی که زدم پر رویی به حساب نیان !!

در هر صورت موفق باشی و منتظرم ...