ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نرم افزار ميشناسين كه بدرد معرفي نرم افزار به ديگران بخوره ( همون دموي برنامه )

sadia
29-04-2007, 14:24
دوستاي گلم سلام ...
يه نرم افزار ساده ميشناسين كه بدرد معرفي نرم افزار به ديگران بخوره ( در واقع نميخوام طرف برنامه رو نصب كنه چون سرور ميخواد و دنگ و فنگ نصب sql و ... داره ) يه حالت فيلمبرداري از كارايي كه دارم الان رو سيستم انجام ميدم رو داشته باشه . من Netscap رو شنيدم خوبه ولي استفاده و دانلودش ميسر نشد .
منتظرتونم مهربونا ...

kasra_khan2003
29-04-2007, 20:01
بستگی داره چقدر بخوای وقت صرف کنی!!! مثلا می تونی از کارات هی عکس بگیری ( بلدی که از Desktop عکس بگیری که؟) بعد با Power Point که مخصوص همین کاره برو یه Slide Show بساز وخودت از روش توضیح بده! یا یه Desktop Recorder دانلود کن، از کارات فیلم بگیر بعد با نرم افزاری مثل Swish که کار باهاش هم راحت هست و زود یاد می گیری فایل فیلم رو اضافه کن و یکم ژیگول میگول بهش اضافه کن خوب می شه! من حتی یه بار یکی از اینا رو دیدم که با HTML ساخته بود!!! نبوغ به خرج بدی چیزه خوبی در میاد

Mitibob
30-04-2007, 16:34
را تجاریش اینه که Prorotype بنویسی!

یعنی Interface برنامه رو به همراه Dataset های fake و Grid های add شده و .... نشون بدی.

حتی به database و Connection شبکه هم نیاز پیدا نمی کنی.

bad_boy_2007
14-05-2007, 19:44
میشه بیشتر توضیح بدی ؟
با چه نرم افزاری و به چه شکلی میتونم prototype ایجاد کنم ؟

omidi85
29-05-2007, 18:54
Camtasia Studio
برنامه فوق العاده برای تصویر برداری از صفحه مانیتور هست وامکان اتوران سازی هم بهتون میده امکان ویرایش صداگذاری و..... که میتونید از سایت زیر دان کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای