PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه ساده براي درست كردن دموي معرفي يك نرم افزار

sadia
29-04-2007, 14:09
سلام گلا .
من ميخوام نرم افزار خودمو به چندجا معرفي كنم كه خودم نميتونم برم . ( نميخوام طرف نياز به نصب برنامم داشته باشه چون دنگ و فنگ نصب بانك sql , ... خواهد داشت ) ...
در واقع ميخوام يه حالت فيلم برداري از اجراي برنامم رو سيستم فعلي خودم نشون بدم .
من netscape رو شنيدم خوبه ولي دانلود درست و حسابي نشد . استفاده از اونم خوب بلد نيستم .

كمكم ميكنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟

WooKMaN
29-04-2007, 21:04
در واقع ميخوام يه حالت فيلم برداري از اجراي برنامم رو سيستم فعلي خودم نشون بدم .

TechSmith SnagIt 8.0.1 برای تهیه فیلم از صفحه نمایش و ساخت سیدی های آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

;)

H A M E D
29-04-2007, 21:09
سلام گلا .
من ميخوام نرم افزار خودمو به چندجا معرفي كنم كه خودم نميتونم برم . ( نميخوام طرف نياز به نصب برنامم داشته باشه چون دنگ و فنگ نصب بانك sql , ... خواهد داشت ) ...
من netscape رو شنيدم خوبه ولي دانلود درست و حسابي نشد . استفاده از اونم خوب بلد نيستم .

كمكم ميكنيد ؟؟؟؟؟؟؟؟
همه كامپوننت هاي اضافي و اجرايي رو از نرم افزارت حذف كن و بعد اونو به عنوان دمو بفرست. يعني ظاهر نرم افزار بدون هيچ گونه كاربردي. فكر مي كنم دردسرش كمتر باشه.

shayan.pm
30-04-2007, 00:15
salam
ba narm afzareh felash ya multimedia bulther
mitoni inkaro bekoni
bye

WooKMaN
30-04-2007, 00:20
salam
ba narm afzareh felash ya multimedia bulther
mitoni inkaro bekoni
bye
آره ... اینم بیده ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

sadia
01-05-2007, 11:35
سلام . يه لينك ديگه ازش ( mmbld497 ) برام ميذاري ؟؟؟؟؟؟؟
فدات