PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كي مي تونه يك مرور گر وب خوب برام معرفي كنه و لينك و كرك را بزاره

nokia6230i
31-07-2005, 18:44
كي مي تونه يك مرور گر وب خوب برام معرفي كنه و لينك و كرك را بزاره

sAsAn.K
31-07-2005, 18:58
مرورگر خوب فقط Firefox از توی سایتش دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :wink:

AHT
31-07-2005, 19:00
بهترين مرورگر فايرفاكس است
اين برنامه رايگان است و احتياجي به كرك نداره :wink:

sourena
31-07-2005, 19:01
كي مي تونه يك مرور گر وب خوب برام معرفي كنه و لينك و كرك را بزاره

يه نگاهي ميكردي حتما پيدا ميكردي.............من ميگم فاير فوكس :arrow:

K053_LSH_KV90
31-07-2005, 19:04
بهترين مرورگر فايرفاكس است
اين برنامه رايگان است و احتياجي به كرك نداره :wink:
من خودم فاير فوكسيم اصيل اما اپرا هم بد نيست اگه واقع بين باشي

AHT
31-07-2005, 19:07
اين هم لينك دانلود فايرفاكس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Arashi
31-07-2005, 19:18
دو تا بروزر كه خيلي عالي هستن به نظر من Fire Fox و Opera هستن ولي شما بايد ببيني به چه ابزاري نياز داري

البته به نظر من فايرفوكس بيشتر بدردتون ميخوره (يه سر اينجا بزن )‌‌:‌

همه چیز درباره مرورگر فایرفاکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

atolympic
31-07-2005, 19:20
میتونی operaرو امتحان کنی!اخرته جستجوگرهاست.
اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

K053_LSH_KV90
31-07-2005, 19:28
آقا من بهت پيشنهاد ميكنم كه هردو رو دانلود كن هم لينك امير حسين هم لينك اتئلمپيك به هر دو نياز پيدا مي كني

Nesta
31-07-2005, 20:19
سلام دوست عزیز .
به نظر من هم از نظر سرعت و کارائی‌ و بدون این که هر روز plugin نصب کنی‌ Opera /

Final
اینم link فارسی‌ ساز

Mehdi_Best
31-07-2005, 21:25
مثل اينكه اينجا هم داره به بحث مرورگرها تبديل مي شه. دوست عزيزم قبلا چند تاپيك در مورد مرورگرها بوده. بهتر بود به اون تاپيكها سري مي زدي و با خوندن آنها مرورگري كه به نظرت بهتر است رو انتخاب مي كردي
من نمي خواهم نظر بدهم اما براي اينكه زودتر به هدفت برسي توصيه مي كنم كه به 2 تاپيكي كه در مورد 2 مرورگر عالي و خوش دست يعني فايرفكس و اپرا ايجاد شده رفته و با اين دو آشنا بشوي.
در ضمن به نظر من بهتره از هر 2 استفاده كني. چون هيچكدام را به تنهايي نمي توان بهترين نام نهاد.

mpsjavad
31-07-2005, 22:04
با ســــلام ..

اقا مرورگر مظلوم AVANT BROWSER هم هست كه يه توضيح كوتاه كه اقا امير مدير انجمن اموزش و مقالات دادن من اينجا ميزارم . ( اين مرورگر مجاني هست )

تا به حال شده كه از تعداد زياد پنجره هاي مرورگرتون در زماني كه در اينترنت هستيد خسته بشيد؟ و حركت بين چندين پنجره براتون گيج كننده يا ملال آور باشه؟

اگر خسته شده ايد.بهترين راه حل اينه كه به سراغ AVANT BROWSER برويد و اين برنامه را دانلود كنيد.آوانت بروزر مرورگريه با هسته مرورگر (IE) ماكروسافت و اين يكي از بهترين ويژگي هاي بارز اين مرورگر است!!! آوانت يك برنامه 100% مجانيه،بدون محدوديت ،بدون Adaware يا Spyware ،كاملا رايگان!!!

آوانت در حقيقت يك UPGRADE بسيار خوب است براي اينترنت اكسپلورر.اما با ساختاري سريع در لود كردن صفحات ، پايدار و ايمن ،با قابليت تطبيق پذيري بين چندين زبانه صفحه وب.

در حال حاضر اين مرورگر از 39 زبان زنده دنيا + (زبان شيرين فارسي) پشتيباني ميكنه.كاري كه كمتر مرورگري تا به حال انجام داده.
شما ميتوانيد به راحتي زبان مرورگر خود را به فارسي تغيير بدهيد و مشاهده كنيد كه تمامي منو ها و ابزار ها براي شما فارسي ميشوند. بدون هيچ دردسري.

ديگر امكانات خيلي خوب اين مرورگر :Popup Blocker و Ad Blocker است.اكثر شما با ويژگي Popup Blocker آشنا هستيد؟ بله، همون جلوگيري از بازشدن پنجره هاي ناخواسته.

آموزشش هم توي انجمن اموزش و مقالات هست ...

Nesta
31-07-2005, 22:19
سلام به نظر من این اگه قفل بشه خیلی‌ خوبه چون که من که تیک دارم به این موضوع .بعضی‌ ها خوب به انتی‌ ویروس ها ما هم به این البته سر دسته فایر نیست واسه همین من ساکتم . :D :mrgreen:

armin_goooodboy
31-07-2005, 22:42
با سلام
دوست عزیز شما می تونی از همش استفاده کنی و خودت قضاوت کنی
حجم همشون هم که کمه
من خودم الان روی سیستمم از 2 تا اوپرا استفاده می کنم
هم ورژن 7.5 هم 8
و هم از آوانت و فایر فاکس استفاده می کنم
آی ای رو هم که کلا بوسیدم گذاشتم کنار
من که از همش استفاده می کنم از اوپرا راضی ترم