PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محو کردن یک تصویر در تصوبر دیگر با ادغام رنگ انها

darkstreet
29-04-2007, 10:20
سلام پ
هرچی مطلب درباره محو کردن دو عکس در هم خوندم به کارم نیومد می خوام دو عکس رو یک جوری با هم کم کم ادغام کنم که مرز بین اونها اصلا مشخص نشه
روش Blur بدرد کار من نمی خوره چون یا گوشه عکس رو محو می کنه و یا تمامه عکس در حالی که من می خوام نه مرز دو عکس دیده بشه و نه تمام عکس محو بشه به عنوان مثال:
فرض کنیم دو تا عکس 8*8 سانتی متر داریم حالا من می خوام از هر عکسی فقط 2 سانتی متر اون محو بشه ودر ضمن رنگهای اون دوتا کم کم در هم ادغام بشه که هیچ مرزی مشخصی بوجود نیاد

در ضمن کسی میدونه چتور میشه ماسکهای مختلفی رو روی نقاط مختلف تصاویر بذاریم که هر قسمت تصویر به یک رنگ در بیاد؟

یک سوال دیگه هم اگه جواب بدین ممنون میشم: خطوط منحنی رو با چی می کشن مثلا همین علامت کنار ارم p30world رو با گه نرم افزاری طراحی می کنن؟

mir@
29-04-2007, 10:37
اینجا رو داشته باش رفیق

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلیتش اینه که دوتا عکس رو تو دو تا لایه مجزا کنار هم قرار میدی و بعد روی بالایی یه ماسک میذاری و بعد با گرادیان معمولی از یه عکس به عکس دیگه می کشی.

امیدوارم منظورت همین بوده باشه. :11:

darkstreet
29-04-2007, 10:47
برای اون سوال های دیکه چی؟

mir@
29-04-2007, 11:26
حالا جواب همین یه دونه رو گرفتی؟

خطوط منحنی رو با ابزار Pen می کشن دیگه تا اونجایی که من میدونم.

mir@
29-04-2007, 11:28
هر قسمت تصویر به یه رنگ در بیاد یعنی چی؟

یه نمونه بذار

Saeed kmss-D
29-04-2007, 19:41
واسه اينكه هر قسمت عكس به يه رنگ دربياد ميتوني روي عكست يه لايه جديد بسازي و اونو با رنگ هاي دلخواه پركني.
براي اينكار ميتوني از ابزار گراديانت استفاده كني.
بعد Mode لايه رو روي Color بزار.
فكر كنم منظورت اين باشه.

موفق باشي.

darkstreet
01-05-2007, 07:00
ممنون بچه ها عالی بود البته اون سایتی که معرفی کردید خیلی بهم کمک کرد
اگه من چند تا عکس بهتون بدم تا باهاشون یک صفحه از یک اطلس رو بسازید (اطلس گردشگری) می تونین کمکم کنید؟

darkstreet
01-05-2007, 07:09
چندتا سوال دیگه هم دارم اگه براتون زحمتی نداره لطفا بهم جوابشون رو بدید:
1- من با photoshop cs کار می کنم و شاید هم photoshop cs 2 رو هم برم بگیرم توی این دو ورژن از فتوشاپ چتور میشه فارسی تایپ کرد چون نرم افزار مریم هم هرجایی کار نمی کنه
2- چتور میشه چند خط نوشته انگلیسی رو جوری زیر هم ردیف کرد که انتهای تمامی خطوط روی یک line قرار بگیره
و در مورد متون فارسی چتور؟
3- این قالب های آماده رو که عکس ها رو توش قرار میدن از کجا تهیه می کنن؟(قالب نوار فیلم , البوم و .....)

mahsoft
01-05-2007, 10:52
فقط نسخه me فتوشاپ قادر به نشتن مستقم فارسی ه به جز مریم فارسی نویس ها بهتری هم هست پروین و مریم جدید

برای تراز کردن خط
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darkstreet
01-05-2007, 17:31
اين قالب هايي كه توي فتوشاپ استفاده مي كنن از كجا بايد تهيه كرد؟
مثلا قالب و فريم فيلم كه توي هر خانه اون يك تصوير رو قرار مي دن

aram_nfs
01-05-2007, 19:28
برای محو کردن عکس ها که دوستان با گذاشتن اون لینک واقعا غوغا کردن

اما در مورد کشیدن خطوط منحنی این خطوط معمولا توی محیط های ویکتور قابل طراحی هستن اما خود فتوشاپ هم ابزار pen رو داره که می شه باهاش این کار رو کرد اما بهت توصیه می کنم برای این کار از یه محیط ویکتور استفاده کن.

برای چند رنگ کردن قسمت های مختلف تصویر هم باید قبل از ماسک تا حدودی محدوده ای رو که می خوای رنگ خاصی به خودش بگیره انتخاب کنی و بعد از ماسک هایی که می تونن روی رنگ عکس تغییراتی ایجاد کنن استفاده کنی

فریم ها رو می تونی خودت بسازی یا از یه عکس جدا کنی معمولا فریم هایی رو می تونی تو ی دی ها پیدا کنی و با جدا کردن اضافات اون از فریمها استفاده کنی

darkstreet
02-05-2007, 06:44
توی فتوشاپ Cs من هرچی سعی می کنم نمیشه نوشته ها رو به یک خط کرد فقط یکی از اون دو گزینه فعال میشه یا از سمت چپ نوشته ها به یک خط میشن یا هم از سمت راست

bb
02-05-2007, 07:06
سلام از character استفاده کن

darkstreet
05-05-2007, 10:58
character یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bb
06-05-2007, 05:15
سلام
تو منوی window گزینه character رو انتخاب کن یه پانل هست که می تونی باهاش
متن هات رو اصلاح کنی شبیه ابزار ورد می مونه