PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي ايراني "نجات بندر" طراحي و توليد شد

farhadd
29-04-2007, 05:40
موسسه فرهنگي و اطلاع رساني"تبيان" وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، روز شنبه اعلام كرد كه براي نخستين بار در ايران اقدام به طراحي و ساخت يك بازي با عنوان "نجات بندر" كرده است.

بنا براعلام روابط عمومي موسسه ياد شده، اين بازي از لحاظ كيفيت توليد كاملا قابل رقابت با بازي‌هاي مشابه توليد شده در خارج از كشوراست كه به منظور مقابله با تهاجم فرهنگي و نشر و گسترش فرهنگ اسلامي-ايراني توليد شده است.

اين بازي كه توسط بخش توليد مالتي مدياي موسسسه تبيان و با برنامه- ريزي و صرف وقت و هزينه مناسب توليد شده، بازي جذابي است كه به رغم گرافيك و برنامه نويسي قوي، بر روي اكثر رايانه‌هاي شخصي با حداقل امكانات روز قابل اجرا است.

داستان اين بازي در جريان جنگ جهاني دوم اتفاق مي‌افتد و در آن نيروهاي متفقين از مرزهاي شمالي كشور در بندر انزلي قصد ورود به كشور را دارند و نيروهاي ايراني به فرماندهي "ناخدا بايندر" مقابل آنان ايستادگي مي‌كند.

اين بازي از هفته دوم ارديبهشت ماه امسال آماده ارايه به عموم مردم است و علاقه‌مندان مي‌توانند از طريق موسسه تبيان با مراجعه به سايت تبيان به آدرس ‪ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‬و كسب اطلاعات بيشتر،اين بازي را تهيه كنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحهء ويژهء آخرين خبرهاي اين بازي و دموها و تصاوير و ويژگيهاي اين بازي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دمو
حجم : ۶.۳ مگا بایت
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لينك فايل صوتي كه اگر بگيريد و در پوشه sound بريزيد ميتونيد صداها رو هم بشنويد. با حجم ۶ مگابايت :
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan30
29-04-2007, 21:11
سلام
ممنون حتما بازی خوبی خواهد شد و آبروی ما ایرانی ها را می خره به امید خدا.
بای

S a f a 6 4
29-04-2007, 23:53
موسسه فرهنگي و اطلاع رساني"تبيان" وابسته به سازمان تبليغات اسلامي، روز شنبه اعلام كرد كه براي نخستين بار در ايران اقدام به طراحي و ساخت يك بازي با عنوان "نجات بندر" كرده است.

بنا براعلام روابط عمومي موسسه ياد شده، اين بازي از لحاظ كيفيت توليد كاملا قابل رقابت با بازي‌هاي مشابه توليد شده در خارج از كشوراست كه به منظور مقابله با تهاجم فرهنگي و نشر و گسترش فرهنگ اسلامي-ايراني توليد شده است.

اين بازي كه توسط بخش توليد مالتي مدياي موسسسه تبيان و با برنامه- ريزي و صرف وقت و هزينه مناسب توليد شده، بازي جذابي است كه به رغم گرافيك و برنامه نويسي قوي، بر روي اكثر رايانه‌هاي شخصي با حداقل امكانات روز قابل اجرا است.

داستان اين بازي در جريان جنگ جهاني دوم اتفاق مي‌افتد و در آن نيروهاي متفقين از مرزهاي شمالي كشور در بندر انزلي قصد ورود به كشور را دارند و نيروهاي ايراني به فرماندهي "ناخدا بايندر" مقابل آنان ايستادگي مي‌كند.

اين بازي از هفته دوم ارديبهشت ماه امسال آماده ارايه به عموم مردم است و علاقه‌مندان مي‌توانند از طريق موسسه تبيان با مراجعه به سايت تبيان به آدرس ‪ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‬و كسب اطلاعات بيشتر،اين بازي را تهيه كنند.

صفحهء ويژهء آخرين خبرهاي اين بازي و دموها و تصاوير و ويژگيهاي اين بازي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دمو
حجم : ۶.۳ مگا بایت
لينك فايل صوتي كه اگر بگيريد و در پوشه sound بريزيد ميتونيد صداها رو هم بشنويد. با حجم ۶ مگابايت :

خیلی جالب بود
نمیدونی این بازی کی به فروش میرسه؟

morteza_best
30-04-2007, 08:23
سلام .
اگر امکام داره لینک دانلود فایل دمو رو بردارید . اون دمو مربوط به ی سال قبله و خیلی با نسخه نهایی فرق داره و اصلا با هدف ارائه دمو از ویژگی های بازی اصلی طراحی نشده بود .

میشد فایل رو برداشت ولی خوب اونوقت به مخاطبی که روی لینک کلیک میکنه توهین میشه .
ممنون میشم .

online_amin
30-04-2007, 08:27
خیلی جالب بود
نمیدونی این بازی کی به فروش میرسه؟

ميتوني بري سايت تبيان سفارش بدي. كه اگر در تهران باشي 3 روز طول ميكشه و اگر در شهرستان باشي يك هفته طول ميكشه كه به دستتون برسه.
ورود به صفحه ي خريد بازي نجات بندر سايت تبيان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستي قيمت هم 3000 تومان هست.

online_amin
30-04-2007, 08:53
سلام .
اگر امکام داره لینک دانلود فایل دمو رو بردارید . اون دمو مربوط به ی سال قبله و خیلی با نسخه نهایی فرق داره و اصلا با هدف ارائه دمو از ویژگی های بازی اصلی طراحی نشده بود .

میشد فایل رو برداشت ولی خوب اونوقت به مخاطبی که روی لینک کلیک میکنه توهین میشه .
ممنون میشم .

ميگم آقا مرتضي شما چند نفر بوديد كه اين بازي رو ساختيد؟
اسم اين موتور چيه؟! خودتون موتور بازي رو ساختيد يا كه از موتورهاي خارجي استفاده كرديد يا نكنه محفوظه؟

morteza_best
01-05-2007, 12:58
سلام .
نه . هیچ چیز پوشیده ای نداره . سوال کنید حواب میگیرید . موتورش بر پایه ی گیم میگر طراحی شده یعنی تکمیل شده ی گیم میکره . اسمش هم ++gm .
انشالله به زودی توی کلیک جزئیات تکنیکی بیشتری ازش مشخص می شه . که فکر میکنم برای همه جالب باشه .من هیچ ادعایی ندارم .هیچی هم بلد نیستم . در حد خودم یک چیزایی بلدم و بس . کارم هم گذاشتم به پایه همه جوونای ایران . انشالله که راضی کننده باشه .
ممنون بابت برداشتن لینک دمو .

Actros
02-05-2007, 01:51
امیدوارم ارزش بازی کردن داشته باشه

kenshin
02-05-2007, 02:51
طرفدار گیم نیستم ولی خبر خوبی بود...:46:

راستی اخر بازی باید تراژدی باشه چون در جنگ دوم متفقین از همه سو ایران را اشغال کردند!؟

*PiNk PaNTHeR*
02-05-2007, 02:56
سبک:؟
گیم پلی:؟
آزادی:؟
گرافیک:؟
داستان:؟

خوب اگه سازنده ها اینجان بگن.
گرافیکش از رانندگی در تهران که بهتره؟

S a f a 6 4
02-05-2007, 03:14

تا جایی که من فهمیدم یه چیزی تو مایه های کوماندوز هستش

*PiNk PaNTHeR*
02-05-2007, 03:23
تا جایی که من فهمیدم یه چیزی تو مایه های کوماندوز هستش

یعنی اینقدر گرافیکش بالاست؟

S a f a 6 4
02-05-2007, 03:37
یعنی اینقدر گرافیکش بالاست؟
در حد کوماندوز جدیده نه
ولی فکر کنم در حد 1 و 2 کوماندوز باشه

morteza_best
04-05-2007, 00:55

من مرتضی بصارت دار سازنده بازی هستم . اگه سوالی دارید بفرمایید بلد باشم جواب میدم .

قبلش 2 تا شات از بازی رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می تونید ببینید

استراتژیک

خوبه . هم بکش بکش داره .هم صحبت کردن . هم چیزهایی رو گرفتن و ترکوندن و جابجا کردن .

نفهمیدم .

2 بعدی . پیش رندر . هم خوبه . هم نه . با رم 512 گرافیک 128 خوب اجرا میشه .

ایرانی . 66 سال پیش . جنگ جهانی دوم در ایران . و به قول دوستمون یک تراژدی .

اگر شما اون رو بازی میدونید من دیگه هیچ حرفی ندارم .

راستی خبر 8.30 5 شنبه 13 اردیبهشت هم این بازی رو معرفی کرد .

S a f a 6 4
04-05-2007, 02:49
خیلی تیکت خدا بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behroooz
04-05-2007, 10:58
باید منتظر ماند ببینیم چیه

enimonte
05-05-2007, 23:13
من دانلودش کردم یه چیزی در مایه های کماندوز بود ولی مشکل گرافیکی داشت بعضی از اتاقها ضمینه روشن داشتندو اندام سرباز مثل ملخ بود یا اندازه اسلحه روی زمین 2 برابر سربازه بود

*PiNk PaNTHeR*
07-05-2007, 07:58
چرا اذیت میکنی.
نه بابا توی اسکرین شاتهاش که قشنگه.
خسته نباشید. امیدوارم یک سوم شخص در حد اینفرنال بزودی بدید بیرون.

morteza_best
08-05-2007, 02:42
چرا اذیت میکنی.
نه بابا توی اسکرین شاتهاش که قشنگه.
خسته نباشید. امیدوارم یک سوم شخص در حد اینفرنال بزودی بدید بیرون.

اگه بگم من موتور پایه یک بازی دید مستقیم به سبک مکس پین رو آماده کردم تا ورژن بعدی این بازی رو 3 بعدی و سبک اول شخص بسازم اونوقت به من چی میگی ؟ مشکل فنی وجود نداره . تست های اولیه هم عالی جواب داده . . فقط گذاشتمش تا ......به وقتش .

mahsoft
08-05-2007, 03:15
سلام
دموی بازی رو دیدم
چنگی نمیزد
اگه بخوایم به بخشهای مختلف بازی نمره بدیم

از نظر گرافیک چنگی نمیزنه بخصوص که کیفیت تصاویر ثابت ش هم افتضاحه

حرکت کارکتر ها نه دقت داره و نه طبیعیه

کیفیت صدا تعریفی نداره

ابزار کاربردی مثل تفنگ و نارنجک که روی روی بورد چینده شده با موس قابل انتخاب نیست و فقط با کلید های 1-2-3

میشه ابزار ها رو فعال کرد

نقشه دقت نداره

صفحه اصلی منوها اصلا کیفیت نداره نه

این قیمتم برای این بازی نسبتا بالاس

نظر شخصی بود

S a f a 6 4
08-05-2007, 03:25
من مرتضی بصارت دار سازنده بازی هستم . اگه سوالی دارید بفرمایید بلد باشم جواب میدم .

قبلش 2 تا شات از بازی رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می تونید ببینید

استراتژیک

خوبه . هم بکش بکش داره .هم صحبت کردن . هم چیزهایی رو گرفتن و ترکوندن و جابجا کردن .

نفهمیدم .

2 بعدی . پیش رندر . هم خوبه . هم نه . با رم 512 گرافیک 128 خوب اجرا میشه .

ایرانی . 66 سال پیش . جنگ جهانی دوم در ایران . و به قول دوستمون یک تراژدی .

راستی خبر 8.30 5 شنبه 13 اردیبهشت هم این بازی رو معرفی کرد .

خودت تنهایی این بازی رو ساختی یا همکار هم داشتی؟

mazi007
08-05-2007, 15:05
خبر خوبی
تا باشه از این خبر ها باشه

morteza_best
09-05-2007, 03:12
سلام
دموی بازی رو دیدم
چنگی نمیزد
اگه بخوایم به بخشهای مختلف بازی نمره بدیم

از نظر گرافیک چنگی نمیزنه بخصوص که کیفیت تصاویر ثابت ش هم افتضاحه

حرکت کارکتر ها نه دقت داره و نه طبیعیه

کیفیت صدا تعریفی نداره

ابزار کاربردی مثل تفنگ و نارنجک که روی روی بورد چینده شده با موس قابل انتخاب نیست و فقط با کلید های 1-2-3

میشه ابزار ها رو فعال کرد

نقشه دقت نداره

صفحه اصلی منوها اصلا کیفیت نداره نه

این قیمتم برای این بازی نسبتا بالاس

نظر شخصی بود

عزیز دل برادر با شما موافقم . کاملا . ولی به اولین صفحه تاپیک نگاه کن . میبینی که او دموی بازی نیست . بخونی متوجه میشی چیه .

mahsoft
10-05-2007, 06:51
سلام

صفحه اول رو دیدم ولی منظورتون رو نفهمیدم

morteza_best
11-05-2007, 01:11
من اونجا توضیح دادم که اون دمو یک " تکنیکال دمو " هست و برای نمایش یک سری چیزهای دیگست .

اینجا 2 تا اسکرین سات هست . ببین اینا شبیه همون بازیه ؟ ممنون .

mahsoft
11-05-2007, 01:24
من اونجا توضیح دادم که اون دمو یک " تکنیکال دمو " هست و برای نمایش یک سری چیزهای دیگست .

اینجا 2 تا اسکرین سات هست . ببین اینا شبیه همون بازیه ؟ ممنون .

سلام من قبلا اسکرین شات هاشو دیده بودم

این نظر رو هم رو همین دید گفتم

بازم ممنون :46:

morteza_best
11-05-2007, 23:49
سلام من قبلا اسکرین شات هاشو دیده بودم

این نظر رو هم رو همین دید گفتم

بازم ممنون :46:

یعنی بازی رو خریدی بازی کردی و این نظرات رو گفتی ؟

چون مثلا دگمه ها تو دمو تکنیکال قابل انتخاب نبود ولی توی بازی قابل انتخابه ....

3dmax
13-08-2007, 14:45
من بازی رو امروز خریدمش

خیلی قشنگه

ولی توی مرحله ی 3 گیر کرده ام

یک کمی سخت بود