PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد فرمت کل هارد

behz@d
28-04-2007, 22:00
با سلام

من میخواستم کل درایوها هاردمو فرمت کنم و از نوع پاتیشن بندی کنم و ویندوز نصب کنم
لطفا راهنمایی کنید
مرسی

pedram_ashena
28-04-2007, 22:10
اسم هاردت چيه؟و چند گيگ؟چند تا ويندوز ميخواهي داشته باشي؟و درايو؟

nw_nk
28-04-2007, 22:40
با سلام

من میخواستم کل درایوها هاردمو فرمت کنم و از نوع پاتیشن بندی کنم و ویندوز نصب کنم
لطفا راهنمایی کنید
مرسی

اگر یک هارد دیگه حاوی ویندوز داری یا سیستم دیگه ای در دسترس هست:

Partition Magic رو نصب کن و همه پارتیشنهارو پاک کن و از نوع بساز و فرمت کن ....

اگر تنها هاردته و سیستم دیگه ای در دسترس نیست:

با CD ویندوز XP بوت کن و در مراحل اولیه نصب تمام پارتیشنها رو Delete کن و از نوع بساز و فرمت کامل رو انتخاب کن.

behz@d
29-04-2007, 00:21
اگر یک هارد دیگه حاوی ویندوز داری یا سیستم دیگه ای در دسترس هست:

Partition Magic رو نصب کن و همه پارتیشنهارو پاک کن و از نوع بساز و فرمت کن ....

اگر تنها هاردته و سیستم دیگه ای در دسترس نیست:

با CD ویندوز XP بوت کن و در مراحل اولیه نصب تمام پارتیشنها رو Delete کن و از نوع بساز و فرمت کامل رو انتخاب کن.

مرسی
پس با cd bootable windows حله. .میشه کل هاردو صفر کردو و بعد همونجا مشخص کنم چند تا drive میخوام یا با پارتیشین مجیک بعد از فرمت کامل؟
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من cd bootable رو ساختم با استفاده از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در قسمت label volum label رو پیدا نکردم یعنی nero من اصلا همچین اسمیو نداره v6.6.1.15 الان cd bootable ساختم بالا میاد ولی floppy volum label رو میخواد آیا میشه همچین floppy رو درست کرد؟

MB_Danger
29-04-2007, 04:51
سلام ...

مقاله ی زیر خیلی می تونه به شما کمک کنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

behz@d
30-04-2007, 17:13
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من cd bootable رو ساختم با استفاده از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در قسمت label volum label رو پیدا نکردم یعنی nero من اصلا همچین اسمیو نداره v6.6.1.15 الان cd bootable ساختم بالا میاد ولی floppy volum label رو میخواد آیا میشه همچین floppy رو درست کرد؟
من الان توی ساختن cd bootable مشکل دارم آیا اون floppy رو میشه ساخت؟که در هنگام بالا آمدن windows میخواد؟ floppy volum label

pedram_ashena
30-04-2007, 18:16
اگر از اول جواب سوال مرا ميدادي الان اين مشكلات را نداشتي.ظرف 60 ثانيه كارت را راه مي انداختم

behz@d
30-04-2007, 18:30
اگر از اول جواب سوال مرا ميدادي الان اين مشكلات را نداشتي.ظرف 60 ثانيه كارت را راه مي انداختم

سلام کل هاردمو با cd bootable که سرویس پک 2 بود پارتیشن بندی کردم و ویندوز هم نصب کردم ولی الان میخوام یه ویندوز معمولی که sp2 نیست و انگلیسی هست نصب کنم چون اینی که نصب کردم ترکی و الان ویندوز معمولی که ورژن پایینتری داره نصب نمیشه و احتیاج به cd bootable داره مشکل من در حال حاضر اینه من cd bootable درست کردم اما label درستی نداره و موقع بالا اومدن میگه floppy label ویندوز را بزارید
مرسی از توجه شما

pedram_ashena
30-04-2007, 18:52
تركيه هم كپي رايت را رعايت ميكنه؟؟؟ويندوز تركي كه نصب كرديد اورجينال ماكروسافته يا خود آنها تغييرات دادند و تركي كردن؟تمام اصطلاحات تركي است؟

behz@d
30-04-2007, 19:36
تركيه هم كپي رايت را رعايت ميكنه؟؟؟ويندوز تركي كه نصب كرديد اورجينال ماكروسافته يا خود آنها تغييرات دادند و تركي كردن؟تمام اصطلاحات تركي است؟

رعایت میکنه شدید
این نسخه کاملا ترکی حتی help اونم کاملا ترکی و حتی صفحه بوتش ولی من کپیشو با هزار زحمت گیر آوردم

مشکل منم راه بندازید لطفا