PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک داستان غم انگیز

Bil Gits
28-04-2007, 17:34
سلام به بچه های p30world
اگه زیاده به بزرگواریه خودتون ببخشید می خواستم کامل قضیه رو بگم براتون
من حدود دو هفته پیش ویندوز نصب کردم ولی ویروسی شد و دوباره مجبور به نصب شدم.
سی دی ویندوز این دفعه MRT بود که از یه سی دیه دیگه Image گرفته بودم. شروع به نصب شد و حدود 20 دقیقه گذشت و از هارد داشت نصب می شد ولی یه error اومد که یکی از فایل ها خونده نمیشه واگر از هارد ویندوز نصب می کنید کپی شما مشکل داره. منم دوباره با سی دی خودم ویندوز رو نصب کردم.
در اولین خاموش کردنم خاموش نمی شد مجبور به ریست شدم و خاموشش کردم با (Turne Off )
درایوهای دیگه رو فرمت نکرده بودم و وقتی به سراغ برنامه هایی که توی هاردم بود رفتم دیدم کار نمی کنند.(فایل های اصلی بودن شاید هم با آنتی ویروس قبلی چون ویروس داشتن قفلشون کرده بودم)
برنامه ی Clone CD رو نصب کردم ولی کامپیوترم هنگ کرد و ریست کردم و دیدم فایل برنامه نیست.
دوباره نصب کردم و کامپیوتر رو Turne off کردم ولی دفعه ی بعد که اومدم دیدم بازم نیست!
یه بار دیگه تو درایو ویندوز آدرس دادم وموندش و حذف نشد.
اما Jet Audio رو 6 بار نصب کردم و حتی تو درایو ویندوزم ریختم ولی نموند ش (بی وفا)
حالا درایو E , که پوشه ی برنامه های قبلیم توش بود رو از برنامه هایی که کار نمی کردن خالی کردم و پوشه ها رو گذاشتم تا توشون برنامه بریزم ولی هر کاری می کنم اینا نمیرن(پوشه های خالی) حتی با فرمت کردن درایوم باز هم وقتی ریستارت کردم نرفتن.
حالا به نظرتون مشکل ممکنه چی باشه؟ یکی از دوستان گفته که رمت اصل نیست ولی من نمی دونم
چون فکر نمی کنم به رم مربوط بشه!
می دونم که نمی شه جواب مطمئنی داد ولی خب نظر بدین بگین حالا چجوری پاکشون کنم؟
ممنونم.
:19:

pedram_ashena
28-04-2007, 17:55
مجددا ويندوز نصب كنيد.غير از mrt .بلافاصله پس از نصب يك انتي ويروس نصب كنيد و بگذاريد تمام هارد را اسكن كند

Bil Gits
29-04-2007, 20:06
سلام دوست عزیز
الان برنامه توی درایوهای دیگم میمونه و فقط تو E نمی مونه.گفتم که فرمت هم کردم ولی بازم توی روشن شدن بعدی پوشه هاش اومدن. حالا اگه فرمت کنم و دوباره ویندوز نصب کنم درست می شه؟

pedram_ashena
29-04-2007, 20:16
نرم افزار خاصي مثل deep frize يا folder gard نصب كردي؟؟
اگر درايو ويندوز را c بگيري و درست فرمت كني و ويندوز را نصب كني و سپس آنتي ويروس نصب كني و اسكن كني مشكلت حل ميشود.

Bil Gits
30-04-2007, 18:09
سلام
ایول استاد بابا تو دیگه کی هستی!:20:
درسته deep friz رو برای اینکه آنتی ویروس نداشتم نصب کرده بودم. پس حالا باید اول درایو هام رو فرمت کنم و ویندوز نصب کنم؟
در ضمن یه دوستمم اینو نصب کرده اونم برنامه واسش نصب نمی شه.اونم باید ویندوز نصب کنه؟
اصلا در مورد مشکلاتی که این نرم افزار درست می کنه توضیح می دی؟
خیلی از کمکت ممنونم.

pedram_ashena
30-04-2007, 18:15
ديپ فريز در پارتيشني كه زير نظر اونه اجازه نصب هيچ برنامه و ريختن هيچ فايلي را نميدهد البته بعد از ريستارت.
اگر ميتوني برو غير فعالش كن.اگر كه نه بهتره درايو ويندوز را فرمت كني و از اول نصب كني.حتما فرمت كن،آپگريد نكن