PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری تو vb.net برنامه ام رو به Exe تبدیل کنم !!!!!!!!!!!!!!!

whisper
28-04-2007, 10:27
سلام دوستان
من وقتی با VB 6 کار می کردم میرفتم تو منوی فایل و برنامه ام رو به EXE تبدیل می کردم ولی الان تو VB.net هرچی میگردم گزینه ای برای تبدیل برنامه به EXE پیدا نکردم؟؟:13:

hamidreza_buddy
28-04-2007, 15:52
خوب برنامتو که Build کنی اگه به error بر نخوره فایل .EXE می سازه توی شاخۀ Debug.
اگه هم منظورت اینه که exe به صورت native باشه (net نباشه) باید بگم که توی خود VS همچین امکانی وجود نداره و باید از ابزارهای شرکت های دیگر استفاده کنی.

_H2_
29-04-2007, 10:08
سلام
با اجازه کاربر hamidreza_buddy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اضافه میکنم که در آخر که پروژه تان کلاَ تمام شد و خواستید آن را تحویل دهید، پروژه را در حالت Release کامپایل کنید و EXE نهایی را از bin\Release بردارید و تحویل دهید.

whisper
29-04-2007, 10:50
آقا دستتون درد نکنه همه اینا که من اینقد گیج میزنم گردن _H2_ به خدا اون منو گول زد گفت .net کار کنم
شوخی کردم آقا دستت درد نکه باعث شدی وقتمو تو .net صرف کنم خداایش خیلی بهتره باحال تره

_H2_
30-04-2007, 10:52
سلام
امیدوارم بقیه این دوستان VB کار قدیمی هم مثل شما متحول شوند و لذت برنامه نویسی شی گرای واقعی در محیط VB8 را بچشند!

تا زمان VB6 به نوعی خجالت میکشیدیم بگوییم VB کار هستیم! و جلوی اساتید C (مثل کاربر hamidreza_buddy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) کم می آوردیم! و مجبور بودیم برای انجام کارهای خاص نیمچه تسلطی هم به ++C داشته باشیم ولی حالا با افتخار میگوییم که VB کار هستیم! و با دوستان #C کار هم همکاری بسیار نزدیکی داریم. (البته همچنان مخلص ++C هم هستیم! ولی دیگر نیاز وافری نداریم.)

اینها را گفتم در جهت همان جنبش متحول کردن VB6 کارها! البته امیدوارم یک VB6 کار آنها را اینجا بخواند!!!!!!!

جمعاً موفق باشید.