PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امضا

m-alpha
28-04-2007, 05:18
من يك امضا براي پست هام درست كردم ولي اين امضا در زير پست هام نشون داده نمي شه. لطفاً كمك كنيد.:46:

m-alpha
28-04-2007, 05:19
ظاهراً مشكل حل شد . در ضمن اين امضا براي پست هاي قديمي من نشون داده نمي شه؟

WooKMaN
28-04-2007, 07:21
ظاهراً مشكل حل شد . در ضمن اين امضا براي پست هاي قديمي من نشون داده نمي شه؟
نه دیگه .... زین پس نشون داده میشه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen khan
28-04-2007, 07:21
چون قبلا این قابلیت را فعال نکرده بودید
بنابراین برای پست های قدیمی نمایش داده نمی شه

H A M E D
28-04-2007, 10:32
قابل توجه دانش آموزان دوره متوسطه و همه افراد علاقه مند به علم شيمي:
سي دي آزمايشگاه مجازي شيمي حاوي: - آزمايش هاي جذاب شيمي دوره متوسطه و خارج از كتاب در يك اتوران نرم افزاري با توضيحات فارسي - قريب به 115 تصوير از مواد و ابزار آزمايشگاهي به همراه نام و كاربرد هر كدام - برنامه هاي حل مسائل شيميايي - با قيمت استثنايي - و ...
وبسايت ما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امضاتون هم كه خلاف قانون هست!

chovalier
28-04-2007, 14:36
امضاتون هم كه خلاف قانون هست!

نه عزیز ... چه مشکلی داره؟:20:

hojjat_game_carbon
29-04-2007, 14:30
امضای تبلاغاتی ممنوع....برای تبلیغات چقدر پول گرفتی؟

chovalier
29-04-2007, 20:28
امضای تبلاغاتی ممنوع....برای تبلیغات چقدر پول گرفتی؟

سلام گلم ...:20: :10:
عزیز دل برادر:10: طبق قوانین و مقررات انجمن ها شما حق نداری به کاربر سایت تهمت بزنی یا توهین کنی(پول گرفتن چیه اول مطمئن شید قصد بدی دارن ...)
دوما خود میثم خان شخصا حتی به خود من گفتن که توی امضا و در حد یک لینک مال سایت خود شخص یا یه سایت جالب هیچ اشکالی نداره ایشون هم از این حد بالاتر نرفتن این هم طبیعیه و اکثرا امضا هاشون دارای لینک وبلاگشون یا ... هست:46:
موفق باشی ...:10:

Babak
29-04-2007, 21:07
مشكلي در درج امضا بود كه حل شد

قوانين انجمن هاي p30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

17- چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیریت در میان بگذارند.