PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه فراکتال

shekofeh
27-04-2007, 18:48
سلام
برنامه اي براي اينکه معادله اي بگيرد و منحني مربوط به آن را رسم کند
ممنون مي شم

hamidreza_buddy
27-04-2007, 19:17
اینجا رو ببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک برنامش نیست ولی شاید بتونی به یارو eMail بزنی ازش بگیری.

اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یکی دیگه. این یکی برنامه رو گذاشته.

_H2_
29-04-2007, 14:24
سلام
من هم چون به ریاضی علاقه داشتم کدی برای تولید اشکال مندل بروت نوشته ام ولی به زبان VB.Net است. (برای عکس بزرگتر، کلیک کنید!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا از سایت جالبی که کاربر hamidreza_buddy معرفی کرد هم تشکر میکنم.
اتفاقاَ همین نمودار هم در سایتی که دوستمان معرفی کرد وجود دارد، اگر به شکل آخر در آن سایت دقت کنید متوجه میشوید که تصویر بالا قسمتی از گوشه بالای آن تصویر است، البته با دقت کمی بیشتر.

hamidreza_buddy
29-04-2007, 20:30
سلام
من هم چون به ریاضی علاقه داشتم کدی برای تولید اشکال مندل بروت نوشته ام ولی به زبان VB.Net است. (برای عکس بزرگتر، کلیک کنید!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا از سایت جالبی که کاربر hamidreza_buddy معرفی کرد هم تشکر میکنم.
اتفاقاَ همین نمودار هم در سایتی که دوستمان معرفی کرد وجود دارد، اگر به شکل آخر در آن سایت دقت کنید متوجه میشوید که تصویر بالا قسمتی از گوشه بالای آن تصویر است، البته با دقت کمی بیشتر.

WOW!
خیلی جالب بود.

_H2_
30-04-2007, 10:23
سلام
خوشحالم که حوشتان آمد!
در آخر این صفحه چهار تصویر با چهار کیفیت و عمق رنگ متفاوت از همین شکل وجود دارد.

تابع اصلی یک محدوده مربع (X,Y,Width,Height) به همراه عمق رنگ میگیرد و شکل را تحویل میدهد، البته اشکال چند هزار پیکسلی با عمق رنگ های چند هزار رنگی گاهاَ تا 10 دقیقه رسمشان طول میکشد!

shekofeh
28-05-2007, 09:53
سلاممن به آدرس هايي که داده بوديد رفتم ولي کد برنامه ي فراکتال را نتوستم پيدا کنم اگر ميشه راهنمايي بيشتري بکنيد ممنون ميشم

shekofeh
28-05-2007, 09:55
سلام من به آدرس هايي که داده بوديد رفتم ولي کد برنامه ي فراکتال را نتوستم پيدا کنم اگر ميشه راهنمايي بيشتري بکنيد ممنون ميشم

rouhallah
28-05-2007, 11:15
سلام من به آدرس هايي که داده بوديد رفتم ولي کد برنامه ي فراکتال را نتوستم پيدا کنم اگر ميشه راهنمايي بيشتري بکنيد ممنون ميشم

با سلام
من به اين لينك
اینم یکی دیگه.این یکی برنامه رو گذاشته.رفتم و در پايين صفحه باز شده اين لينك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ديدم . اگر به اين صفحه برويد در سمت چپ منويي ميبينيد كه نوشته Source code تو اون صفحه ميتونين لينك دانلود سورسها رو ببينيد

shekofeh
29-05-2007, 09:36
سلاممرسي از ادرسي که داديد رفتم به اون آدرس.مي خواستم بپرسم اين لينک ها مربوط به برنامه فراکتال است؟و msj چيه؟و مي خواستم بپرسم کسي خود برنامه هم دارد که اجرايي ديده شود.ممنون

_H2_
29-05-2007, 10:27
سلاممن به آدرس هايي که داده بوديد رفتم ولي کد برنامه ي فراکتال را نتوستم پيدا کنم اگر ميشه راهنمايي بيشتري بکنيد ممنون ميشم

سلام
اگر منظورتان برنامه من بود، من تو PM که زدید یه آدرس از یک برنامه به شما دادم! یعنی نتوانستید دانلود کنید یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

shekofeh
04-06-2007, 19:50
سلام
من به ادرس شما رفتم ولي کد برنامه فراکتال را نديدم

_H2_
06-06-2007, 10:08
سلام
اگر منظورتان کد اصلی رسم است، در همان Pm گفتم که برنامه جاری و سورس آن فقط از آن Dll استفاده میکند و کد اصلی رسم در داخل Dll است.

ولی به علت پافشاریتان، ما رو از رو بردید! کمی فرصت دهید نمونه کدی ساده برایتان میگذارم، فقط کمی فرصت دهید چون در تاپیکی دیگر قول مقاله ای را داده ام که چند روزی هم گذشته ولی هنوز کلی تایپ باید کنم.
ولی انشا ا... تا فردا کد را می گذارم.

allowhessam
09-11-2013, 21:15
سلام
من یه کد برنامه نویسی که منجر به ترسیم یه تصویر بشه لازم دارم
مهم هم نیس چه تصویری باشه ( ساده یا پیچیده )
شما میتونی کمکم کنی؟