PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان این کرک را برا من آپلود کنند.

Ali_k
31-07-2005, 07:42
دوستان من از crackdb نمیتونم دانلود کنم اگه میشه این کر ک را برا من آپلود کنید.
مرسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nardin
31-07-2005, 08:35
چه كركي احتياجه بگو برات پيدا كنم اين سايت كرك تروجانه : Trojan-Downloader.JS.IstBar.u virus داره كه آنتي ويروس اجازه بازكردن اون نميده .

Mehdi_Best
31-07-2005, 08:36
علي جان سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علي جان براي دانلود كرك هاي اين سايت بايد فايروالت رو غيرفعال كني. منظورم همون سايتي است كه خودت لينك دادي.

AHT
31-07-2005, 08:47
بيا علي جان اگه ما رو قابل بدوني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_k
31-07-2005, 09:18
دست دوستان درد نکنه شرمنده کردید :oops:
مهدی جان در مورد اونم بگم هر چقدر فایروالو غیر فعال میکنم بازم یه عکس میاد و میگه نمیتونید دانلود کنید حتی از ویندوز ملینیومم که قبلن میتونستم از این سایتت کرک دانلود کنم دیگه نمیشه
مثل دیروز که شما زحمت کشیدی و مشکلمو حل کردی :oops:
ناردین و مهدی و امیر حسین دستتون درد نکنه

Mehdi_Best
31-07-2005, 09:27
علي جان من تعجب مي كنم. چون قاعدتا بعد از غيرفعال كردن فايروال بايد دانلود بشه. من كه همين كار رو مي كنم و مشكلي نيست. حالا يك بار كلا فايروال رو exit كن ببين چي مي شه.

Ali_k
31-07-2005, 09:51
مهدی جان من امتحان میکنم اگه نشد در موردی که من دوباره کرک بحوام و فقط این سایت داشته باشه باید مزاحم شما و بقیه ی دوستان بشم :oops:
ویرایش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مهدی جان کریو را که خارج کردم کرکه دانلود شد ولی من دیروز خارج نکرده بودم بلکه غیر فعال کرده بودم
بازم ممنون

Soshiant
31-07-2005, 10:45
من میدونم مشکلش چیه گاهی یک صفحه میاد روش مینویسه لطفا کرم نریز یا لطفا مثل زالو نچسب اشکال از فایر والش نیست سایته خودش مشکل داره باید بعدا مثلا فرداش مراجعه
کنی درست میشه

Mehdi_Best
31-07-2005, 11:08
علي جان من فقط غيرفعال مي كنم و كرك ها دانلود مي شه. اما حدس زدم براي شما مشكلي پيش اومده كه پيشنهاد كردم كلا خارجش كني.