PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه شکستن قفل سی دی

amirtar
27-04-2007, 13:37
با سلام
من یک سی دی گرفتم که در آخر خط رایت آن یک سوراخ به وجود آورده اند و گویا که این سوراخ قفل سخت افزاری سی دی هستش
آیا میشه این قفل را شکست
اگه امکانش هست راهش رو به من بگید
با تشکر

Hadi King
30-04-2007, 03:25
فكر كنم با برنامه كالن سي دي بشه:20:

H A M E D
30-04-2007, 09:56
به قول دوستمون با Clone CD يه بار امتحان كن شايد شد. اين نرم افزار اون جاهايي كه به عنوان قفل نقطه اي گذاشت ميشن رو در نظر نميگيره و بقيه سي دي رو رايت مي كنه. البته يه جوري شبيه سازي ميشه كه ممكنه اگر قفلش فقط همين باشه نرم افزار راحت كار خودش رو مي كنه. مثل پارسا 99 كه قديما اينطوري بود اون دوتا سوراخ روي سي ديش بود ولي با كلون راحت قفل رد ميشد.

mehdi936
30-04-2007, 10:47
دوست عزيز شما ميتوني از نرم افزار clone cd استفاده كني ولي به نظر من هيچ كدوم از ورژن هاي جديدش به پاي اين ورژي كه من دارم نميرسه.مطمئن باش با clone cd ورژن 2.5.6.2 به راحتي ميتوني اين كارو بكني،چون من خودم با اين نرم افزار قفل خيلي سيدي‌ها رو شكستم و بهش اطمينان كامل دارم.اين نرم افزار رو ميتوني از تو وب سايتم دانلود كني

آدرس وب سايت من: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen6558
30-04-2007, 16:27
با سلام به شما دوست عزیز
اول اینو بگم که این حرف ها نجمن داره (انجمن قفل و کرک )
در ضمن با کلون می شه اما توی اینترنت دنبال Profile برای کلون بگرد با اسم Bad Sector خودم بلدما اما چون تو خونه نیستم نمی تونم بیشتر از این توضیح بدم اگه به صورت معمولی با کلون انجام بدی ممکنه زمان زیادی طول بکشه
می شه قفل قفلهای خیلی ساده ای هستند که امروزه دیگه کاربردی ندارن
راستی اسم نرم افزار قفل دارت چیه ؟؟

mehdi_7070
30-04-2007, 17:07
پروفايل CD-Guardian كه توي اين قسمت هست ، ميتونه بهت كمك كنه !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]