PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Multimedia Builder 4.9.6aمشکل در

parinaz571
25-04-2007, 16:48
من تو درایو
G
G:\data\11801.doc
G:\data\muzic.mp3
G:\autorun.inf
G:\autorun.app.exe
دارم
من نحوه استفاده دستور
<srcdir>
رو بلد نیستم
هر کاری میکنم موقع ران شدن پیغام میده که نمیتونه مسیر رو پیدا کنه لطفا راهنماییم کنید

H A M E D
25-04-2007, 17:00
عزيز دلم اين دستور <srcdir> به معني استفاده از همين دايركتوري هست يعني همون جايي كه فايل اجرايي autorun داخلش گذاشته شده. حالا اگه شما به فرض همين طور كه گفتين فايل هاتون رو قرارداده باشين براي اجراي مثلا doc.11801 از شاخه data بايد از دستور زير استفاده كنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به همين راحتي.

MB_Danger
25-04-2007, 17:15
عزيز دلم اين دستور <srcdir> به معني استفاده از همين دايركتوري هست يعني همون جايي كه فايل اجرايي autorun داخلش گذاشته شده. حالا اگه شما به فرض همين طور كه گفتين فايل هاتون رو قرارداده باشين براي اجراي مثلا doc.11801 از شاخه data بايد از دستور زير استفاده كنيد :

به همين راحتي.
سلام ...
تایید میشه ! :happy:

parinaz571
26-04-2007, 10:48
سلام
من روشی رو که گفتین به کار بردم
الان ارور نمیگیره

اما از کجا مطمئن شم که اگر رو کامپیوتر دیگه بره اررور نمیگیره؟
ایا همین که موقع کامپایل و ران ارور نگیره کافیه؟
(اخه من میخامش بدم به استاد)
متاسفانه کامپیوتر دیگه ای هم در دسترس نیست که بخوام روش امتحان کنم

یک سوال دیگم داشتم
من موقع رایت کردن تو سیدس فقط باید سه تا فایل
Autorun.exe
Autoran.inf
وپوشه
Data
رو روی سی دی رایت کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

:41: :41:

Elfin-D
26-04-2007, 12:27
منتقل شد.....

MB_Danger
26-04-2007, 16:57
Elfin-D جان ممنون ... :11:

سلام
من روشی رو که گفتین به کار بردم
الان ارور نمیگیره

اما از کجا مطمئن شم که اگر رو کامپیوتر دیگه بره اررور نمیگیره؟
ایا همین که موقع کامپایل و ران ارور نگیره کافیه؟
(اخه من میخامش بدم به استاد)
متاسفانه کامپیوتر دیگه ای هم در دسترس نیست که بخوام روش امتحان کنم
سلام ...
اگر از دستور <ScrDir> استفاده کردید و برنامه با Error ی مواجه نشد ، یقین داشته باشید که در سیستم های دیگر هم بدون مشکل اجرا خواهد شد .

یک سوال دیگم داشتم
من موقع رایت کردن تو سیدش فقط باید سه تا فایل
Autorun.exe
Autoran.inf
وپوشه
Data
رو روی سی دی رایت کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
:41: :41:
بله ، فایل Autorun.inf و Autorun.exe باید در ریشه ی درایو ( Root ) قرار داشته باشند و پوشه ی Data هم در کنار آنها
اگه میخوای کاملا خیالت راحت بشه ، می تونی اول از پروژه ت یه Image بسازی و با یه درایو مجازی اجراش کنی ...
نکته : قبل از اینکه Image رو با یک درایو مجازی اجرا کنی ، تمام فایل ها و پوشه های پروژه ت رو به درایو دیگری منتقل کن .
موفق باشید .

parinaz571
27-04-2007, 19:03
از همگی به خاطر راهنمایی تون ممنونم
متاسفانه کلید تشکر رو ندیدم

taghi rahbar
21-02-2008, 03:47
سلام دوستان من با برنامه Multimedia Builder یک پروژه ساختم ولی وقتی روی cd رایت مکنم اجرا مشود ولی برنامه ها و موزیک اجرا نمی شود راستش این اولین بارم هستش.پروژم علی شده ولی بد بختی نمی تونم رایتش کنم با موفقیت.من برای برنامه و موزیک پوشه جدا گانه درست نکردم واز شم دوستان تقاضا دارم کمکم کنید که چگونه پروزه رو رایت کنم که در برنهمه هایی که داخلش هست اجرا بشه.راستی من نام درایو رو که باید از اولش برداریم رو انجام دادم.مثلا"f: profile رو پاک میکنم. دیگه گیج شدم اگه ممکنه یک توضیح کامل بهم بدید که چی کار کنه....با تشکر قبلی از شما

taghi rahbar
21-02-2008, 03:48
دوستان جوابش خیلی برام مهم هستش لطفا" یک راهنمایی کامل کنید....فدای شما

mahdi7610
21-02-2008, 09:41
سلام دوستان من با برنامه Multimedia Builder یک پروژه ساختم ولی وقتی روی cd رایت مکنم اجرا مشود ولی برنامه ها و موزیک اجرا نمی شود راستش این اولین بارم هستش.پروژم علی شده ولی بد بختی نمی تونم رایتش کنم با موفقیت.من برای برنامه و موزیک پوشه جدا گانه درست نکردم واز شم دوستان تقاضا دارم کمکم کنید که چگونه پروزه رو رایت کنم که در برنهمه هایی که داخلش هست اجرا بشه.راستی من نام درایو رو که باید از اولش برداریم رو انجام دادم.مثلا"f: profile رو پاک میکنم. دیگه گیج شدم اگه ممکنه یک توضیح کامل بهم بدید که چی کار کنه....با تشکر قبلی از شما
سلام دوست عزیز
دوستان کامل توضیح دادن
شما باید برای مسیر دهی به برنامه ها از دستور

استفاده کنید این دستور در واقع مسیر برنامه را در هر جا که باشد نشان می دهد . چه داخل سی دی باشد چه داخل داریو باشد .
شما بعد از این که این دستور را وارد کردید باید اسم برنامه را با پسوندش وارد کنید مثلا

setup.exe اسم برنامه شما هستش . حالا اگه برنامه شما داخل یه پوشه هستش باید اسم پوشه هم قبل از برنامه بیاد . مثلا اسم پوشه شما mahdi هستش که برنامه setup داخل ان است .

eimandaei
21-02-2008, 10:35
دوستان براي اينكه فونتها در كامپيوتر مقصد به هم نريزه و براي اينكه نياز به نصب فارسي ساز نباشه . چيكار بايد كرد ؟؟

mahdi7610
21-02-2008, 10:51
دوستان براي اينكه فونتها در كامپيوتر مقصد به هم نريزه و براي اينكه نياز به نصب فارسي ساز نباشه . چيكار بايد كرد ؟؟
یه روش اینه که نوشته هات را تبدیل به عکس کنی. برای این کار بعد از اینکه تمام متنت را با فارسی نویس تایپ کردی همه متن هات را انتخاب کن و از منوی Arrange و زیر شاخه Combine گزینه Object with background را انتخاب کن . با این کار دیگه متنها به هم نمی ریزند .
یا می تونی از دستور Install Font استفاده کنی که برای نصب Font دلخواه شما بر روی کامپیوتر کاربر است
یا میتونی فونت خودت را Embedded کنی .
یا می تونی فونت را داخل سی دی قرار بدی تا کاربر خودش اونا را نصب کنه .

eimandaei
27-02-2008, 12:59
شايد نتونستم سوالمو خوب مطرح كنم. من همه اين كارها رو كردم ولي جواب نميده. يعني گويا جنس فونتهاي فارسي طوري هست كه نميشه اين كارها رو باهاش كرد. نظر شما چيه ؟